www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maltretiranje od strane profesora
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
lordbelfegor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jan 2006
Poruke: 22
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profani su cudna sorta sacinjena od pazljivo uzgajanih umisljeno intektualnih pojedinaca, znam pouzdano cale mi je profan.

 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej profesori sve maltretiraju!evo onaj moj coravi profa bate daje ocene kako mu se cefne!i ako dobro pocnes on ce ti ako mu se ne svidjas reci idi na mesto i dati ti keca!
ej ali sve super kazes...
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 5:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Ludica_S odakle si ti,ako nije tajna,ta zastava me potseca na zastavu Iraka
e jbg,ja sam musko pa me nestartuju profesori...ali znam sta bi uradile neke moje drugrace....heh ti profesori nebi preziveli taj susret Smile
u 7.razredu osnovne skole,mene je "mucila" nastavnica geografije...ja sam po prirodi veoma eksplozivan i imam kratke zivce...ali nemogu da se svadjam sa kretenima i budalama...tako da sam neko vreme cutao....i onda se desila neka tuca u ucionici,normalno ona skocila na mene i poce da me vuce za uho.......tad sam je tako slatko zalepio kroseom...da je tako slatko poljubila pod....neopisivo Smile

niko me vise nije dirao...mislim ko je lud da me cacka Smile
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je moje misljenje po tom pitanju suvise radikalno,ali mislim da takvim profesorima treba oduzeti dozvolu za rad!Mislim ipak su ono neka vrsta pedagoga koja nas uci....necemu! New Evil
 
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali opet - i profesori su samo ljudi.. Wink
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...koji treba da imaju neko dostojanstvo i da rade svoj posao onako kako treba... New Evil

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima svakakvih profesora, a te sto terorisu bez razloga bi trebalo odstraniti sa katedri
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ima malo profesora koji maltretiraju bez razloga a takve treba isterati sa posla
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Mozda je moje misljenje po tom pitanju suvise radikalno,ali mislim da takvim profesorima treba oduzeti dozvolu za rad!Mislim ipak su ono neka vrsta pedagoga koja nas uci....necemu! New Evil


slazem se potpuno sa tobom!
 
smartbuy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 174
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako mali je broj profesora koji maltretiraju stusente iz nekih svojih pobuda, uglavnom mi sami sebi semi stvaramo takve iluzije jer nismo dovoljno ucili, tacno je da uvek moze da nadje neko pitanje na koje ne znamo da odgovorimo, ali skoro uvek uvek smo mi odgovorni za tu situaciju ukoliko smo ga necim isprovocirali, smisljali koje kakva opravdanja za nase ne znanje, pa cak i grubim uvradama na njegov racun!
Svi oni su vec prosli kroz te skoli, mnogi imaju i decu i znaju sta znaci kad neko uzme na zub tebe ili tvoje dete!

_________________
Oj rakijo da si blize bogu i njega bi oborila s nogu!
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To maltretiranje je mnogo vise izrazeno na drzavnim fakultetima nego na privatnim.Moze im se.
 
JasminaSd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U srednjoj skoli sam imala nekoliko profesora koji su koristili svoj polozaj da se izivljavaju. I nista im nismo mogli. Uprava skole je uvek bila na njihovoj strani.
Mislim da sam izgubila zivce zbog njih tokom skolovanja!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Maltretiranje od strane profesora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon