www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uvijek nesretno zaljubljena
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj tako razmisljati,jednostavno uvijek naletis na krivu osobu...-malo se odmori od veza i brija i onda kreni u AKCIJU

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Re: Uvijek nesretno zaljubljena Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Zene moje,

Ja sam uvijek nesretno zaljubljena. Rolling Eyes Evo,opet sam "popusila"...upoznala sam bila jednog decka i vidali se,sve pet,kad sam danas skuzila da ima curu...ili barem mislim da ima,a ustvari nema dvojbi. Rolling Eyes Imam taj instinkt za to...moje su veze uvijek bile bolne,pune razocarane nade...i tako...kako da postanem sretna...jer vec i sumnjam u ljude...


nisi ti kriva za to, tako da ne možeš ništa učiniti da se popravi...jednom se moraš sretno zaljubiti. doći će i tvojih pet minuta! Znam da zvuči otrcano ali ne znam što da ti drugo kažem...
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam kako ti je, ja bi ti preporucila da ih prvo upoznas dobro i onda vidis kakvi su i onda ako je sve super onda ga zgrabi hehe
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da vam ja kazem o nesretnom zaljubljivanju.... upoznala ja jednog decka prije 15-20 dana...tip extra i hajd dam ja njemu br. izadjemo mi sutradan i skontam ja da se meni tip ne svidja i ajd nisam mu se vise javljala. i prije 5 dana ja skontam kako mene taj tip strasno privlaci i da sam se zaljubila u njega heheheh al je sad malo kasno

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Re: Uvijek nesretno zaljubljena Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Zene moje,

Ja sam uvijek nesretno zaljubljena. Rolling Eyes Evo,opet sam "popusila"...upoznala sam bila jednog decka i vidali se,sve pet,kad sam danas skuzila da ima curu...ili barem mislim da ima,a ustvari nema dvojbi. Rolling Eyes Imam taj instinkt za to...moje su veze uvijek bile bolne,pune razocarane nade...i tako...kako da postanem sretna...jer vec i sumnjam u ljude...


e razumem te, meni je tako jedno vreme isto ishlo, tj. ne jedno vreme nego skoro ceo zivot...
a svemu dodje vrhunac, nadam se da je ovo tvoj... jer, mene je tako jedan majmun jako povredio i okrenula sam se drugim stvarima (grafichkom dizajnu u mom sluchaju) i tako skoro godinu dana bila sama... Sad
a onda kao nagrada za to stigao mi je ovaj dechko koji me trpi, razume i poshtuje!
tako da, ne brini uvek dodje i tvoje vreme... znam da su mozda svi oko tebe zaljubljeni...ali eto videtjesh. Wink

Head up!!!
 
leptiric_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy ehhh kao da je netko moju situaciju napisao ovdje... Laughing nije lako ali eto nadam se da ce jednom doci i nasih pet minuta i da ce nam izmamiti osmijeh na lice... drzi se macko... ima nas jos... Embarassed Laughing [fade]

_________________
Surprised) ...If you talk about me
I got some advice
Click your heels three times
And say “i wish i had a life““...
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma stvar je u tome sto uvek nadjes pogresnog...Prosto,nemoj nikog da trazis,dopusti da tebe neko pronadje
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako se i ja osečam ovih dana...
Ne pronalazim utehu...
Znam da sam mu draga...
ali...
na žalost nas razdvajaju neke druge stvari
ne znam kako da se pomirim sa tim...

kažu da vreme leči sve....

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kako mozes biti nesretno zaljubljena???
Ja sam uvijek sretna kad sam zaljubljena, a druga je stvar da li je obostrano.
A sto se brines da li ima djevojku ili ne???
Raspitaj se malo, provjeri, nemoj ga otpisat tek tako, i ne znaci da nisi bolja od te djevojke ako ona uopste postoji.
Zainteresuj ga, i uvijek budi nasmijana kad si sa njim u drustvu!
Sretno!

_________________
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hajde žene nakon svake kiše dolazi sunce, uvijek ima tu i dobrih strana, kad se najmanje nadate dogodi se nešto najlijepše u životu... svi se nekad osjećamo da ne kažem posrano u ljubavi, ali ili se popravi ili upoznaš drugog, pitanje je samo hoćeš li se brzo dić i oporavit
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto ak´ne upoznas drugoga... Shocked mislim,osobu koja ce ti odgovarat?

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
veca_vestica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto ako me sutra zgazi auto??? Shocked
Ma daj, ne mozes tako gledati...po meni tanjablag ima pravo.
Ali ima jos nesto...osvrni se malo oko sebe, mozda tu negde stoji neki koji ne kukumace za bivsom...Osim toga, sta ce ti neko ko jos nije raskrstio sa bivsom...Budi tu ako zelis da budes tu, a ne zato sto mislis da mu trebas. Sretno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uvijek nesretno zaljubljena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon