www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uci u stranku zbog posla
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi pristao prvvo zato jer mrzim politiku a drugo to je mafija 1 kad udjes nema izlaska.....


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
piterrrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam na prodaju
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne ako ne mogu da nadjem sama posao onda mi netreba niko da ga trazi u mesto mene
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa iskreno ne znam sta da kazem!!!Kada se uclanite u stranku da bi vam nasli posao treba prvo da radite bar godinu dana volonterski i da idete na sve njihove skupove...

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi, ne želim s politikom imat posla, kaže se politika je ku**a i jednostavno je to prerizično. Sad si na vlasti i imaš sve, a onda tvoja stranka izgubi i ako nisi dovoljno snalažljiv da se prebaciš možeš izgubit sve, mogu te optužit za bezbroj različitih stvari, jer sve se danas da podmitit. Nadam se da ću uspijet svojim znanjem se probijat u životu i karijeri... ja se nadam...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih...znam jednoo osoboo koja deset godina nije mogla da nadje posao, uclanio se bio prvo u jednoo strankoo pa je dobio posao...onda kad soo doshle promene on je preshao u droogoo i cak je i napredovao i sad je u trecoj na josh vishoj poziciji...a nijednom nije izashao na izbore Laughing Laughing ...Ceo zivot vam je jedna velika pozornica, naucite da gloomite i snacicete se u zivotoo

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja znam ako zelis neki posao a ta stranka vlada..trebao bi...ne moras biti nesto aktivan ali eto samo da si clan Rolling Eyes
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Totalno sam apoliticna.
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost toga je sve vise i vise ali drugacije se ne moze...
 
marko_18
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da da, cilj opravdava sredstvo Very Happy
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: ccc Na vrh strane Na dno strane

danas je veoma tesko naci dobar posao , a sa dobrom zaradom , pa ako bi mi neko ponudio dobar posao i sad obrom platom naravno da bih pristao !!

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ako treba Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Uci u stranku zbog posla Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon