www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto vas zove?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko i ja ne spadamo bas u normalne ljude.
Previse telefoniramo.
I to vec dug vremenski period. Svaki dan se cujemo (i kad se vidimo i kad se ne vidimo) minimum 30 puta. I kada ovo kazem ne lupam na pamet, verujte da je tako. I to je neki minimum, prakticno znamo sve sta je ko radio u koje vreme. Mozda izgleda bolesno ali tako je. Za sada ne smeta. Obicno on mene vise zove.
Ne prodje ni sat vremena a da se nismo culi!


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekoliko puta dnevno i obavezno prije spavanja...i ja njega Mr. Green
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cujemo se,kad smo razdvojeni(a to je uglavnom kad smo na poslu)minimun pet puta dnevno.A izmedju toga kuckamo porukice.... Wink

_________________

 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dnevno se cujemo bar jednom, ako se ne vidimo onda i vise. Ko vise zove,zavisi od dana, ali uglavnom vise on. Ako nema razloga da ne bi bilo bezveze, smisli kao nesto mu bas palo na pamet.
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao,pa mi se cujemo najmanje 10 puta dnevno Wink

_________________
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cujemo se svakim danom,ponekad ja nazovem a ponekad on.

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe zovemo se... uglavnom ujutro da bi pozelili jedno drugom dobro jutro... i naravno zove me kasno uvece svaki put kada zna da sam vani sa prijateljicama heheh al ne provjerava on mene hehehehh

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cujemo se 3 puta na dan: ujutro,oko podne,i navece
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo od jutros do sad culi smo se 14 puta...strasno...

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 4:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obavezno se cujemo uvece...pred spavanje...za lepsi san...zvrcne me i kad dodje s posla i ujutru kad ustane (pod uslovom da sam ja budna sto mu prethodno vece obavezno naglasim)...znaci mozda tri, max cetiri puta dnevno...ne volim da sad nesto razglabamo preko telefona...obicno je to na minut, dva...cisto da jedno drugom cujemo glas...nama je i to dovoljno Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3-4 puta se cujemo putem razgovora a jos toliko preko poruka.

_________________
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom porukama svakih otprilike sat ili manje.zavisi o cemu se radi

_________________
can't stop my spinning head
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko cesto vas zove? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon