www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On i njegova drugarica
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 12:13 am    Naslov poruke: On i njegova drugarica Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno neznam vise sta da mislim...
zamislite sad situaciju: zabavljate se vec dosta dugo sa deckom i on vam govori da ima jednu drugaricu sa kojom ima poseban prijateljski odnos,mnogo je voli kao drugaricu i na kraju ste je i vi upoznali i deluje vam kao neka uobrazena devojka ali ok,drugarica...
govori vam kako se on divi toj njihovoj vezi,kako mogu biti tako dobri drugari a da nikada niko nije pokusao da se priblizi ovom drugom na neki drugaciji nacin...
dosao je njen rodjendan,oboje ste pozvani... on je 2-3 dana pred rodj. strasno nerzovan sta ce obuci,sta da kupi za poklon i sl. dosao je taj dan,on se doteruje do maksimuma,jedno 5 puta vam ponovi kako je njeno omiljeno i jedino cvece koje voli plava ruza,na veselju se njih dvoje stalno cmacu (naravno u obraz kao drugovi),on vam prica kako je ona jadnica imala problema sa momcima... ona je sve naj,naj... kad vam kaze: "znas ona je prava dama,al bas u bukvalnom smislu reci dama"... pa "joj,pogledaj je kako je slatka"...

i sad kako ja sve ovo da protumacim? sta da radim?


 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uffff...zeznuta situacija...po meni izgleda kako je on tek sad skontao kako je dobra ta njihova "vezica" pa pokusava sve da je napravi jos boljom...ili se mozda totalno zaljubio...ne znam...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh i ja bih otkačila da sam na tvom mestu...ali za sada se ne sekiraj, jbg šta možeš da radiš. Ako ga napadneš onda će te prozvati neurotičarkom, kao šta izmišljaš i tako te priče, tako da je najbolje da još malo osmatraš situaciju. Posle ga napadni ako budeš imala razloga (a nadam se da ih nećeš imati!)...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su njih dvoje samo kao brat i sestra..ženske glave obično takvo ponašanje krivo shvate.
Ja ne kažem da nije moguće da se dečko zaljubio-ali ipak ja mislim da ako ti sumnjaš u njega(njegovu ljubav) da mu to otvoreno kažeš....
Wink

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja priznajem drugarske veze takvog tipa, no neiskljucujem da se tip zaljubio u nju. ali najprije preporucila bih ti da preispitas sebe koliko si realna (mislim na to doterivanje) mozda je njemu to svakodnevna navika (ja cesto preturam po ormanima i kad odem kod prijateljice na kafu, jbg losa navika) preispitaj malo da nisi ti suvise ljubomorna na njihovu "vezu". po ovome sto kazes deluje da je tip zaljubljen u nju, ali to je tvoje vidjanje stvari, recimo kad bih ga ja videla mozda bi to meni delovalo kao super prijateljstvo i nista vise, ukratko proveri sebe da ne ti slucajno malo prenaglujes stvari jer si zaljubljena i ljubomorna, ako se uveris da sve sto si napisala je objektivno tako onda......svet je pun muskarca Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam sta da mislim.. on je samo rekao da se divi njihovoj vezi to sto se tako lepo druze,odaju jedno drugom tajne a da nikad nisu pokusali jedno drugom da se priblize na drugaciji nacin...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jesi li pogledala situaciju sa njene strane, tj da si ti na mestu te devojke. Od najboljeg druga da li bi ocekivala da ti dodje lepo sredjen na rodjendan, da zna koje cvece najvise volis, da ima dobro misljenje o tebi??? Naravno da je odgovor DA! Takvi su i moji drugovi prema meni (naravno govorim o najbliskijim drugovima). Za njih sam princeza, sestra, najbolji drug i prijatelj. I ophodice se prama meni kao i prema svakoj drugoj osobi njima bliskoj, kao sto cu i ja za njih uciniti sve sto je u mojoj moci da ih obradujem, razveselim, ulepsam im dan u takvim prilikama...Jednostavno budem ono sto jesam - prijatelj. I ne vidim i jedan razlog zasto bi njihove devojke trebale biti ljubomorne na mene i na nas odnos koji imamo! Da li bi bile ljubomorne da sam tom decku stvarno sestra po krvi? Da li mozda se on ne ophodi isto tako i prema svojoj devojci? Sredjuje za njen rodjendan? Bira poklon koji ce joj se dopasti? Hvali je? Prica najlepse stvari o njoj? Prica i kako je ponosan na vezu sa njom? Ako ne, onda tu vec postoji problem, ali ako da...onda ne vidim u cemu je problem! Samo sto se tada uloge zamene, pa svu nervozu pred njen rodjendan slusam ja, lepe price o njoj, slusam ja, njegovo sredjivanje i doterivanje gledam ja ! Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh pa ne znam nista pametno da kazem na ovo... verovatno je jako srecan sto ima prijatelja poput nje, i voli je i ceni dosta...
mislim da ne bi trebala toliko da se opterecujes sa time.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa...ovo je malo komplikovano....moguce je da zaista nema nicega medju njima i da imaju odnos kao brat i sestra....nemoj mnogo da razmisljas o tome...pokusaj da je gledas kao da mu je sestra a ne drugarica...ako ce ti tako biti lakse...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to normalno.Imam najboljeg druga sa kojim se super slazem,grlimo se,ljubimo u obraz itd... I sto puta sam bila u situaciji da su neke njegove bivse/sadasnje bile ljubomorne na mene.Tu samo treba postaviti granicu.Nek se zna ko mu je drugarica,a ko cura.Ipak cure/momci nisu vecni,ali takvo prijateljstvo jeste.Pokusaj da se sprijateljis sa njom,mozda i nije toliko losa...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Yeki.. Samo na jedno ipak pripazi..Ako nonstop opravdava to njihovo prijateljstvo, mozda i pocinje u nju da gleda kao u potencijalnu devojku.. Njihovo drugarstvo je bilo tu pre tebe i vase zajednicke veze tako da on nema potrebe niti razloga da opravdava zasto su tako bliski i sl... dodje do opravdavanja kad pokusamo nesot da sakrijemo... Savet..nemoj da se tripujes i da mu ulivas pogresna razmisljanja..mozda mu to nikad nije ni palo napamet i samo ce tvoje peckanje da ga podstakne da razmislja o njoj na taj nacin..Ipak je on kraj tebe i budi dovoljno sigurna u sebe Wink
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na jedan nacin ne znam kako da te posavetujem, jer paaaa ja sam takva sa mojim najboljim drugom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On i njegova drugarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon