www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A zašto smo odabrali baš Zemlju?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: A zašto smo odabrali baš Zemlju? Na vrh strane Na dno strane

Zar ne postoje mnoge planete koje su naseljive a da na njima nema ineteligentnih vrsta? Nema puno naseljivih planeta koje su prazne, a takmičenje oko njihovog naseljevanja je veoma žestoko........šta vi mislite?


_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa necerujem da postoje druge planete sa naseljenim zivim bicima, mozda neki mikro organizmi u procesu evoluiranja....

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde ni nauka ne pomaže a kamo li filozofiranje Very Happy

pa složio bih se sa svojim prethodnikom, ako i postoji takva planeta onda je sigurno naseljena mikro organizmima u procesu evoluiranja..... Ipak, da takva planeta postoji, zar ne misliš da bi je naučnici već otkrili???

_________________
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da inteligencija ne bira planete... planete biraju inteligenciju.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi dosad jos nismo bili ni na jednom planetu.pa sa sigurnoscu ne mozemo reci da nema zivota tamo.,Mislim da ima zivota na nekim planetima, jer ipak-nismo sami u svemiru. Ali Belphegore, mislis da nasi naucnici toliko toga znaju?? Pa jos prije 100god se mislilo da je zemlja ravna ploca...
Tehnologija sve vise i vise napreduje, a vrijeme ce da pokaze koliko smo sami. Wink
A mislim da nas organizam nebi mogao podnijeti ni na jednom drugoj planeti, jer smo Zemlju prilagodili nama.... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Univerzum je beskrajan... bar za danasnje stanje znanja i istrazivanja....

Zasto onda nije moguce, da negde...... nekih 750 trilijardi kilometara od nas posotji jos jedna IDENTICNA planeta koja se takodje zove ZEMLJA, kruzi oko sunca, na njoj zivi neki Car Dusan-Silni i kuca bas u ovom trenutku ovu istu poruku i razmislja bas ovo isto kao ja sad, 40 drugih ljudskih bica na toj planeti slusa u ovom trenutku Radio-Domaci.de 16 drugih ga SAD pale... itd itd itd

Sta hocu reci.... dali je moguce da posotji negde neka paralela nama ??

(moguce je da je ovo i za neku novu temu, al ipak mislim da je i ovde mesto razmisljati o tome)

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svijet je mnogo veći i kompliciraniji (ili možda jednostavniji Confused )nego što ga mi vidimo - ali to je samo moje mišljenje. Svijet je ono što najmanje očekujemo.
 
chief_dm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a mi u biti ni neznamo da li smo na zemlji ili ne...Možda je sve kao u matrixu, možda smo svi u nekom programu ili nešto, neznam.... Rolling Eyes
 
Tutkutis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 67
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo prije neki dan da su naucnici nasli neku novu planetu dosta slicnu zemlji i da vjeruju da je na njoj moguc zivot! Ne znam gdje ovo sve vodi ali znam da cu da ostanem priseban i da zivim ovim zivotom ... jer ako pocnem da razmisljam o zivotu van zemlje mogu u neku sektu uci i laganica da se ubijem Smile kad razmislim da moje postojanje i nije vrijedno! Smile
 
sa20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 30
Mesto: VaraŽDIN

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško je nama pričati o cijelom svemiru kad nismo otkrili ni njegov najmanji dio,a mislim da ima naseljivih planeta al opet to je sam moje mišljenje!!
 
bobanlepi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 60
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno nismo sami u svemiru. Mozel ko objasnit sve dosadasnje UFO-je, Roswell, mnoga prividjenja u Mehiki!
Da je toliko ljudi imalo prividjenja, je neverovatno. Malo vise bi trebali gledati Muldera i Scully u X-filesima, pa bi malo drukcije poceli razmisljat...

Jer ko sto je neko iznad mene reko: svemir je toliko velik, naucnici ga nisu pretrazili nit mali dio, pa zar ne bi bas zato postojala sansa, da zive tamo negde organizmi i napredniji od nas?

Zamislite se malo...

_________________
uzivaj zivot dok mozes (posle kad se ozenis, sve je gotovo...sala Wink )
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam nista izabrao, a s obzirom na nedostatak tehnologije ne mogu ni da biram - zemlja, splet okolnosti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> A zašto smo odabrali baš Zemlju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon