www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On i njegova drugarica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
berkeking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Feb 2011
Poruke: 23
Mesto: subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2012 10:55 pm    Naslov poruke: Re: On i njegova drugarica Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Ja stvarno neznam vise sta da mislim...
zamislite sad situaciju: zabavljate se vec dosta dugo sa deckom i on vam govori da ima jednu drugaricu sa kojom ima poseban prijateljski odnos,mnogo je voli kao drugaricu i na kraju ste je i vi upoznali i deluje vam kao neka uobrazena devojka ali ok,drugarica...
govori vam kako se on divi toj njihovoj vezi,kako mogu biti tako dobri drugari a da nikada niko nije pokusao da se priblizi ovom drugom na neki drugaciji nacin...
dosao je njen rodjendan,oboje ste pozvani... on je 2-3 dana pred rodj. strasno nerzovan sta ce obuci,sta da kupi za poklon i sl. dosao je taj dan,on se doteruje do maksimuma,jedno 5 puta vam ponovi kako je njeno omiljeno i jedino cvece koje voli plava ruza,na veselju se njih dvoje stalno cmacu (naravno u obraz kao drugovi),on vam prica kako je ona jadnica imala problema sa momcima... ona je sve naj,naj... kad vam kaze: "znas ona je prava dama,al bas u bukvalnom smislu reci dama"... pa "joj,pogledaj je kako je slatka"...

i sad kako ja sve ovo da protumacim? sta da radim?


meni je ova priča jako poznata, kao da sam se već susretao na neki način s' tim... Very Happy Very Happy Very Happy


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On i njegova drugarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon