www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uvijek nesretno zaljubljena
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle kise uvek sine sunce! Neces verovati kad ti u sred tog tvog ubedjenja da si nesrecna u ljubavi jednog dana useta Mr.Savrseni i ostane tu dok ti ne pozelis drugacije. Pa kolo srece se okrece, nazalost i za one koji smatraju da im super ide u ljubavi

 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zox83 je napisao/la sledeće:
Sada ne mozes naci normalnog decka da sa njim provodis vreme i uzivas.Svi su u fazonu "lezi odmah u krevet,cim ga upoznas". Crying or Very sad
Ma,to je sasvim bezveze...cemu odmah skakati u krevet? Rolling Eyes

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koliko je tebi godina,bar okvirno,ako nije tajna?
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos nemam 30... Laughing

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
martina_ostrogonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaa samnom je ista situacija kao sa klinkom...vec mislim da nema nikog normlanog,a verujem da ne gresim mnogo....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno samo nisi imala srece... ali nebrini sreca ce se i tebi osmehnuti... Wink
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Re: Uvijek nesretno zaljubljena Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Zene moje,

Ja sam uvijek nesretno zaljubljena. Rolling Eyes Evo,opet sam "popusila"...upoznala sam bila jednog decka i vidali se,sve pet,kad sam danas skuzila da ima curu...ili barem mislim da ima,a ustvari nema dvojbi. Rolling Eyes Imam taj instinkt za to...moje su veze uvijek bile bolne,pune razocarane nade...i tako...kako da postanem sretna...jer vec i sumnjam u ljude...
Update: E taj doticni nema curu,kaze da je to samo "zanimacija"bila,kaze da jos pati za bivsom,al mi se upucava i flerta?!?

Sta mislite,cure,sto mi je ciniti? Question

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Update: E taj doticni nema curu,kaze da je to samo "zanimacija"bila,kaze da jos pati za bivsom,al mi se upucava i flerta?!?


Pa bi on da mu ti budes nova "zanimacija" ? Bas lepo...
Sta ce ti uopste muskarac koji pati za bivsom, a pritom se "zanima" sa strane, i to bez i malo stida priznaje TEBI, sa kojom flertuje...
A sto se nesretne zaljubljenosti tice, svi smo mi nesretno zaljubljeni dok ne nadjemo nakog *pravog*. Samo zavisi kako to kasnije protumacimo, kao jedno iskustvo vise ili kao rusenje celog sveta oko nas...Ja sam pre za ovo prvo, i ne zalim se jos uvek Wink Bar ces onda kad nadjes nesto vredno paznje, biti svesna sta imas pored sebe...upravo zahvaljujuci onim prethodnim "nesretnim" zaljubljenostima...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj azumijem te,i meni je prije tako bilo.uvijek sam bila razocarana,povrijedjena.sa svojim bivsim sam bila 8 mjeseci i onda sam tek otkrila da izlazi i sa drugim curama,da im pise svakakve poruke,da me cijelo vrijeme laze,vara i slicno.i jos je na kraju mene okrivio za sve,odnosno moje prijateljice koje su me upozoravale na njega i svasta mi je nagovorio.toliko sam patila,plakala i mislila sam da nikada vise nece biti s nekim.ali nakon mjesec,dva upoznala sam jednog dragog momka koji je bio cista suprotnost.i tako sam prebolila onog i sada sam jos uvijek sa ovim drugim i stvarno mi je super!
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Citat:
Update: E taj doticni nema curu,kaze da je to samo "zanimacija"bila,kaze da jos pati za bivsom,al mi se upucava i flerta?!?


Pa bi on da mu ti budes nova "zanimacija" ? Bas lepo...
Sta ce ti uopste muskarac koji pati za bivsom, a pritom se "zanima" sa strane, i to bez i malo stida priznaje TEBI, sa kojom flertuje...
A sto se nesretne zaljubljenosti tice, svi smo mi nesretno zaljubljeni dok ne nadjemo nakog *pravog*. Samo zavisi kako to kasnije protumacimo, kao jedno iskustvo vise ili kao rusenje celog sveta oko nas...Ja sam pre za ovo prvo, i ne zalim se jos uvek Wink Bar ces onda kad nadjes nesto vredno paznje, biti svesna sta imas pored sebe...upravo zahvaljujuci onim prethodnim "nesretnim" zaljubljenostima...
Hvala ti lijepa na toplim rijecima...e,da,najveci je problem da on jos jako pati za bivsom,tako da to nema buducnosti...al voljela bih da smo bar prijatelji,jer je jako drag kao osoba.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veruj mi znam kako se osecas, jer i ja se osecam isto tako. Al moeas imati vere, polako, naici i jedan normalan....
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
al voljela bih da smo bar prijatelji,jer je jako drag kao osoba.

Jako je drag kao osoba,a radi takve stvari? Ne razumem u kom smislu on moze biti "jako drag"?
Znas, meni je drugarica, u fazi mog neverovanja da cu ikada biti srecna u ljubavi, rekla nesto sto se kasnije pokazalo kao velika istina:"Naci ces pravog tek kada ti sama za sebe budes prava".
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uvijek nesretno zaljubljena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon