www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moj crni biser presao 2000
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Moj crni biser presao 2000 Na vrh strane Na dno strane

Draga moja retko se nalazimo u isto vreme ovde sto je velika steta
S takvim veseljakom bih se druzio dan i noc
zato su ti vrata mog kafanceta sirom otvorena dodji posluzi se
slobodno kuca casti Wink
Nadam se da ces to ubuduce cesce ciniti i da cu ti uskoro cestitati i 3000. post Very Happy
:461: zivela mi sto godina


 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

C * e * s * t * i * t * a* m *

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se pridruzujem cestitkama...Wink sve najbolje i samo napred...Wink
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast i od mene i samo napred

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast i od mene i samo napred

Za tebe

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast! Kratko i jasno!!

Ako te moj kum voli, ja te obozavam! Very Happy

_________________


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wooooooooooooooooooowwwwwwwwwwww što reči na sve ovo osim svima jedno veliko i najljepše HVALA Embarassed



hvala čikice i ti si meni jako drag to znaš
hvala Maja S.

hvala i PiNkLaDy
hvala i gaga021 i hvala na ovako lijepoj ruži Embarassed

hvala i GiGimix znaš da si i ti meni odavno jako drag iako ti je onaj prijatelj ko med meden Laughing

hvala svima na svemu ..hvala svima onima koji su stvorili ovako lijep sajt

jednostavno ja sam zaražena osoba i nema mi lijeka od zaraze nazvane DOMACI.DE
drago mi je da sam član ovako prelijepog sajta na kome su svi kao jedno i sigurna sam da ću ovdje napraviti i mnogo više od ove 2000 postova i mnogo više od 3000 postova

hvala vam svima Embarassed

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opaaa, meni je ovo izmaklo! Embarassed Rolling Eyes

No bolje ikad nego nikad, pa je sad red da ti cestitam na 2000 porukama a ne samo na tome vec i na podrsci koju si nasem sajtu pruzila kad mu je bilo najteze.

Sluzila si drugima za primer i to je za svaku pohvalu, a i nisi dala da bilo ko nekog iz uprave pljuje vec si stala iza nas kao zid!

Ti si primer zasto cemo se mi iz uprave uvek boriti da ovaj sajt opstane i da ne potone kao Titanik! Wink

Biseru, puno ti hvala na svemu! Wink

Cast je imati te ovde na sajtu i druziti se s tobom! 8)

 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo napred. Very Happy Četitke i od mene. Wink Ma super si. Razz

_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugo brate hvala ti najljepša na čestitkama..

istina jeste da sam sasvim slučajno stigla na ovaj sajt..istina jeste i da sam se zaljubila u njega i da sam postala ovisnik o domacem.de

istina jeste da sam uvijek tu za vas i uz vas i uvijek ću biti i nikada nikome neću dozvoliti da pljuje po vama jer vi nikako to ne zaslužujete..uvijek ću biti odbrana i ponosan član ovog sajta i uvijek kažem da nema boljeg sajta na internetu

medjutim ne mogu a da ne dodam na sve ove lijepe riječi upućene meni od tebe i to da ste me vi ovdje od prvog posta prihvatili kao nekoga vrijednog panje..kao ravnopravna člana ..saslušali ste me kada sam plakala..pomogli mi kada sam pomoć trebala ma koje vrijeme doba noći ili dana bilo..postali mi kao braća i sestre..a to se na internetu rijetko nalazi

u svakom slućaju ja sam domaci.de i to ću uvijek biti i koliko god bude u mojoj moći ja sam uvijek tu za domaci.de ma šta da se desilo

hvala Jugo tebi ali i svima na domacem.de

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toplica Milan je napisao/la sledeće:
Samo napred. Very Happy Četitke i od mene. Wink Ma super si. Razz



Hvala od sveg srca Milanče Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Moj crni biser presao 2000 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon