www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uvijek nesretno zaljubljena
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ellectra je napisao/la sledeće:
Citat:
al voljela bih da smo bar prijatelji,jer je jako drag kao osoba.

Jako je drag kao osoba,a radi takve stvari? Ne razumem u kom smislu on moze biti "jako drag"?
Znas, meni je drugarica, u fazi mog neverovanja da cu ikada biti srecna u ljubavi, rekla nesto sto se kasnije pokazalo kao velika istina:"Naci ces pravog tek kada ti sama za sebe budes prava".
Pa drag u smislu "da ima ono nesto" Wink .A da je zreo-e ,nije.

Hvala ti lijepa na podrsci...pokusavam sama sebi biti prava!



_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da je ovo zenska tema, ali posto sam moderator na muskom kutaku i znam da cure tamo redovno upadaju, da i ja nesto kazem...

Ovo sto si ti sve opisala... hm, pisi propalo! Confused

Muskarac koji jos pati za bivsom, nece moci da ti pokloni svoje srce i velika je opasnost da ce tebe samo da 'iskoristi' kao igracku. Kao nesto sto ce mu pomoci da predje preko bivse ili barem da je pomalo zaboravi ali tu nema vajde za tebe.

Ovo ti sve iz iskustva pricam, pa zato slobodno poslusaj, jer dosta njih se u tom pitanju ne razlikuju od mene. A i svakako bi te sad samo uporedjivao s njom i nalazio bi ti mane cim bude nesto ozbiljno sa vama. Tako da ti je moj savet da sto dalje odes od te moguce veze.

A da ga cuvas kao druga?? Ako to uspes, svaka ti cast... ali veruj mi da ce to tesko biti, pogotovo kad ga ti onda vidis sa nekim drugim curama... Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa Jugom defnitivno.Vredis mnogo vise od toga.Jednostavno osecanja bas i ne pitaju razum bog zna koliko, ali ih mozemo kontrolisati.A ponekad i moramo.Zadrzati ga kao druga i niej najsjanija i najbezbolnija ideja...a i tesko je izvodljiva ,ali ne i nemoguca.I moj ti je savet, ma koliko tesko izgledalo, kreni dalje.Puno je momaka, i to slobodnih momaka koji bi bili srecni da ti pruze priluku za neku normalnu vezu.Iskoristi to, ne gubi vreme na tipovima koji se samo "zabavljaju" sa tobom.Drugarski savet, nista viose Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da je svakome ovdje tako kao i tebi. pa, eto i meni je. Crying or Very sad

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Jugovic"][b]Znam da je ovo zenska tema, ali posto sam moderator na muskom kutaku i znam da cure tamo redovno upadaju, da i ja nesto kazem...



A da ga cuvas kao druga?? Ako to uspes, svaka ti cast... ali veruj mi da ce to tesko biti, pogotovo kad ga ti onda vidis sa nekim drugim curama... Wink


-------
Slobodno se javis. Very Happy .U pravu si ,no ako sam ja svijesna da nije prebolio bivsu,mozemo bar biti frendovi...a meni je i zao da se toliko pati zbog bivse... Sad

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da bolje ti je biti i prijatelj sa njim nego nista
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste bolje..ali cesto i nemoguce..jer uvek postoji ona stavka..sta da smo...i onda boli svaki susret i dajes sebi neke lazne nade i svaki pogled tumacis na pogresan nacin..nije nni to tako lako

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma i to sto kazes... Embarassed lagala bih ako kazem da me ne privlaci...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIsi ni prva ni poslednjakoja misli da su joj sve ladje potonule!!!Glavu gore jer mozda upravo nailazi covek tvog zivota a ti razocarana.Kada se najmanje budes nadala doci ce pravi Wink

_________________
zivot je lep
 
black69_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 31

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cekaj doce i pravi...

_________________
black69_angel
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se-kada?Dani prolaze...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nesretno zaljubljena....ali istina muski su sve gori Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uvijek nesretno zaljubljena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon