www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomozite mi u resavanju 2 problema!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na trudu, komp je pre 2 dana dosao sa servisa, zamenili su mu hd i radi super. Hvala svima jos jednom! Smile

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako 1komp koji ti je na netu ti je sigurno zarazen a norton pa to nije anti virus to je slepac a za drugi taj majstor def nema pojma jer je def pokrenuo opravku windowsa preko instalacionog cd direktno iz windowsa pa se sad komp istripovao da pored toga sto je windows repairovan da treba da se instalira jer mu je zapoceta pa prekinuta reinstalacija to znam iz licnog iskustva jer mi je sestrica 1 prekinula instaliranje windowsa pa sam imao taj problem a mozes privremeno da ga resis tako sto ces podesiti windows da sam izabere i pokrene windows a ne da ti ponudi sta oces da odaberes ako ne znas de se to radi reci pa u ti napisati

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kad si toliki kershme da se hvalish kako si mnogo pametan onda si mogao da vidish da je problem vec reshila Rolling Eyes Laughing Laughing

_________________
El Niño
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: ja proporucuje,m................. Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne znam ali NOD32, Norton ili Bit Defender moze da se nadje i Avast za druge ne garantujem da su dobri




ovi su najbolji


pozzzzz!!!!!!
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma brate instaliras neki UNIX OS i nemas problema sa virusima, trojancima, upadima ili slicnim frejkerskim podvizima .... Sve radi savrseno nista ne zeza ..... Prava poslastica za kompove i jos je operativni sistem otvorenog koda ( ne placas nista ) uzivancija bre.....

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Pomozite mi u resavanju 2 problema! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon