www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sandricicak je napisao/la sledeće:
nisam kucka....ne diram te ne diraj me....e ako me i dalje cackaju umem da budem neprevazidjeni skot Mad

tekodje ako me ne diras necu te ni ja dirati,ali ako me stalno nesto cackas sasvim slobodno pokazem svoje zube Very Happy



_________________
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja chesto dobijam taj ako se moze reci-kompliment.......
Chak i od najboljih drugarica......ja sam kuchka kad je meni potrebno!
Naravno treba biti kuchka u granicama, ne prema svima i u svakoj situaciji
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci, kucka je zena/devojka koja drzi do sebe i koja kaze kada joj nesto smeta i koja je isto tako socijlano bice i obitava sa svima nama/vama ostalim "stvorevima" i..
kucka?
Mrzim taj pojam. Zna se sta je kucka, a ocigledno da se ne zna sta je "zena", jer jedna ZENA drzi do sebe, do svog zivota, bori se za sebe, svoja prava.

Svima po zasluzi(to sam skoro naucila), nije me "motao" decko, ali zato prijatelja jeste (sta cu kad sam tolerantna prema prijateljim-mislim da to tako treba) kad ja tamo, a ono medjutim Mr. Green

I zato lepo,kao sto rekoh, svima po zasluzi.
Nisam kucka. Ja sam obicna devojka koja uci o zivotu i koja se trudi na nauci i na svojim i na tudjim greskama!

Toliko!
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prema nekome nekad se i treba ponasati kao kučka...ali nekome tko to zasluzuje....biti cijeli zivot kucka ne daje nikakav osjecaj zadovoljstva već liječenje kompleksa na drugima time što ih vrijeđamo, omalovažavamo i ignororamo...Kučke su većinom one djevojke koje cijene samo sebe i svoje vlastito mišljenje, tuđe ne prihvaćaju...Sebične djevojke koje misle da će tako lakše proći u životu...Ali sve se u životu vraća, a i plaća.... Smile
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto se bolje ponasas prema drugima to je gore, jer te vecina onda dozivljava kao neku ulizicu , tako da je moj recept biti jako hladan prema svemu bez bilo kakvih osecaja i takvi ljudi najbolje prolaze u zivotu.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se čini da ste ovdje pobrkali pojam kučka........jer zamene nije ženska kučka ako zna da se bori za sebe i kaže šta kome ide,...onda sam ja največa kučka na svjetu-trebalo bi tako ispasti...ali pitanje je šta je za vas kučka za mene su kučke djevojke koje se ebu sa svakim,i koje padaju zbog love e to su za mene kučketine..a sad za vas neznam.... Wink
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaaaaaaaaaaaaaaaa ne, ne, ne!!!!
Mislim da si ti sada pobrkala malo....
to shto si ti navela su sponzorushe, k.urve, d.rolje i fuxe..............a ovo o chemu mi prichamo su KUCHKE!
A ako cemo biti bukvalni onda su kuchke psi tj. skotne zenke! Laughing
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno treba biti, takve najbolje prolaze.... ja ne mogu biti jer ne znam...a definitivno bih trebala nauciti biti, ponavljam, kucke najbolje prolaze

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kucke naravno bolje prolaze i bolje je biti takva nego da te svi .... kako stignu. Samo se treba privici da budes takva....

_________________
***Dacu ti gram po gram ti samo reci am, tvoja sam od cokolade devojka, pod rukom lepim se topim u ustima, to sam JA***
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rekla sam da cu vam jednom napisati text o tome , da se zna shta je kuchka!
"Biti kuchka znaci.........
Stajati iza sebe i svojih verovanja
Stajati iza onih koje volim
Govoriti ono shto mi je na pameti, misliti sopstvenim mozgom
da radim stvari onako kako ja zelim
Necu praviti kompromis sa onim shto je u mom srcu
Zivim zivot na SVOJ nachin
Ne dozvoljavam nikom da me gazi
Odbijam da tolerishem nepravdu
Znachi da imam hrabrost i jachinu da dozvolim sebi da budem JA
Tako da pokushaj da me zaustavish, probudi moj unutrasnji plam
Zgazi svu lepotu koju nosim u sebi
Necesh uspeti........
I ako me to chini kuchkom, neka bude tako
Nosim tu titulu i ponosim se istom!


ovo sam prevela sa engleskog.....original mnooooooogo bolje zvuchi ali ja sam pokushala da vam docharam najbolje shto sam mogla Smile
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što god je potrebno samo da me drugi ne gaze, da me poštuju onakvu kakva jesam. Ako je potrebno da budem kučka ponekad, nije mi problem, bit ću, nemam nevin izraz lica ni prema kome osim kod onih do kojih mi je stalo. Nije me sramota da to priznam. Možda nije biti kučka ključ do uspjeha, ali može samo značiti da ta žena ima u sebi snagu i moć i da je nije strah ni od čega
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gucci_novosadjanka je napisao/la sledeće:
rekla sam da cu vam jednom napisati text o tome , da se zna shta je kuchka!
"Biti kuchka znaci.........
Stajati iza sebe i svojih verovanja
Stajati iza onih koje volim
Govoriti ono shto mi je na pameti, misliti sopstvenim mozgom
da radim stvari onako kako ja zelim
Necu praviti kompromis sa onim shto je u mom srcu
Zivim zivot na SVOJ nachin
Ne dozvoljavam nikom da me gazi
Odbijam da tolerishem nepravdu
Znachi da imam hrabrost i jachinu da dozvolim sebi da budem JA
Tako da pokushaj da me zaustavish, probudi moj unutrasnji plam
Zgazi svu lepotu koju nosim u sebi
Necesh uspeti........
I ako me to chini kuchkom, neka bude tako
Nosim tu titulu i ponosim se istom!


ovo sam prevela sa engleskog.....original mnooooooogo bolje zvuchi ali ja sam pokushala da vam docharam najbolje shto sam mogla Smile


Ako je tako onda sam i ja kucka! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon