www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problemcic sa otvaranjem web strana
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Problemcic sa otvaranjem web strana Na vrh strane Na dno strane

Poz, ovo je izgleda nesto sa podesavanjima, ali da vas pitam da nije nesto drugo. Racunar je konektovan na net, ali nece nista da otvori, niti da se uloguje na msn. nisam jos pogledao, drug mi je javio da postavim temu, kaze da je probao da promeni neka podesavanja, ali nije uspelo. tnx


_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj tvoj prijatelj bas ima velikih problema sa kompjuterom. Rolling Eyes
Kako uvek prijatelj Wink

Sta ne moze da otvori??? Vrata od sobe? CD-ROM? Firefox? IE?
Kakva podesavanje, gde, na cemu????

Budi specifican!

Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji OS? Koji Firewall? Kako pristupas netu? Da li koristis proxy?

_________________
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:

Kako uvek prijatelj Wink

Nisam u pitanju ja, ako si na to mislio...
Very funny

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da nam ti ipak nesto vise kazes o tom problemu?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Koji OS? Koji Firewall? Kako pristupas netu? Da li koristis proxy?


Windows XP Professional, modemski internet oko50kbps, Internet explorer, ostalo neznam, moram da pitam.
Rekao mi je da kada se konektuje ne moze da otvori ni jednu web stranu, niti da se uloguje na msn messenger. Provajder mu je sezampro, ali je probao i sa mojim neobee-em. A pretpostavljam da su u pitanju podesavanja u vezi konekcije, ali stvarno neznam, probao sam da ga pozovem sad ali je na treningu.

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam modem koristio pre dosta vremena ali koliko se ja secam u podesavanjima si imao samo osnovne stvari, tipa username, password, DNS (ili IP)... i firewall. Ja mislim da bi tvoj drug trebao da proveri da nije do firewall-a, mozda je tu zabranio MSN-u i IE izlazak na net.
A ako nije firewall mislim da nisu u pitanju neka druga podesavanja vezana za konekciju.
Druga mogucnost jeste provajder ali ti si rekao da si probao sa tvoim ali nisi rekao da li je isti problem ili onda normalno radi.
Treca mogucnost je da je riknuo modem.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
dodeek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 43

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nek zove sluzbu za korisnike i vidi si postavke za net...ako nije u tome problem nek pogle dal je iza u kompu ili u stekeru dobro namjesteno.. ako nije u tome vjerojatno se neki trojan uvuko..nek si kupi bug ili vidi i skine antivirus..firewall i skenira komp... Wink
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Problem resen. reinstalirao je windows, neki virus je bio u pitanju.

_________________
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije virus bio u pitanju. I meni se to desavalo konektujem se na internet preko PAN LINE i sve je oke a konektujem se posle 3-4 dana na BITINFO i isto nece da mi otvori nista cak nemogu ni na server da se konektujem ....... Ako mu se jos neki put desi to samo mu kazi da se dikonetuje sa interneta i konektuje ponovo i sve ce biti oke ....

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Problemcic sa otvaranjem web strana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon