www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tolerancija = vrlina ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja mislim da jeste vrlina jer treba biti tolerantan prema svima cak i prema onima koji to ne zasluzuju


_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Honey-bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 63
Mesto: Jedan coskic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancije jeste vrlina...Ali dok se "konzumira" u normalnim kolicinama.
Kao i u svi drugim stvarima ako preteras-obije ti se u glavu!
Ja sam tolerantna,ali do te granice dok je t oza mene dobro....Mada ponekad znam da predjem granicu,ali sta ces... Wink

_________________
Love is being stupid together...

Posetite moju stranicu:
 
crni_bombarder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 60

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su ovdje mnogi skrenuli sa kursa tolerancije...Jugovicu cini mi se da si to primijetio.Ne govori se ovdje o mijesanju u tudje stvari.Pazite,tolerantan je onaj koji je u stanju da da oprost za neke stvari...znaci ono sto se tice samo njega...
sve u zavisnosti od situacije i ja sam tolerantan.nesto mogu a neshto i ne mogu da tolerisem...

_________________
da li znate da Vas volim
 
GiRl^nexT^door
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 50

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija..da i komshijina krava bude ziva i zdrava...
sad tju morati malko da pametujem...
Tolerancija? Shta je tolerancija danas uopshte?
Kako zivimo u svetu globalizacije i gde su prave super stvari one koje imaju najbolju reklamu....
Dakle, navedeni su primeri za sektashe, homoseksualce, narkomane...
Kao shto rekoh, globalizacija..pomodarstvo...strashne stvari koje nam se deshavaju...
Rekli ste da vas nije briga za sve sektashe i ostale, da ne nabrajam dalje, dok nisu u vashoj blizini...
Zvuchatju mozda grubo i bezobrazno, mada mi to nije namera, stvarno..
ALi, da li to znachi da podrzavate te radnje ili da vam jednostavno nije vazno ono shto se deshava oko vas?
Tolerantna jesam, trpim svashta, mnogi mi govore: 'Ma shta trpish to, ja bih to sve oterala u PIIP"...al takva sam..
Enivej, ne interesuje vas dok neko takav nije u vashem zivotu...
Pa...nazalost, nisu svi sretjnici kao vi, pa da nemaju dileme 'biti tolerantan ili ne'..
Naime, zivim u centru glavnog grada drage nam drzave Srbije i Crne Gore[ili kako se vetj zove...]...i ja, u centru grada, zivim pored sekte..da da..sekte, koja peva, na meni nepoznatom jeziku[tjale reche da je na srpskom....], koja ima pozlatjeno neko chudo na zgradi preko puta i predstavlja se kao humanitarna organizacija[?!!!?], koji su moju baku pokushali da ubace u to...Religiozna sam, koliko je to danas mogutje, a oni propovedaju razna chudesa i to stvarno ne razumem...
Homoseksualnci, to je psihichki poremetjaj.... sad je sve to pomodarstvo, kao 'gej si? jao kako je to ql!'... Neki lik je postao gradonachelnik, u Berlinu valjda samo zato shto je izjavio da je gej[?!!?], a vamo su jadni ugrozeni...
Moj ex najbolji ortak je u toj nekoj fazi provaljivanja da li je gej ili ne...Ok, nemojte misliti da mi vishe nije naj ortak zbog toga...Meni to smeta, ja sam otvorena i uvek kazem shta mislim, izrazito sam protiv toga, tako sam i vaspitavana,a i da je to normalno, svi bi bili gej, zar ne? Shto se mog ortaka tiche, ja sam ga trpela i trpela, stalno mu naglashavala da mene apsolutno ne interesuje, ali ne...on je morao da naglashava shta mu je ko rekao, kako ga je nazvao, da mi pokazuje raznorazne gadosti...a i, prema meni se ponashao apsolutno uzasno, nekad bi bio divan, a ponekad, samo da bi on ispao u pravu[iako nije], mene je gazio....Ja sam to tolerisala jedno godinu dana, prekipelo mi je i rekla sam mu sve shto imam, on i sada, kad god moze isto se ponasha...dakle, dosta sam tolerantna, chak i previshe, to me ponekad nervira...
tj, da prefolmulishem, izrazito sam tolerantna ako su u pitanju ljudi do kojih mi je stalo...do ostalih, zavisi od situacije, imam veoma dugachak jezik i ponekad svashta kazem...
Znam da tema nije bila da se pricha o sektashima i homoseksualcija, al morah ovo da napishem....jer ne kontam kako vam odnos prema istima moze biti..
pa i vasha deca trebaju da odrastu, imaju normalan zivot...a zivetje u svetu koji mi sada stvaramo...a kako je krenulo, bitje retkost da si strejt, da ne slushash turbo folk i da se ne drogirash....

_________________
Stercus accidit. Si hoc legere scis nimium eruditiones habes.
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tolerancija je vrlina van svake sumnje, ali s nekim personama ne vredi komunicirati vrlinama (citaj sa prostacima) Razz

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Pittsburgh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 67
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi za sta i za koje ljude.Ponekad sam za bliske ljude toliko tolerantan da to nije normalno,ali onda kada se to skupi,onda je onaj koji naleteo u tom trenutku naje...
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija uvek i za sve...mozda ponekada i preteram u tome...
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija,naravno da jeste vrlina,koju posjedujem Smile
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija je uvek bila vrlina...samo umereno...u nicemu ne treba preterivati 8)

_________________


Love don't let me go
 
silly_one
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastojim biti tolerantna i uglavnom jesam ukoliko netko svojim stavovima ne nastoji srušiti neka moja uvjerenja, jer svatko ima pravo na svoje mišljenje i svoj izbor u svim pogledima
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tolerancija je u svako slucaju vrlina. Pogotovo kad se zna da sve ima granice. Tako i ja - mogu da tolerisem sve do jedne odredjene granice.
 
dedina-unuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 145

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ucim se toleranciji. Znam jako brzo da planem a isto tako i da se pokajem ako pri varnicenju izgovorim nesto ruzno. Tolerancija mi nije jaca strana ali se zaista trudimi ucim da je prihvatim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Tolerancija = vrlina ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon