www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam kucka,tj kako-kad,ali kucke uvek bolje prolaze.....mada one devojke koje izgledaju kao nevinasca,u dusi du teske kucke,a one koje izgledaju kao kucke(ja tako izgledam),one su u stvari naivne.....Zakljucak:Uvek budi kucka Smile one bolje prolaze...


_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno kuchke bolje prolaze u životu. E, ja sam osoba koja bih svakome htela u svemu da ugodi, za svakog bih sve napravila i tako. Takva jesam. Al tako čovek baš lako bude povredjen i nanosi mu bol onaj tko prvi stigne. Tako sam i ja malo ukočila pre neko vreme i probudila i svoju ''tamnu'' stranu Laughing . Možda se od svega šta mi se dešavalo, probudila i sama. Mogu da kažem, da sam došla do nivoa gde mogu sama sebi da kažem, da znam biti kuchka i to samo tek takva. Još uvek ljubazna i nježna, al ako me povrediš....i to ne jednom, nego više puta....nemoj ni pred oči da mi dolaziš, jer češ stvarno stradati Twisted Evil
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Kucka ili fina???? Na vrh strane Na dno strane

Jedna stvar mi nikad nece biti jasna!?
Jel danasnje veze funkcionisu na takav nacin da neko u vezi ,
recimo ovaj put devojka mora da bude kucka i hladna prema
svom decku,da mu ne pokazuje osecanja da ga uvek drzi na lancu da bi ga zadrzala??????
Zasto se ljudi plase da budu voljeni ili jednostavno da vole??
Zasto kada priznas svoja osecanja i kada se nekom bezuslovno dajes,
zasto te tada sikaniraju i onda nisi zanimljiva???
Zasto svi vole da se za nesto muce,pate,bore??
U cemu je fazon?????
NE razumem..........

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva pitanja, ali na zalost istinita. Confused

Ja mislim da to sve ide sa godinama, iskustvom, ali zavisi i od samog coveka dosta. Secam se dok sam bila mladja desetak godina, starije sestre su imale obicaj da mi govore da su svi muskarci isti, da muskarcu nikad ne pokazujes svoja prava osecanja, da mu nikad ne kazes da ga volis jer ce on to iskoristiti na najgori moguci nacin... I bile su u pravu, bar za vecinu muskaraca, ali to je obicno dok su momci u fazonu "budi cool i menjaj sto vise devojaka, bices veci smeker". Kad dodju u neke zrelije godine (opet zavisi kako ko), tada su drugaciji. Posebno kad se zaljube, onda valjda shvate kakve su greske pravili, kako su povredjivali devojke, kako su bili grozni i cesto se kaju. Da ne pricam o tome kako pricaju lose o devojkama kad se nadju u takvoj situaciji da njih devojka od*ebe, kao sto su oni radili mnogim devojkama. Onda im valjda dodje iz du*eta u glavu. Very Happy Tako je to dok si u nekoj ranoj mladosti, sa godinama i shvatas prave zivotne vrednosti i sve se menja.

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas tacno da je tako foryou1o...bar se meni cini..na moju zalost daleko se vise slazem sa sanjicom i njenim misljenjem. Ne samo u danasnje vreme, kako mi to mislimo.tako je bilo i ranije, samo sto smo mi u to vreme bili mali pa neke stvari nismo primecivali. Rolling Eyes Muskarci su oduvek za zenu birali smerne, postene devojke koje ce znati da se povunuju njihovim planovima, komandama i "dogovorima" a svo vreme zabavljanja njihov se izbor svodio na "kucke". Svaka cast izuzetcima, ovo govorim u globalu i sa svoje strane gledista, pa sad Rolling Eyes Sto si bolja prema muskarcima, sto manje pokazujes zube, to ce te manje postovati. Sve dok si mirna, tiha i povucena, pokusavace da te kljuca ko kako stigne.Onda kada pokazes da si i ti osoba od karaktera, osoba koja ima svoje ja i koja ne dozvoljava da je iko tretira ko marionetu, tog trenutka (makar te i smatrali kuckom) promenice svoje stavove i ponasanje prema tebi...Muskarci vecinom ne vole jake izlive osecanja, svakodnevno umiljavanje i prekomerne neznosti...U tom smislu su najcesce vrlo proracunati Rolling Eyes U redu je reci volim te, u redu je biti nezan, ali dajte nemoj da preterujemo jel te? mislim vecina njih ima takav stav..sta misle ne znam, ali vidim kako se ponasaju...cim si isuvise nezna smaras, dosadna si..monotona..on zna da te ima i tu je Amin. Sto bi se on trudio da se lomi oko tebe kad mu ti ionako sve pruzas..i jednostavno smaras Shocked a kad si kucka, zna da mora da se bori za tebe..zna da mora da se trudi da te zadrzi jer ti pamet ne smeta da odes drugom ko ce ti pruziti vise... Wink Neka mi ne zameri niko, sa mojim se misljenjem ne morate sloziti, ali je takvo kakvo je Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitch sa velikim osmijeho na licu pa da nisu sigurni jeli cinizam ili ne
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti kucka!!!!!!!!!!!!
Sto si gori, to su bolji!!!!!!!!!!!
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smixy je napisao/la sledeće:
Biti kucka!!!!!!!!!!!!
Sto si gori, to su bolji!!!!!!!!!!!


Da, da....... Wink
Uostalom, na temu da li volimo vise *dobre* ili *lose* momke, vecina nas je rekla *lose*, tako i oni......vise im prokljuca krv kad pored sebe imaju neku koju ne mogu da *motaju* kako hoce.

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Countess je napisao/la sledeće:
smixy je napisao/la sledeće:
Biti kucka!!!!!!!!!!!!
Sto si gori, to su bolji!!!!!!!!!!!


Da, da....... Wink
Uostalom, na temu da li volimo vise *dobre* ili *lose* momke, vecina nas je rekla *lose*, tako i oni......vise im prokljuca krv kad pored sebe imaju neku koju ne mogu da *motaju* kako hoce.


swe mi mozemo da motamo samo je pitanje da li hocemo, a swe ste wi, priznale to ili ne, u jednom trenutku wremena bile "izmotane" Laughing Laughing Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck je napisao/la sledeće:
swe ste wi, priznale to ili ne, u jednom trenutku wremena bile "izmotane" Laughing Laughing Laughing


Pa, naravno. Tako i naucis kako da te vise ne motaju Wink i postanes ono o cemu i jeste ova tema Smile

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck je napisao/la sledeće:
swe mi mozemo da motamo samo je pitanje da li hocemo, a swe ste wi, priznale to ili ne, u jednom trenutku wremena bile "izmotane" Laughing Laughing Laughing

hehehhehe-pa da te razocaram, od decka NIKADA nisam bila "motana", sta vise! Very Happy
Od "drugarica" i "drugova" da, ali od decka-nikad! Nije da nije bilo proba Very Happy , ali to im je najdalje gde su uspeli da doguraju! Prema drugovima i drugaricama sam mnooooooogo tolerantna, dok sa deckom-tesko da je bilo razumevanja za bilo sta, sto i u najavi lici na "pokusaj motanja" . Tako da, od motanja sve bi ostalo na pokusaju,pa su mogli samo da motaju sami sebe! Nisam motala, niti sam dozvoljavala da me zaludne budale motaju! Wink

_________________


 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam kucka....ne diram te ne diraj me....e ako me i dalje cackaju umem da budem neprevazidjeni skot Mad

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon