www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
MakicaTV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 98
Mesto: tivat

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam za to da treba biti KUCKA i to cesce...Sve vise i vise sam uvjerena u to..Ja pomalo ucim da budem i mislim da mi to prilicno dobro ide i bas sam zadovoljna Laughing

 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih mogla da budem kucka
Kao dobra osoba imam daleko vise prijatelja
A i dobrota uvek donosi pozitivne poene kod muskog sveta
 
Olympias
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mlada, pametna, ambiciozna, znam svoje mogucnosti i procenjujem tudje i nakd se ne spustam ispod svog nivoa. To je razlog zbog koga me mnogi smatraju kuckom, jer ne dolazi u obzir da ja pristanem da izadjem sa rovokopacem (svaka njima cast, i to je posten posao, i ne kazem da su losi ljudi) kada sa njima nemam o cemu da razgovaram, jer nije na mom intelektualnom nivou. Isto vazi i za one koji se hvale svojim kolima, mobilnima i racunarima.
Ne mogu da me kupe, imam sasvim dovoljno novca, a i kad ga ne bi imala, ne bih se prodala za sitnice.
Ne gazim preko leseva, nisam napadna, samo zelim da budem slobodna i svoja. A to je nesto najkuckastije sto zena moze da uradi.
 
zdenkic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U meni postoji kucka ali je pustam da izadje samo kada nema drugog resenja. Kao sto je neko reko radim poso u kome dominiraju muskarci i do nekih ciljeva mogu samo da dodjem kao kuck
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad je potrebno to biti, ali samo nekad..
 
ivana77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta puta su me tako nazivali, ja to smatram komplimentom
 
lil' devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno se slazem sa tim da kucke bolje prolaze, ali treba znati to biti... Svako u sebi ima tu svoju stranu koja ceka da se ispolji. Nekad je to mnogo tesko,najcesce kada se treba tako postaviti u toj situaciji, a nekada prema ljudima koji to ne zasluzuju ona se jednostavno pojavi i ujeda. E sad ja mislim da samo treba postovati sebe i ne dozvoliti da vas bilo ko gazi, tada cete biti kucka kada to branite ali oni to i zasluzuju, zar ne?

_________________
"Zasto su me stalno progonili i pokusavali da uguraju u one iste kalupe koji su njih same ucinili nesrecnim?"
 
WickedWitchOfTheWest
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 63
Mesto: Witchland

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene najbolji drug zowe "kuchka" ili "Bitch Witch" i to mi ni malo ne smeta... jesam kuchka prema onome ko to zasluzi... swe prema zaslugama...

_________________
Ja pewam swoj bluz bez namere bitne i najwece ribe za mene su sitne, ja sa strane samo posmatram taj swet...
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

......naravno da treba biti kucka....ali zna se kada i prema kome....problem je kako to na vreme prepoznati....ali...na greskama se uci....potpuno se slazem sa KristinaNS

_________________
 
blackvelvet111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 6:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudim se ne biti nikad, ali sigurno sam koji put dobila i taj epitet u životu(ruku na srce neznam koja nas nije nikad)Drđim se one ne radi nikome što ne želiš da se dogodi tebi , pa eto pokušavam i trudim se
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel znate onu pesmu od Sanje Maletic "niko mi za dobro nije rek'o hvala, mozda ce ako budem zla"... hoce, verujte mi!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja ti i ja se dosta slazemo po ovom pitanju...Definitivno kucke cesto bolje prolaze u zivotu, jer zena "kucka" ne dozvoljava nikom da je gazi i zna da se izbori za sebe i za ono sto zeli i ne dozvoljava da joj nesto/neko stoji na putu ka cilju niti da je spusta i degradira, makar to znacilo i da se vodi onim "cilj ne bira sredstvo" i da ona to uradi nekom drugom...Svakako postoje zene koje su rodjene "kucke" i tako funkcionisu prirodno...Postoje one koje se trude da to budu, i one kojima jednostavno to nije u prirodi...Svakako licno mislim da nekada treba biti bitch i znati da odigras tu ulogu kako treba a opet naravno ne biti to uvek jer i tu je potrebna sredina...Znaci po potrebi. Ja licno koliko sam dobra i emotivna imam granicu do koje sam takva, a kada je neko predje umem da budem i te kakva bitch da me covek ne prepozna... Ipak trudim se da ne dovodim sebe u situaciju da dozvolim nekome da me toliko iziritira da probudi kucku u meni, ali ako se to dogodi taj me pamti sigurno....Biti bitch mnogi ljudi smatraju ruznim i pogrdnim epitetom, ja se s tim ne slazem...to je ponekad neophodno zeni da bude i to je nesto sto svakako treba znati biti, ali to ili imas u sebi ili ne... Ja sam srecna sto imam, pa sam mnogo bolje prolazila kroz neke zivotne situacije i prevazilazila ih nego sto bih da sam bila uvek dobrica i pustala da me svi gaze...ali generalno koja zena to ima to je nesto sto prirodno izadje na povrsinu kada se zena oseti ugrozenom ili iznerviranom (povredjenom,degradiranom...) a i ide i s godinama malo, pa mi je jako smesno kad procitam to od neke devojcice od 14 ,15 god jer je to suludo ...U svakom slucaju life's a bitch pa i mi moramo nekada to da budemo za svoje dobro... Na kraju moj rank govori dovoljno zar ne Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon