www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
BABE_CG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 30

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam kucka, ali kako kaze Gertruda "vracam istom merom cak i duplo jace". ne dozvoljavam nikom da me vredja. New Evil

 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Okolina me dozivljava kao kucku,zato sto retko pokazujem osecanja i cesto imam takve poteze tipicne za "kucke"... U kad nekog zelim za sebe onda to i ostvarujem tako sto gazim preko svih bez milosti,znaci kad zacrtam da ce neki tip biti moj onda i bude tako moj je ili boziji... Veoma sam eksplicitna i impulsivna,pa brzo planem i burno reagujem na neku situaciju nikada ne bih cutala i kao ok je ljubavi ti si u pravu-u prevodu glumila dobricu kod koje sve moze zato sto to nisam... Inace generalno gledano smatram da najbolje prolaze u zivotu zene koje umeju da obuzdaju kucku u sebi,to jest da glume dobricu i sve kod njih moze a u ustvari imaju potpunu kontrolu nad svima
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 5:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam kucka i najveca mana mi je sto se uvek trudim da drugima bude dobro,a sebe stavljam na drugo mesto...drago mo je sto sam takva sa jedne starane jer sam srecna kada su ljudi oko mene srecni,ali ima i onih koji su mnogo drugaciji,koji nas povrede a ne trepnu...cak ni tada nisam prema njima bila kucka,jednostavno ne mogu da budem takva...mada sam milion puta pozelela da to budem...a i svakodnevno gledam kako iste te kucke bolje prolaze od mene,ali sve kad tad dodje na svoje...ja sam srecna sto sam ovakva...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Inace generalno gledano smatram da najbolje prolaze u zivotu zene koje umeju da obuzdaju kucku u sebi,to jest da glume dobricu i sve kod njih moze a u ustvari imaju potpunu kontrolu nad svima


Upravo je to kucka! kucka nije losa osoba! Zato sam i napisala gore, da neki ljudi uopste ne prave razliku izmedju kucke i lose osobe! Kucka je ona koja zna znanje. Wink Najlakse je biti grub i drzak, imati lose postupke, ali to nije odlika kucki! Nikako! Vrlo cesto se nasmejem, kada mi se neko pozali za nekoga: ona je kucka! A ta osoba samo malo bezobrazna, nikako promisljena, prilicno "guskasta" za moje pojmove, ali drska i bezkrupulozna. Ma jok, to nisu kucke. To su one "volela bih da sam kucka"! Very Happy Za kucku treba imati mnogo znanja, a bezobrazluk moze da bude i odlika trogodisnjeg deteta! Wink

_________________


 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bih sad da ovde pravimo disidenciju,ali mislim da sam bila malo inevidentna...
Ne mislim da je kucka losa osoba,naprotiv i sama sam rekla da postoji u meni doza kucke,i nisam gruba,drska i slicno vec pravim veoma promisljene poteze i indocilna sam-to oseti i moja okolina

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kristina, moj komentar se nije odnosio na tebe! Vec je to samo mala digresija na citiranu recenicu, jer je ta recenica bitna za ovu temu! Mnogo govori! Zato sam je citirala. Wink

_________________


 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znate kako, istina je da takve mnogo bolje prolaze u zivotu. Zbog toga, s vremena na vreme valja biti malcice, il malo vise kucka.... Twisted Evil
 
martina_ostrogonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa istina da kucke bolje prolaze u zivotu nego one obicne devojke zato nekad je dobro biti Smile
 
Nastasija-bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kucka sam samo prema "zivotinjama",tj nabedjenim momcima!U pocetku sam fina i slatka,sve dok on dobro ne zagrize mamac Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u proslosti sam uvek bila jagnje...onda sam shvatila da treba biti kucka i to ne samo u krevetu..i pokusala..ali ne umem..jednostavno treba biti rodjen za to..a volel bih da jesam takva..zaista bih...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Brandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 106
Mesto: Novi Sad :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isplati se biti kuchka, ali nazalost to mi nije u prirodi! Sad
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smeta mi kada kazu da jesam. zar je lose biti kucka?

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon