www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

cika Kure - 5000
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i ja Wink
ubrzao nesto ti to kuckanje...hihihi 8)


 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preskočih da ti kažem koju lepu reč za 4000 ali zato me evo sada Smile
Iskreno, ne znam ni šta bih rekla, a što već nisam, bilo kroz trač partiju, igre bez granica...
Možda ono najbitnije, HVALA ti za svaku lepu reč, HVALA što si pokušao da me razveseliš svaki put kad dodjem a nisu mi misli baš najsvetlije...
HVALA ti što se družiš sa nama Smile
Čestitam ti!!

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i ja da se pridruzim cestitkama;) svaka cast....Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da kazem Kure bravo samo napred ima jos malo dok te stignem Wink

_________________
I C E M A N
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja malo kasnim, ali eto...prestigao me, i sto da kazem, svaka cast i ti si sad 1% ovog foruma.... Mr. Green

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cika Kure je kupio BMW-a, BMW-a rodjaci Very Happy

Cestitam, samo tako nastavi

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam na 5-ici samo napred

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 7:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto sta se desi kad covek ne poseti par dana ove stranice Rolling Eyes . Kako sad da se pojedinacno zahvalim svima vama na ovako lepim recima.
No sto je red, red je 8)
Hvala Mark, pinklejdi i zozefina,
Nastasji triput hvala - ostali nek se ne ljute - to je zbog toga sto mi je dva puta cestitala i za extra doprinos fan klubu CRNKI Wink
Kume a zenska? Sad 8) Laughing
Kumo kad otvorim svoj kabare imaces besplatne karte za lozu Wink
Tiki bilo bi mozda dosad i 6000 postova da si cesce bila tu da se prepucavamo Razz Wink Laughing . Nemoj da ti se ponovi ovako dugo odsustvo Wink
Haljinice ne lepi se za mene to "sremac" al nikako, s druge strane ona cica bi se garant zalepila. Hvala sto si izabrala plavusu sa tako lepim CRNIM ocima Laughing
Crna reci cu samo nema na cemu, bitno je da su se tmurni oblaci razisli sa tvoga neba i da si sada srecna a i ja zbog toga Smile i da naravno hvala Wink
Hvala Sale, lako je kucati postove kad imas s kim da se igras, a ti si tu car, i hvala ti zbog toga
Hvala BabyG bilo je zadovoljstvo druziti se s tobom u svim tvojim pojavnim oblicima Wink i cestitam na statusu moda uz nadu da ces biti nezna prema meni i mojim postovima
Gile jel cujes? Radi a ne cuje se 8) Hvala Wink
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cika Kure legendo sve cestike i od mene Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke od mene za tebe cika Kure! Wink
Ne samo na postovima, nego sto znam da mnogim ljudima svakodnevno olepsas dan i sto si tu kad te trebaju, i to bezuslovno! Wink

Samo tako nastavi... strava si lik!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 7:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala sto imate tako lepo misljenje o meni. Godi to cuti Smile
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

B r a v o Rolling Eyes Wink Rolling Eyes Wink

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> cika Kure - 5000 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon