www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijava SPAM-a koji se siri putem privatnih poruka!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Prijava SPAM-a koji se siri putem privatnih poruka! Na vrh strane Na dno strane

Zamolio bih sve korisnike naseg sajta da u ovoj temi prijave sve one privatne poruke koje dobiju od drugih clanova, a za koje misle da su SPAM (da se u njima reklamiraju neki drugi sajtovi, da se nasi korisnici odvode na iste ili da se ostvaljaju linkovi do raznih virusa i slicno).

Ukoliko 3 korisnika prijave istu "SPAM" poruku od jednog istog clana, velika je verovatnoca da ce taj korisnik biri udaljen sa sajta.

Kao sto znate, pravo na slanje privatnih poruka imaju korisnici samo sa vise od 20 poruka upisanih na forumu.

Kada budete prijavili neku takvu poruku, molimo Vas da ona bude u sledecem obliku:

Citat:
Od: ime korisnika
Za: vase ime
Postavljena: vreme
Naslov: naslov poruke

poruka


A sada i jedan konkretan primer ali bez imena clana koji mi je poruku poslao:

Code:
Od:     *
Za:    NenadS
Postavljena:    Nov 14, 2005 23:47:06
Naslov:    Sumnjam na SPAM

clan * mi je poslala privatnu poruku o nekom novom forumu za koju verujem da je SPAM i da je u suprotnosti sa pravilnikom... Sta je po sredi?

Pozdrav! Novi clan, *!


Za pisanje poruke koristitite tagove [ code ] [ / code ] (bez razmaka) jer se tada nece prikazati link do reklamiranog sajta!

Ono sto je izuzetno vazno, a to je da napisete i ID poruke, tj. njen redni broj. ID poruke nalazi se u adress baru (gde kucate adresu naseg ili nekog drugog sajta) i kada otvorite neku poruku videce sledece:

Code:
http://www.domaci.com/privmsg.php?folder=inbox&mode=read&p=135180


Ovo p=135180 je u stvari ID vase poruke.

Prilikom prijave "SPAM-a" u ovoj temi, automatski dajte ovlascenje vlasniku sajta da proveri poruku koju ste prijavili. Poruka ne sme biti obrisana, jer u tom slucaju nestaje i dokaz na osnovu koga mozemo da proverimo da li govorite istinu ili mozda jednostavno pokusavate da nekome iz bilo kog razloga namestite ban na ovom sajtu.

Hvala na razumevanju,
Uprava sajta www.domaci.de



_________________
Pozdrav, Nenad ® !


Poslednja prepravka: NenadS on Ned Dec 04, 2005 7:20 pm; ukupno izmenjena 4 puta
 
Grobar VS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 162
Mesto: Vojvoda Stepa, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
Od:   Lutkica2005   
Za:   Grobar VS (Online)   
Postavljena:   Mon Nov 14, 2005 11:41 pm   
Naslov:   www.come2come.net
cao 

...upravo ti saljem ovu poruku da te informisem o jednom jako interesantnom sajtu tj. forumu

zove se www.come2come.net

ako nadjes vremena, zamolila bi te da ga posetis.....

....taj sajt zna biti jos interesantniji kad se pridruzis onim diskusijama, dakle preporucujem da isto prokomentarises na poneke teme... nista zaista neces izgubiti!!...Da budem potpuno iskrena, ovih dana ne cvetaju mu bas nesto ruze, zato otih tvoji komentari bih nam mnogo znacili i napravili bih veliku promenu...

Zaista bih bila mnogo zahvalna

P.S. Ako imas nekih pitanja, slobodno pitaj...


Msg ID: 135171

_________________
SUNCE SIJA ZA SVE NAS!!!!!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Korisnik Lutkica2005 je banovan zato sto je u bazi pronadjeno jos 11 identicnih poruka.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Gost









PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto sam ja udaljen sa sajta. Niti sam imao upozorenja niti bilo šta. Imam mail koliko znam pa je neko mogao nešto da mi prenese ako misli da sam prekršio. Korisničko ima mi je: jakuza
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Od: jakuza
Za: clana domaceg de (Online)
Postavljena: Sat Jun 23, 2007 4:59 pm
Naslov: Free SMS
Besplatana sajt za slanje SMS p a. Posle jednostavne registracije možeš da pošalješ neogranicen broj p a

www.mo**ms.com

Pozdrav


I sad procitaj ovu prvu poruku ovde u ovoj temi, a procitaj i Pravilnik sajta i u njemu pod "d" tacku 11.

Verujem da ce ti biti jasnije zasto si uklonjen/a sa sajta. Sto je jos gore, moderator koji mi je prijavio SPAM, na sta sam ja rekao da banuje clana, i ja smo bas o tome diskutovali da se radi o clanu koji je prijavljen na sajtu jos od 24. Mart 2005 godine.

I jos sad pitas ovde sto si banovan/a?

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
Od:     WETINI
Za:    Boky (Online)
Postavljena:    Sun Nov 18, 2007 5:17 am
Naslov:    Dobro došli na tošetov forum    Citirajte poruku
http://toseproeski.board-poster.com/index.htm


ID:353343

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Korisnik WETINI je banovan zato sto je u bazi pronadjeno jos 119 identicnih poruka.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~mala_bez_morala~ je napisao/la sledeće:
cao
pozivam te na moj forum

http://nekisajt.org

Ocekujemo te Very Happy

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na obavestenju, clanica je dobila zasluzenu kaznu, opet Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
Inbox :: Poruka
Od:    Plavusica73
Za:    *Mayche*
Postavljena:    Pon Apr 27, 2009 1:50 pm
Naslov:    privatna poruka    Citirajte poruku
Dobrodošli na novi forum NEKISAJT bez cenzure vaših postova
Biće nam zadovoljstvo da nam se pridružite
Posetite nas
http://neki.sajt.com/

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na obavestenju. Korisnik je banovan.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2011 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
"Mala Pereca"Forum za razmenu mišljenja,dobrog druženja i pozitivne energije..
Ako želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja - imamo rešenje za vas....
vreme je za bal pod maskama.
Sve na jednom mestu - testovi , fotografije , pričaonica , igre bez granica i još mnogo toga....
dođite i uverite se! Izaberite pravu masku na našem i vašem forumu MASKA.
Uvek je pravo vreme za dobru zabavu!
http://maska.justgoo.com :D
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Prijava SPAM-a koji se siri putem privatnih poruka! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon