www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi znamo da su narodnjaci u Hrv po svuda, pogotovo u Zagrebu ali ne znam zašto je to tako čudno pa nije da su Hrvatska i Srbija miljama daleko! Svi smo mi isti, svugdje ima različitih ukusa, pa tako i kod nas ima narodnjaka!

 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jedno pitanje za vas u Hrvatskoj?? da li oni na HRT stavljaju spotove od narodnjaka.
 
mjaut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: replika Na vrh strane Na dno strane

Pročitao sam jednu poruku u kojoj su narodnjaci popljuvani i kako se pjevaju gluposti i o varnju i itd. Kao prvo o ljubavi pjevaju skro svi a hrvatski pjevači nepjavaju o tome??????????? a Moja štikla????ŠTA JE TO?
I tako dalje,ovdje ima također šugavih pjesama a ta averzija prema narodnjacima nastala je zato što je to srpsko!!!! 90% ljudi u Hrvatskoj sluša ih ,ali 70% sluša hrv.narodnjake a to su prepjevi koji su ukradeni i koji odvaratno zvuče , em nemaju sluha a sviraju kriminalno.Svi pljuju narodnjake a pogledajte malo hrv.estradu šta pjeva i kako se oblači , također i stranu.Još jednom ću reći da se po njima pljuje zato što su iz Srbije , tekstovi , oblačenje itd. prodavajte nekom drugom Exclamation Exclamation Exclamation
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekazauvek je napisao/la sledeće:
imam jedno pitanje za vas u Hrvatskoj?? da li oni na HRT stavljaju spotove od narodnjaka.


ne postavljaju,zasto pitas?

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja slusam narodnjake ali zna se sta su narodnjaci... a u hr.. pa masovno se slusa novokomonirana narodna ili ti grand pink muzika... 8)

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi glume da slušaju ali zapravo znaju samo par hitova koji se stalno vrte i to je to
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe pa neka se slusa, pa sta ? Ne bi se slusala da se ljudi ne osjecaju opusteno i dobro uz takvu muziku........ Razz

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi moji virujte..Svi mi sLushamo narodnjake, samo shta ih vechina neche da prizna..aL eto ja voLin tu vrstu muzike i sLushan je!! Smile...Meni odgovara..komu ne...nek ne slusha i amen Smile "Ne mozhe nam nitko nishta..jachi smo od sudbine..mogu samo da nas mrze oni stho nas ne voLe " Laughing Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
mjaut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo je da se oko ove teme može non-stop raspravljati.Ja slusam nardnjake kao i svi u mojem drustvu jer bez njih nema zabave ni provoda.Ustalom slusam ih stalno a ne samo vani.Istina je da ima bezveznih pjesama , ali nemogu se sve trpati u isti koš.problem je u tome što to dolazi iz Srbije a Hrvatska nikako da krene dalje i živi u prošlosti , po tome nitko nikog nebi trebao slušati jer je i bio svjetski rat pa bi po tim genijalcima trebalo slusati samo domace.Nije tu rijec samo o tekstovima i oblačenju! Na hrvatskoj estradi ima itekako smeća , al doslovno glupih pjesama i pjevacica koje su polugole , u stranoj muzici također ima totalno suludih pjesama , pogotovo u rapu , a kako su obucene djevojke i sta predstavljaju u raperskim spotovima??? ONI KOJI PLJUJU PO NARODNJACIMA SU ZRTVE PROPAGANDE KONZUMIRAJMO HRVATSKO , JER SMO UMIŠILJENI I NAJBOLJI-MOŠ MISLIT Evil or Very Mad
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjaut je napisao/la sledeće:
Zanimljivo je da se oko ove teme može non-stop raspravljati.Ja slusam nardnjake kao i svi u mojem drustvu jer bez njih nema zabave ni provoda.Ustalom slusam ih stalno a ne samo vani.Istina je da ima bezveznih pjesama , ali nemogu se sve trpati u isti koš.problem je u tome što to dolazi iz Srbije a Hrvatska nikako da krene dalje i živi u prošlosti , po tome nitko nikog nebi trebao slušati jer je i bio svjetski rat pa bi po tim genijalcima trebalo slusati samo domace.Nije tu rijec samo o tekstovima i oblačenju! Na hrvatskoj estradi ima itekako smeća , al doslovno glupih pjesama i pjevacica koje su polugole , u stranoj muzici također ima totalno suludih pjesama , pogotovo u rapu , a kako su obucene djevojke i sta predstavljaju u raperskim spotovima??? ONI KOJI PLJUJU PO NARODNJACIMA SU ZRTVE PROPAGANDE KONZUMIRAJMO HRVATSKO , JER SMO UMIŠILJENI I NAJBOLJI-MOŠ MISLIT Evil or Very Mad



Vala bas! Mudro zboris

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjaut je napisao/la sledeće:
ONI KOJI PLJUJU PO NARODNJACIMA SU ZRTVE PROPAGANDE KONZUMIRAJMO HRVATSKO , JER SMO UMIŠILJENI I NAJBOLJI-MOŠ MISLIT Evil or Very Mad


da, nama govore konzumirajmo hrvatsko a oni dovode Srbe da glume u našim serijama na hrt-u

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
_rich_bitch_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 81
Mesto: steyr

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

juce kada sam gledala seriju obicni ljudi (hrvataska)
pevala je dragana mirkovic
a pre dve sedmice mozda je u toj serije pjevala ceca grome moj
svka cast
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Narodnjaci i Turbo Folk U Hrvatskoj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon