www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uvijek nesretno zaljubljena
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:36 pm    Naslov poruke: Uvijek nesretno zaljubljena Na vrh strane Na dno strane

Zene moje,

Ja sam uvijek nesretno zaljubljena. Rolling Eyes Evo,opet sam "popusila"...upoznala sam bila jednog decka i vidali se,sve pet,kad sam danas skuzila da ima curu...ili barem mislim da ima,a ustvari nema dvojbi. Rolling Eyes Imam taj instinkt za to...moje su veze uvijek bile bolne,pune razocarane nade...i tako...kako da postanem sretna...jer vec i sumnjam u ljude...



_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je stvarno zao sto se tako osecas, iskreno nitko ti nemoze pomoci osim sama ti. mi ovde mozemo da ti solimo pameti da trebas ovo trebas ono uraditi, ali....to sve zavisi od tebe. ajde probaj da na temu "sretno zaljubljena" nerazmisljas, jednostavno zivi i uzivaj u onome sto imas, nemoj se opterecivati sa cinjenicom "svi imaju nekog ja sama" izbij to iz glave, ako te idiot vara otkaci ga i nabroji sebi sto imas. imas slobodu imas prijatelje, ti si samouverena, mlada sposobna kvaltitetna. mislim da ti fali malo vise pouzdanje, poradi malo na tome pridaj sebi malo vise paznje, prava ljubav mora da dodje to nacrtaj sebi i glavi Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ksantipo,kako si sve to lijepo rekla...vidi, sve je to lijepo ,i znam da je tako...al opet:dusa me boli. Embarassed Jer nije prvi puta da sam se razocarala.I sto sam bolja prema ljudima,to mi je gore. Embarassed

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JOj klinka, pa ista je i kod mene situacija. Uvek razocaranje, uvek. Ponekad se upitam hoce li ikad doci dan kad cu i ja biti srecna.
Totalno te razumem.

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto se prvo ne druzis ,vidis ko je sta je pa onda udjes u vezu,a ne ovako s neba pa u rebra

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam sta je gore... Meni se cesto desava da upravo ja sve zajebem (bilo da raskinem,da se ne trudim itd.),ali mozda je i bolje tako...Jer na kraju ce se ispostaviti ko je nas zasluzio.Jer onaj ko digne ruke od nas ili nas povredi- i ne zasluzuje nas.I zasto patiti zbog takvih?

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
A sto se prvo ne druzis ,vidis ko je sta je pa onda udjes u vezu,a ne ovako s neba pa u rebra
Pa nisam bas grlom u jagode...ali mi je bio drag,razumijes?

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Hvala ksantipo,kako si sve to lijepo rekla...vidi, sve je to lijepo ,i znam da je tako...al opet:dusa me boli. Embarassed Jer nije prvi puta da sam se razocarala.I sto sam bolja prema ljudima,to mi je gore. Embarassed


mislim da sam starija od tebe pa me moras poslusati Wink Nije ti prvo razocarenje, ali nece biti ni zadnje nazalost, svet je okrutan a ti kao sto kazes imas mekanu dusu, onda se spremmi da ce razocarenja biti u gomili. Ja sam to sve dobro osetila na svoju kozu. Malo vise razgovaraj sa samom sobom ali bas u pravom smislu reciju razgovaraj, postavljaj sebi pitanja a onda odgovori sebi kao da odgovaras meni onako okrutno i realno bas kako stvari stoje. Nemoj se sazaljivati, sazaljenje te vodi dierkno u propast i to 100% sigurno. Umesto da sebe zalis sto te netko povredio ti fino lepo smisli kako da vratis. Nije ovo da te "ucim" da budes zla vec je savet da se zastitis od okrutnog sveta. Meni su lomili i momke i prijateljice, dok sam ja jednog dana rekla SAD JE DOSTA, uzela stvar u svoje ruke i stavila sebi u glavu da sam ja ta koja bira a ne da me biraju, da sam ja ta kojom vlada svojom zivotom i emocijama a ne da mi zivot i raspolozenje ovisi o drugoga. moras malo raditi na sebe jer sa takvog mekanog srce ti se lose pise iskreno.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno je tako...da kada si prema nekom dobar on prema tebi bude los...ni meni nije jasno ponekad zasto je sve to tako...i zasto moras da budes kamen da ne bi bio povredjen..ali jednostavno je tako....moras prvo nekog dobro da upoznas da bi znala da li mozes da mu verujes ili ne...svako razocarenje boli,ali moras da prihvatis da na ovom svetu postoje osobe koje jednostavno ne znaju da cene neciju dobrotu...i nemoj mnogo da razmisljas i sumnjas...sve sto cujes primi sa rezervom...a sto se tice tvoje sumnje,sto vise sumnjas tebi je gore...prema ljudima moras ponekad da budes ostra,jer ce se uvek naci neko ko ce zeleti da iskoristi tvoju dobrotu...misli malo vise na sebe...ti sebi uvek trebas da budes na prvom mestu...ine postoji niko na ovom svetu ko je vredan toga da ti budes tuzna ili da se lose osecas...glavu gore...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
CharmedS je napisao/la sledeće:
A sto se prvo ne druzis ,vidis ko je sta je pa onda udjes u vezu,a ne ovako s neba pa u rebra
Pa nisam bas grlom u jagode...ali mi je bio drag,razumijes?

dobro nisam se lepo izrazila,ali kada se najmanje nadas i kada mislis da su sve ladje potonule On ce naici-"Pravi",sudbina je cudo.gore glavu i nemisli sta je bilo,idemo dalje novi dan donosi nova poznanstva nove ljubavi Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E svako se razocara u zivotu. ne brini, verovatno nisi nailazila na prave osobe. Ima vremena polako. Glavu gore!!!
 
zox83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke niste same kao sto mislite i kod mene je tako.Ni sama ne znam koliko sam puta do sada bila povredjena.Sada ne mozes naci normalnog decka da sa njim provodis vreme i uzivas.Svi su u fazonu "lezi odmah u krevet,cim ga upoznas". Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uvijek nesretno zaljubljena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon