www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On i njegova drugarica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja cu kao muskarac, koji je u vrlo slicnoj situaciji da ti iznesem svoje misljenje.

Moja i tvoja situacija se razlikuju u toliko sto sam ja 10 godina u vezi sa mojom devojokm.

A imam drugaricu. Slobodno mogu reci najbolju. Mog veeeeelikog drugara. Istina je da je volim, volim je kao coveka, a prevashodno je volim kao mog prijatelja! Nikada, ali, ovo je stvarno tako, nisam pomislio, ni u jednom momentu da imam sa njom, bilo sta, sem ovoga sto imam. Na stranu to sto je ona, mnogo dobra "riba". Ali ja stvarno takvih ideja nisam imao.
Neverovatno je to, kako sa njom imam specifican odnos. Bezgranicno, u bukvalnom smislu te reci, poverenje. Neverovatan odnos, kakav nemam sa dva najbolja drugara. Mislim, imam, ali ovo je na potpuno drugi nacin. Nekako, prija mi, da imam zensko za veelikog prijatelja, a pogotovu takvo zensko kakva je ona.

Ne znam kakvog je tvoj momak stava i odnosa prema njoj. Ali ja sam zeleo da ti pomognem. Da ti dokazem da i mi muskarci mozemo imati zene za prijatelje. Da, apsolutno, nije istina, ona recenica "musko i zensko ne mogu biti prijatelji". Pa ja sam se toliko vezao za ovu moju drugaricu, da sutra, i ako mi padne na pamet nesto, a da nije samo prijateljstvo, suzdrzacu se, 101%, kako bih sacuvao to nase prijateljstvo...

Musko i zensko, MOGU biti drugari....


 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to ok.... moze da bude zaista prava prijateljica,mada ne iskljucujem da se on mozda i zaljubio.... ali dugo ste u vezi, pa imas valjda poverenja u njega... znas kakav je.. u jednoj vezi je najbitnije poverenje, pa zasto je to toliko cudno ako on ima takvu drugaricu? Pa ja imam druga kojeg obozavam i stalno ga ljubim kad god mogu, ali nikad nista nismo imali... to je sve moguce u prijateljstvu, ne znam... svako gleda to drugacije... ljubomora proradi,ali ti upotrebi najjace oruzje pa vidi,oseti da li je to zaista drugarstvo ili nesto vise.... ali glavom razmisljaj ,a ne srcem........

_________________
Happy & Married
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema drugarica
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u tvojoj prici ja sam njegova najbolja drugarica...svog najboljeg prijatelja znam vec 7 godina i stvarno smo samo prijatelji. volim ga kao brata...kada imam problema ja ne zovem svoje prijateljice nego njega, njemu placem kada me momak ostavi, njemu kukam kada imam PMS, njemu prepricavam dogadjaje i svoje ljubavne uspjehe i neuppjehe. nema teme o kojoj ne mogu sa njim pricati. i sada se pojavila njegova cura, zajedno su 6 mjeseci i u pocetku mi je cura stvarno bila draga. odma smo se upoznale i imale neki normalan odnos. kada sam imala problema sa momkom, moj drug je nju zvao da trazi savjet za mene. ma sve bilo super ali sada odjednom njegovoj curi smetam...odjednom je postala ljubomorna, ne da mu da izadje sa mnom, smeta joj ako ga poljubim i slicne gluposti. samo bezveze pravi probleme...ona se svadja s njim a u isto vrijeme i ja i on dolazimo u sukobe a prije se nikada nismo svadjali. bezveze je ljubomorna jer da nas dvoje osjecamo nesto vise od prijateljstva, sigurno bi za ovih 7 godina to i probali. zato nemoj bezveze da budes ljubomorna, moguce je sa budu stvarno dobri prijatelji a tebi ne treba neprijatelj. a ta cura je sada u meni dobila neprijatelja

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tesko shvatiti ili objasniti. Koliko god bili dobro drugovi i bez obzira koliko se godina druzili to uvijek preraste u nesto vise.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam super druga,kao brata i zaljubila se u njega,neocekivano i nezeljeno.Sve je onda postalo drugacije.Pricali smo kao uvek,on meni o devojkama(samo sto sada nisam mogla da ga slusam i da ga savetujem kao sestra,nego sam bila besna na svaku njegovu rec o drugoj devojci),a ja sam izmisljale neke momke kad me pita.Onda sam odlucila da mu kazem,Naravno,vise se ne druzimo.Nisam ga videla vise od dve godine.
Sto se tice tvoje situacije,mislim da ipak postoji nesto vise medju njima.Naravno,nemoj me slusati.Idi kuda te srce vodi!!!!!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ne znam sta da ti kazem ja bi vec milion puta poludela....ja u ta drugarstva bas i ne verujem..pogotovo ako se on tako ponasa...budi oprezna...
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao on i njegova drugarica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!
Bilo bi suvisno da komentarisem i ovde iznosim koliko je "dobro poznata" muskom svetu njegova drugarica, a oni su samo drugovi......

_________________
***Dacu ti gram po gram ti samo reci am, tvoja sam od cokolade devojka, pod rukom lepim se topim u ustima, to sam JA***
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druzili se par godina,pa se zaljubili jedno u drugo i evo danas smo zajedno-moj dragi i ja!

Zatim,opet jedan moja drug (ok,najbolji-11god druzenja) pada u vodu onog trenutka kada sam ja pocela da se zabavljam sa mojim sadasnjim deckom. I ja se pitam zasto? Bilo je teoretisanja (od strane nekih drugih prijatelja) da je taj moje exNAJdrug zaljubljan u mene i da je sta-ja-znam-ovo-ono, mada to meni nikad nije palo na pamet. Sumnjam da je to,jer da je bio zaljubljen,pa imao je 11godina nesto da prozbori,tako da..

Iako se danas vise ne druzimo, ja i dalje verujem u M&Z prijateljstva! Ona mogu biti jaka, najjaca!!! i da opstanu!!!!

Sto se tvoje situacije tice-joooj ja bih se slozila sa ovim-hehe ili bih bar pokusala to da "odradim".

Citat:
ja bih ga na tvom mestu upoznala sa svojim najboljim prijateljom.....koji izgleda ko' "avion"..... ......koji je jako veliki dasa, fina faca.... .....pa onda izadji sa njima na neku veceru....picni se kao prava riba.....izgledaj bolje nego ikad sa njim.....pa onda vidi kako ce on da reaguje.....ako i sve pukne, makar je puklo u stilu.....


Inace, pricaj kakvo je sad stanje?Ima li novosti?
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se svidja sto ti se desilo, i mislim da su te ljubavi nastale iz prijateljstava i najlepse. Jednostavno znas nekoga godinama, znas sve o njemu i prijatno ti je u njegovoj blizini, pa zasto ne bi bili i nesto vise...Sto se tice tvog druga malo je glupa njegova reakcija sto je prekinuao svaki kontakt sa tobom, i verovatno je to u putanju, povredio ga je tvoj izbor.
Kod mog dragog je druga prica, on je ljubomoran na mog najboljeg druga koji bez preterivanja izgleda fantasticno, a sada se odjednom posle skoro dve godine setio svoje drugarice iz detinjstva koja nije vise ista kao kada su bili deca....Naravno da mi ne veruje kada mu kazem da ja dobro znam spisak svih njenih "musterija", i sada smo na tome....Cekam taj dan kada ce da dodje i kaze kako treba da se vidi sa njom. Ali sta je tu je, ja sam za to, ako smatras da je tako bolje i da ce ti ona vise odgovarati, pa slobodno...

_________________
***Dacu ti gram po gram ti samo reci am, tvoja sam od cokolade devojka, pod rukom lepim se topim u ustima, to sam JA***
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barut i vatra ne mogu da budu prijatelji

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam apsolutno alergicna na takve "prijateljice", jer takvo nesto se jednostavno vidi, primjeti, osjeti itd. ja imam jednu takvu kojoj bi najradije iskopala oci i bacila pticama Twisted Evil ... Ali ja imam protivotrov, svog najboljeg prijatelja koji je macan i po, pa tako cim se ona priblizi, ja odem do svog druga cisto da bi je moj ljubomorko sto prije otjerao, hihihihi... Ma ne, sa takvim stvarima treba biti jako oprezan, jer je to mac sa dvije ostrice, ako nju uspijes otjerati, on ce traziti od tebe da se odreknes svojih drugova i tako u beskraj... ja jos nisam uspjela rijesiti taj problem, ali radim na tome Mr. Green

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On i njegova drugarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon