www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beat_93 nudi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Beat_93 nudi Na vrh strane Na dno strane

mogao bih da ponudim veliku muzicku kolekciju domace dance muzike 90-ih.
b3, beat street, dee monk, dr. iggy, ivan, non+ultra, power team, gala,moby dick, may day, e.t. , energija, twins, vana, k2, code...
pa ako nekom nesto treba neka kaze, rado cu pomoci!




Poslednja prepravka: Beat_93 datum Pon Jun 25, 2007 1:12 am; ukupno izmenjena 1 put
 
sanela p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel imas mozda od B3-ja onaj prvi njegov veliki hit ,zaboravila sam kako se zove.mislim da se zove 5 minuta Smile

_________________
ljubav se radja iz znatizelje a traje iz navike
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam
"jos pet minuta ja bicu tu,
jos pet minuta i idem da nadjem nju,
jer moja je zelja tako velika...
daj e-mail poslacu ti!
 
sanela p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo imas moj mejl na dnu moje poruke.HVALA Smile

_________________
ljubav se radja iz znatizelje a traje iz navike
 
plavsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Okt 2005
Poruke: 25
Mesto: Alexinac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas mozda isto od B3 Cigareta i onaj hit sto je Beat Street imao ne mogu da se setim kako se zove ali znam da je bila veoma popularna pesma.
Ne mogu da se setim ni ritma ni nicega.Ako se setim javicu ti..

_________________
If U Take A Look In MY Eyes U See I'll Be A Gangsta Till I Die That California Chronic Got ME So High Game Tell Them Where U From Nigga WESTSIDE....
Game ft. 50 Cent Westside Story
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam B3 - Cigareta, nikad cuo
 
apokalipso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako slucajno imas nekada sredinom 90-ti izlazili su pop disko mix-evi pa ako imas slucajno neki osim vol.4 da mi posaljes.
Hvala
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apokalipso je napisao/la sledeće:
Ako slucajno imas nekada sredinom 90-ti izlazili su pop disko mix-evi pa ako imas slucajno neki osim vol.4 da mi posaljes.
Hvala
znam samo za one kosavine dikove tj. kompilacije imam par tih diskova, ako si na to mislio mogu ti poslati
 
apokalipso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su ti mixovi pa ako ti nije problem da mi posaljes bio bih ti veoma zahvalan.
djapokalipso@gmail.com
Unaprijed hvala
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema frke poslacu ti tokom ove nedelje Wink
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 6:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih volela oba albuma od k2 pa ako imas a voljan si da mi izadjes u susret moj e mail je bojanas@sbb.co.yu. Unapred hvala

_________________
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno imam samo par pesama ali za jedno mesec dana treba da mi stignu oba kompletna albuma, K2 - Malo soula i K2 - K2.
Ako hoces mogu ti za sada poslati ove pesme sto imam, ili da se strpis pa da ti kasnije posaljem cele albume.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~ -> Beat_93 nudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon