www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Klementeov A-Tima za EP2008 + Kvalifikacija
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Klementeov A-Tima za EP2008 + Kvalifikacija Na vrh strane Na dno strane

04/08/2006 | Izvor: B92
Klementeova totalna rekonstrukcija

Prvi selektor Srbije Havijer Klemente saopštio je spisak reprezentativaca, koji će igrati na debiju nove selekcije u češkom gradu Uherske Hradište.

Najupadljivije promene viđene su u odbrani, gde (uglavnom zbog povreda) neće nastupati nijedan član „fabulous four“ (Gavrančić, Krstajić, Vidić, Dragutinović), kao ni njihove neuspešne zamene sa Mundijala, umesto kojih su pozvani znatno mlađi igrači. Takođe, od šest igrača u zadnjoj liniji čak trojica igraju po bokovima.

Promene su uočljive i u napadu, gde nema Save Miloševića i Mateje Kežmana, a pozvani su član Vitesea Danko Lazović i fudbaler Herte Marko Pantelić.

Najmanje promena doživela je sredina terena, na kojoj nema veterana Nađa i Đorđevića. U timu je nekadašnji član OFK Beograda Aleksandar Trišović, a ponovo je pozvan kapiten Crvene zvezde Nenad Kovačević.

Evo i kompletnog spiska:

Golmani : Dragoslav Jevrić, Vladimir Stojković,

Odbrambeni igrači: Milan Stepanov, Marko Baša, Milan Biševac, Marjan Marković, Marko Lomić, Aleksandar Luković,

Igrači sredine terena: Igor Duljaj, Nenad Kovačević, Dejan Stanković, Ognjen Koroman, Saša Ilić, Aleksandar Trišović,

Napadači: Nikola Žigić, Danko Lazović, Danijel Ljuboja, Marko Pantelić



_________________
I C E M A N


Poslednja prepravka: Sascha336 on Pon Sep 04, 2006 8:22 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bogu da Save konacno nema u reprezentaciji!!!
Interesuje me samo nesto...Cini mi se da sam pre par dana citao negde da je Marjan Markovic povredjen...jel ima neko neku informaciju o njemu, jer cim ga je Klemente zvao, verovatno da ipak nije povredjen... Confused ?

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To Klemente kralju!!! Smile Nema ona dva retarda.
Ali dzabe moje odusevljenje, bojim se da je to samo zato sto ce na njih svakako racunati i bez provere. Ja bih najvise voleo da ih nije zvao iz razloga sto misli da nisu za reprezentaciju, ali mislim da nije to slucaj, vec prosto, proverava ostale. Otuda verovatno nema ni Vidica. Mozda gresim...

_________________
Life sucks. Then you die.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spisak je sjajan, mislim da bi mogao još i Basta da se tu ubaci ali možda nije odigrao u zadnje vrijeme, ali mi se sviđa što igraju oni koji su trenutno u top formu naročito Pantelić.
Mislim da će ova ekipa da pruži dobru partiju a i Klemente će da napravi super tim za kvalifikacije.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:
To Klemente kralju!!! Smile Nema ona dva retarda.
Ali dzabe moje odusevljenje, bojim se da je to samo zato sto ce na njih svakako racunati i bez provere. Ja bih najvise voleo da ih nije zvao iz razloga sto misli da nisu za reprezentaciju, ali mislim da nije to slucaj, vec prosto, proverava ostale. Otuda verovatno nema ni Vidica. Mozda gresim...


Vidica nema jer je povredjen, i na njega ce sigurno racunati, sto je i normalno - igrac takvih kvaliteta je potreban reprezentaciji Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako nesto treba nasoj reprezentaciji ... jednostavno treba da se malo tim podmladjuje .. ne moze se uvek racunati na one koji su vec odigrali svoje i jos malo i zaradili penziju sa fudbalom ..

Postujem ovakvu odluku novog trenera.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos mi samo nije jasno sta ce Lazovic u timu, ali ajde ovo je kao neka provera...

_________________
Life sucks. Then you die.
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala bogu da je doso neko pametan pa tako nesto uradio.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...ne znam bas da li je dobro da se ovoliko podmladi tim... Confused Jesu ovo sve dobri fudbaleri ali vecina njih nema puno iskustva u reprezentaciji.No dobro, to je selektorov izbor i on bi trebalo da zna sta radi.Klemente voli rad sa mladjim fudbalerima i nadajmo se da ce imati uspeha...Videcemo sad protiv Ceske kako stvari stoje.

_________________
Master
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog te pita na sta ce to sve da izadje!!!

_________________
 
sparx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj tim treba menjati i to podrzavam

_________________
HAIL!
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Cini mi se da sam pre par dana citao negde da je Marjan Markovic povredjen

Marjan je bio povredjen, vise nije. On je DOBRO resenje za desnog beka, kojeg uopste nismo imali, Basta mozda za par godina kao i Ivanovic.
Evo mog tima, 23 igraca, koliko ih je bilo dozvoljeno zvati na Mundijal:
Golmani: Vladan Kujovic, Vlada Avramov i Vladimir Stojkovic(sve neki Vladani Smile)
Odbrana:
Levi bekovi: Aleksandar Lukovic, Ivica Dragutinovic(Bojan Neziri)
Desni bekovi: Marjan Markovic, Dusan Basta(Branimir Ivanovic)
Centralni bekovi:Nemanja Vidic, Goran Gavrancic, Marko Basa, Milan Stepanov(Mladen Krstajic)
Zadnji vezni: Igor Duljaj, Nenad Kovacevic(Milos Krasic)
Levo krilo: Predrag Djordjevic, Simon Vukcevic(Marko Perovic)
Desno krilo: Dejan Stankovic, Bosko Jankovic(Veljko Paunovic)
Ofanzivni vezni, plejmejker: Dejan Petkovic, Sasa Ilic(Zvonimir Vukic)
Napadaci: Nikola Zigic, Marko Pantelic, Mateja Kezman, Dusan Djokic(Andrija Delibasic)
*U zagradama su rezerve, u slucaju povrede ili bolje forme.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Klementeov A-Tima za EP2008 + Kvalifikacija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 1 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon