www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 1:08 pm    Naslov poruke: Kucka-biti ili ne i kako?! Na vrh strane Na dno strane

Kucka!!! Taj "epitet", skoro svakoj zeni, bar jednom u zivotu bude upucen. Nekad smeta, nekad izaziva osecaj zadovoljstva. Nekad je zena namerno i svesno, smisljeno i pripremano kucka, a nekada nenamerno, nesvesno.......Nemali broj puta, culi smo, da kucke mnooooogo bolje prolaze u zivotu, nego one "konstantne dobrice". U principu, kada se osvrnemo oko sebe-jeste tako ustvari. Mnogo su postovanije: od okoline, prijatelja, sefova, kolega, a nadasve, od partnera. Ima onih zena, koje su jednostavno takve-prirodom stvari. Ima zena, koje uce da budu takve. Ima opet onih, koje sve i da hoce-ne znaju da budu takve. Ne moze svaka, sve i da hoce, da bude prava kucka.
Sve u svemu, misljenja su jako podeljenja, o ovoj pojavi. Nekih ih vole, nekio ne. Neki misle da je to ruzno, neka da je super......Gde ste vi, drage dame?! Da li ste cesto same takve?! Da li to mrzite, ili ne?! Sva i uopstena misljenja vezana za ovu temu-dobro dosla su! Pa, da vas cujemo! Wink



_________________


 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh,individualno je shvatanje kuchke.

znash kako mushkarci kaz"dama na ulici,BiiiiP u krevetu ,domacica u kuci" Wink


nemam laznih skrupula,pogotovo ne u sexu 8) da li to znachi da sam kuchka Smile

nisam bash neko ko gazi po drugim,bez da uopshte pogleda,dakle u tom sluchaju....ne ispunjavam kvotu Wink


sve vishe me godine i zivot uche ,da je ipak sopstveno dooope najbitnije,da l cu postati toliki egoista.....ne dam se ja tako lako Wink


pa ti proceni jesam li..... Very Happy
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebrojen broj puta sam i ja izrekla vec poprilicno uvazenu izreku:"Bolje u zivotu prolaze kucke". Ili se to nama samo cini? Svi misle da je trava zelenija s druge strane.
Ja kucka na mogu da budem. Previse sam vodjena onim "ne cini drugome sta ne zelis da drugi urade tebi". Kroz zivot cu da koracam ko "dobrica" sta vise mogu i bolje znam pa sta se desilo, desilo se. Bar cu jednom kad se osvrnem znati da nikog svjesno nisam povrijedila i da mi je savjest cista. A kucke...bolje prolazile od mene ili ne...njihovo je, meni sasvim svejedno. Svoj zivot zivim po svojim pravilima, sa nekim svojim moralnim stajalistima.
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto su mi pridavali taj epitet...po mom uverenju nezasluzeno...cini mi se da su muskarci, danas,skloni da svaku samosvesnu zenu koja ima karijeru i stav okvalifikuju kao kucku. U zenskom svetu je to malo drugacije...za mene su kucke-licemerke, a to nikada u zivotu nisam bila!
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, tačno je da kučke bolje prolaze u životu! Evo znam kad god sam bila oštrija prema nekome i (za promenu) gledala sebe i svoj interes ispred drugih, bolje sam prolazila. Danas jednostavno često moraš biti surov da bi uspeo. Ne nazivam nikako sebe kučkom, ali jedno je sigurno - ne dam na sebe i vraćam 100 puta gore ako mi nešto napakostiš!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 4:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta cesto sam takva da zasluzim taj "epitet"......radim u muskoj profesiji, bar je oni smatraju muskom, i zbog svog ranga moram skoro uvek biti bitch.....nazalost.....jer u suprotnom cim osete mogucnost pokusavaju da spuste moj stit......ali ne zato da bi bili uz mene....vec da bi me pomerili u stranu......zato mi je jako drago da poticem iz porodice neverovatno ponosnih, jakih, i uspesnih zena, koje su me naucile da se uvek i na svaki nacin borim za svoje suncano mesto pod ovim velikim nebom.....pa ako je potrebno biti kucka da to postignem, onda nemam nikakav problem biti takva......ali privatno u krugu familije i prijatelja, trudim se da budem totalna suprotnost, iako i tu pokazem zube kad je potrebno.... Very Happy

u danasnje vreme je na zalost postalo pravilo da svaka zena koja ne da da joj se prodaje crno za zuto, bude imenovana kuckom.....kad je muskarac jak i uspesan onda je sve najbolje.....a kad je zena takva onda je kucka....bitch.....i bilo sta slicno.....verujem da svaka kultura ima svoj naziv za uspesnu zenu, ali cisto sumnjam da je pozitivan.... Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se maximalno trudila da prema svima budem ok i korektna i mnooogo mi se lepo vratilo. Bas zbog te svoje finoce mali milion puta sam bila povredjena, govorili su mi stvari koje nisam zasluzila i zato sam resila da budem prema drugima kakvi su oni prema meni. Nazovite to kako god zelite i ako sam kucka, neka sam ali jedno znam: ne dam vise da me povredjuje kako ko stigne inace vracam istom merom cak i duplo jace. New Evil

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je kucka zena koja je uspesna, koja trazi svoje mesto, postovanje od drugih, koja se bori za ono sto zasluzuje, koja drzi do svojih principa i ne dozvoljava da je drugi iskoriscavaju i omalovazavaju, vec drzi do sebe i ide u zivotu uvek napred...onda cu prihvatiti taj epitet.
Ali po meni "kucka" nije to!!! Sve ovo moze da se ostvari i na korektan nacin, a da se i ne bude surov i nepravedan prema drugima. Ako trazis od okoline da te postuje i ceni, moras i ti pokazati isto to prema njima. Ne mogu biti ponosna na to sto ce me neko ceniti samo zato sto sam djubre prema njemu. Pa gde je tu smisao? Uostalom, ljude koje cu da gazim neprekidno, sta ce mi u zivotu, kakvu cu satisfakciju od njih i njihovog misljenja imati?
Dakle, drzim do sebe, ali nisam djubre prema ljudima oko sebe, tako da u smislu reci "kucka" koju ja imam o tome, sebe ne pronalazim.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Angela123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 23
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je nama u prirodi i da je svaka pomalo kucka.neke vise neke manje.meni upucena rec kucko uliva jos vise samopouzdanja.to moze da mi bude samo kompliment.


ako vesti budu javile da sam nestala
bez traga smiri se,ne placi.
samo pomisli na moj podmukli osmeh i znaj da
KUCKE KAO JA NIKAD NE UMIRU
Mad

_________________
A N DJ E L A *nis
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Angela123 je napisao/la sledeće:

ako vesti budu javile da sam nestala
bez traga smiri se,ne placi.
samo pomisli na moj podmukli osmeh i znaj da
KUCKE KAO JA NIKAD NE UMIRU
Mad


e ovo mi se dopada Smile
Posto nisam rodjena kao kucka, moram se uciti Laughing Jer mislim da stvarno kucke prolaze lepse u zivotu, pa htela bi i ja da probam zasto da ne Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi u prirodi da budem kucka.I kad jesam,radim to namerno.Mada,oslabila mi je sposobnost kuckarenja,od kad sam se udala.Nekako nemam razloga sad za to.
A pre,znalo je cesto da mi se dogodi da budem kucka,i sto da ne.
Bolje da budem kucka,nego neka mucenica,i da me sazaljevaju,ja jadna kako je dobra.
Fuj.Dobar i lud,isto. A ako je devojka uvek mukica dobra,pre ce reci svi,glupa

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da treba biti. Grrkksss but ja ne znam. Jbgg. Uzas. Jaoooooojj devojkeee budite kuckeee. Frkksss terorishe me cimerkaaa. Aa ja gwupachaa finaa. Ufffffffffffffffffffffff

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon