www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uvijek nesretno zaljubljena
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjena23 je napisao/la sledeće:
hajde žene nakon svake kiše dolazi sunce, uvijek ima tu i dobrih strana, kad se najmanje nadate dogodi se nešto najlijepše u životu... svi se nekad osjećamo da ne kažem posrano u ljubavi, ali ili se popravi ili upoznaš drugog, pitanje je samo hoćeš li se brzo dić i oporavit



Bravo! Slazem se 100%.



_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi trebala gledati stvari sa malo vjedrije strane... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I moje veze su uvek bile bolne, tuzne, uvek sam plakala i patila.
Ne znam sta da ti kazem, zbog bivseg decka nisam smela vise da budem ni sa jednim, jer nisam htela toliko da patim. Plasila sam se ljubavi...
Sad sam se "popustila" i moje je srce ponovo zavolelo nekog, jako.
Nadam se da ce ovaj put biti ok, jer ako nije, ne znam da li cu preziveti...


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Ned Jun 10, 2007 10:07 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve dok zena ne udje u vezu potpuno cista i otvorena ali i sa svescu o tome da ju je nemoguce povrediti, patice uvek na neki nacin u vezama.
Ja sam svom decku davno dala do znanja (ponekad mu u prici to i ponovim, cisto da utvrdi gradivo Mr. Green ) da on prosto ne moze da me povredi ni lazima ni prevarama niti bilo cime drugim. Prvi put kada bi se tako nesto dogodilo - on bi me izgubio. On bi u vezi bio gubitnik, a ja bih se malo ljutila na sebe sto ga nisam ranije procitala, okrenula bih se i otisla iz njegovog zivota.
Pravi muskarac ne dovodi zenu do suza vec do smeha. A onaj koji to pak cini, nije pravi muskarac.

Makar ne kod mene.
 
zaljubljeni_narcis
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 298

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

90% mojih ljubavi su bile razocharenje Sad Sad Sad
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaljubljeni_narcis je napisao/la sledeće:
90% mojih ljubavi su bile razocharenje Sad Sad Sad


poslije kise dolazi sunce Wink
vjeruj mi,sama sam ti taka bila Sad
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam isto uvek nesrecno zaljubljena,tako da ne znam sta bih rekla...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
i ja sam isto uvek nesrecno zaljubljena,tako da ne znam sta bih rekla...


isto..mislim sreca u nesreci..navodno me voli,al...ma cutacu
 
LeniLilly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Apr 2008
Poruke: 15

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam stvarno imala super veze ali sa muskarcima koji mi nisu 'zatresli tlo pod nogama'....
kad god sam se zaljubila,to je uvek bila totalna propast...tako da mi se cini da se uvek zaljubljujem u pogresne! Rolling Eyes
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja trenutno nisam dobar savetnik jer upravo izlazim iz ozbiljne veze, nije mi sve jedno ali ne patim jer je to bila moja prva velika ljubav, bili smo vrlo mladi kada smo se upoznali i godine su ucinile da je moja ex jaca polovina postala posesivna i bolesno ljubomorna, mislim da necu skoro ozbiljnu vezu da Laughing postala sam egoista ja sam sada sebi na prvom mestu Laughing iskreno mislim da nema boljeg leka nego posvetiti puno paznje sebi malo sporta (bazen je super)malo sminke nove garderobice frizurice sigurnije se osecas i zracis nekim optimizmom i naravno opusteno i ne obavezno caskanje u drustvu ili na netu Wink
 
monike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 01 Jul 2008
Poruke: 1
Mesto: NIS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 3:03 am    Naslov poruke: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je za mene! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Na vrh strane Na dno strane

[b][i][u]eee. . . . . . . . . Uvek sam nesrecno zaljubljena,ali konstantno jesam!
ponekad pomislim hocu li ikad naci decka. . . . . . Mada. . . Znam da je pitanje vremena. . . . . Jos sam mlada,ali kako neke ruzne,pacenice imaju nevidjeno dobre frajere,ja uvek sama. . . . I ne znam u cemu je problem,plase li me se momci? Ili su problem godine? Mada ako noekog zanimam,godine nece biti presudne! Ee. . . . . . Lepa,sam,zgodna,bogata. . . . . . . . . Mislim,nisam uobrazena,ali samo istinu govorim,ali momci nikako da me startuju,sto tako? ? ? ?
mislim ne mora da me startuju jer ja volim samo jednog ne 100 njih,ali kad god mi se neko zasvidja uvek postoji neki problem,ili tako nesto. . . . . . . . . . Sad
mada. . . . . . . . . . . . . . . Zivot je . . . Kratakkk! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
[align=right][align=center][align=left]
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za svakoga postoji nada u ljubavi. Devojke, ne opterećujte se time. Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uvijek nesretno zaljubljena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon