www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uci u stranku zbog posla
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 3:57 pm    Naslov poruke: Uci u stranku zbog posla Na vrh strane Na dno strane

Nezaposleni ste.... Vec duze vreme bezuspesno trazite posao. Odjednom imate dobru ponudu, ali zahtevaju od vas da se uclanite u odredjenu politicku partiju. Da li bi pristali ili ne?


_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh.tesko je odgovoriti a ne uci u politicku polemiku, sto ovde inace nije dozvoljeno Twisted Evil no...nekada sam bila zestok protivnik takvih nacina dobijanja posla.ALI...u zadnje vreme je opstepoznata cinjenica da je stranka na vlasti ta koja daje posao.A posao je preko potreban, narocito kad izdrzavas decu od toga.I ako vec ne bi imala drugu soluciju, da pristala bih.Zalosno jeste ,ali ako je jedino moguce resenje za opstanak da.Od ponosa sam (DONEKLE) odavno digla ruke, jer sam shvatila da ljudi jako malo cene obrazovanje, karakter, iskustvo i da ne nabrajam.Dakle..eto to bi bio moj odgovor Confused

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolim ucene ni jedne vrste, pa je moj odgovor na zadatu temu - NE NIKAKO!!!

P.S. Nije mi jasno samo kakve vajde kasnije imaju te stranke od članstva koje nije dobrovoljno pristupilo Question
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I moj stav je - NE! Ja posao trazim da bih radio, a ne da bih se bavio politikom.Ipak, činjenica je da je danas to uzelo velikog maha... Sad

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
leptiric_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikako... treba bit vjeran sebi bez obzira na sve...

_________________
Surprised) ...If you talk about me
I got some advice
Click your heels three times
And say “i wish i had a life““...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izuzetno sam principijelna, ali u danasnje vreme covek mnogo toga mora progutati da bi preziveo. Posebno je tesko onima koji imaju porodicu koju moraju ozdrzavati.
Moj odgovor je DA, usla bih ako ce mi to olaksati zivot.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko pitanje...Iz licnog iskustva znam da ima mnogo onih koji su zbog tog ili nekog slicnog razloga usli u pojedine stranke....
Licno...ja sam u stranku usao srcem...i zeljom da se borim za nesto dobro...za Srbiju...za nas narod...za bolje sutra....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je samo clanarina. Budi clan na papiru, al' ne budi dusom, ako to vec ne zelis.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse. O politickim strankama u nasoj zemlji imam sjajno misljenje. Dobijam dijareju i neki cudan osecaj da ubijem nekoga kad god se neki od politicara pojavi u javnosti! Morao bi da priznam da sam kao oni kada bih se uclanio.

_________________
Pomoz' bog junaci!
 
mrvkayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su price iz nekog davno proslog vremena, SFRJ i savez komunista, ali danas to je potpuno nevazno i mislim da ako je neko to i doziveo, da je u pitanju mozda provera ili nacin da se utvrdi nesto drugo. Ja bih na tu ponudu okrenuo na salu i samim tim vesto izbegao odgovor.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bi NIKAD. Posle dodje nova partija pa ciscenje clanova one stare strane, ka u dobra stara vremena.. neka fala!!
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bila u tj situaciji,ali politika se menja .Mozda ces dobiti posao zato sto je tvoja stranka trenutno na vlasti ali ces ga isto tako za koju godinu izgubiti.To je moje misljenje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Uci u stranku zbog posla Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon