www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kucka-biti ili ne i kako?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nego ne znash da cenish tudja misljenja! Malo razmisli o ovom textu!
Ako mislish da su kuchke devojke koje se nikada ne smeju, odyebavaju sve, i shatro privlache mushkarce na pogrreshne nachine onda si poglreshila!


 
katjab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: Stara Pazova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba biti kucka, kad pogledas kako se muski ponasaju,to je jdino sto preostaje....A i u pravu su one koje kazu da kucke bolje prolaze.... 8)
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu da se hvalim,ali nisam takva rodjena,da budem kucka....to se neki tako rode,bezobrazni,imaju nesto lose u sebi....ja sam uvek bila fina devojka,dobro derem se ili se iznerviram na nekog ili na nesto ali uvek bilo ugraniceno....
Ali neko da mi nesto veoma lose uradi,onda tesko toj osobi,verovatno bih prema njemu bila kucka i to velika Twisted Evil
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Re: Kucka-biti ili ne i kako?! Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Kucka!!! Taj "epitet", skoro svakoj zeni, bar jednom u zivotu bude upucen. Nekad smeta, nekad izaziva osecaj zadovoljstva. Nekad je zena namerno i svesno, smisljeno i pripremano kucka, a nekada nenamerno, nesvesno.......Nemali broj puta, culi smo, da kucke mnooooogo bolje prolaze u zivotu, nego one "konstantne dobrice". U principu, kada se osvrnemo oko sebe-jeste tako ustvari. Mnogo su postovanije: od okoline, prijatelja, sefova, kolega, a nadasve, od partnera. Ima onih zena, koje su jednostavno takve-prirodom stvari. Ima zena, koje uce da budu takve. Ima opet onih, koje sve i da hoce-ne znaju da budu takve. Ne moze svaka, sve i da hoce, da bude prava kucka.
Sve u svemu, misljenja su jako podeljenja, o ovoj pojavi. Nekih ih vole, nekio ne. Neki misle da je to ruzno, neka da je super......Gde ste vi, drage dame?! Da li ste cesto same takve?! Da li to mrzite, ili ne?! Sva i uopstena misljenja vezana za ovu temu-dobro dosla su! Pa, da vas cujemo! Wink



Mirna... nežna... staložena... obično sam takva... Daleko od bilo kakve vrste "kučke"... Smatram da se u životu sve vraća... i dobro i loše... pre ili kasnije sve dolazi na svoje... Nema potrebe da nekome zagorčavam život zato što me je povredio... vratiće mu se, kad-tad... a opet... nema potrebe da budem loša i bezobrazna da bi nekom ostala u sećanju kao "kučka" koja ga je nadmudrila... Takva sam, kakva sam... i sa takvim svojim ponašanjem umem da muškarcu budem "rak" rana i da shvati da iako nisam "kučka", pamtiće me do kraja života...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi misle da sam kucka,ali ja ne mislim tako.Nisam u stanju nekome pakostiti,stavljati ga u neprijatne i lose situacije...Ne volim da nekom nanosim zlo bez razloga,nisam takav covek!
Medjutim,i te kako se borim za sebe i ne dam da me gaze.Nisaam od onih agresivnih,koje laju a ne ujedaju...Upravo suprotno.Znaci,kada treba mogu biti i kucka,prema svima osim prema bliskim ljudima.Za njih sam uvek tu i za njih cu biti pravi andjeo ako treba,popustacu i trpeti.Svi ostali kod mene startuju sa 0 poena,pa vremenom zasluze vise ili budu izbrisani.Poenta je da ne treba verovati ljudima i da uvek treba biti spreman na svasta...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kucka- ne bas. Iako nekad bas pozelim da se bacim na nekog i da ga rastrgnem svim silama itd itd.. Za tako hladno ponasanje ipak treba biti mnoogoo hladniji od mene! MOjim venama tece neka topla krv,tako da... I lepo mi je. Ne zalim se.. pa, bar ne sada Wink
Kad treba da se podvikne i da se krikne, tu sam! Ma,ne dam se ni ja tako lako.
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba biti "kučka",one mnogo,mnogo bolje prolaze u žiwotu...
Wolela bix da i ja mogu biti jedna od njix,a ne owakwa - nežna,slatka,mila,
pa me okreće kako želi...

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^hajde hajde malac,nije ni to tako lose Laughing srecna si i tako mila i draga. a ko te kako okrece..ma to sve ide s godinama i iskustvom,polako.naucices Laughing
kucka ili ne?
uvek biti samo svoj Mr. Green
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je super pitanje!Kucka ti daje osecaj nadmocnosti i nedodirljivosti!Ja se takvim devojkama nejcesce divim, nekako su mi skroz mocne!Ja se nekad tako ponasam, ali to nikada ne prodje dobro, jer tada sam obicno u konfliktu sa deckom! Sad Kad sam bila u srednjoj, cesto sam bila takva...Kucka je super kada nekoga hoces da odbijes od sebe.Ne mogu ti nista!!!

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.... ja shto sam bila bolja prema drugima to su oni bili gori prema meni,i onda sam vidjela kako one najgore bitcharke prolaze u zivotu bolje od mene,vishe ne marim ni za koga nego samo za sebe...Pa od tad pa u buduce i ja sam postala bitch New Evil
I kako mi je???
Super mi je!!!! Twisted Evil

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prema onima koji zasluzju kucka sam na kvadrat, ipak zelim da obuzdam to u sebi jer niko ne zasluzuje da probudi toliku kucku u meni

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim negde izmedju.. sve je stvar toga ko sta uspe da izvuce iz mene

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kucka-biti ili ne i kako?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon