www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tolerancija = vrlina ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrhunac ljudske vrline je tolerancija.Mogu reci za sebe da sam tolerantan,ali ne pretolerantan.


_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecinu stvari tolerisem, ako ne i sve, al' ako taj drugi meni ne namece svoje vrednosti. Inace, u ovoj zemlji kad se kaze tolerancija vise se misli na dodvoravanje manjinama umesto na njihovo tolerisanje.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta tolerantna u svakoj situaciji...prema gej populaciji i slicno sam takodje tolerantna, zasto ne bih bila? Dok prema sektasima...pa sta znam...ne znam kako bih trebala u tom slucaju da budem tolerantna Rolling Eyes , nisam nikada bila u bilo kakvom kontaktu/odnosu sa njima...ne dirajte me, necu vas dirati Mr. Green ...ali cesto onako inace u nekim svakodnevnim situacijama upravo zbog tolerantnosti ispadnem ~ ovca... :physassult:

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste.I to velika vrlina svih ljudi,a treba je biti jos vise,jer vreme u kojem zivimo trazi sto vise tolerancije,a u stvari je ima sve manje... Confused
 
Kengur77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste vrlina,samo je malo ko poseduje.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad i previse tolerisem drugima,sto i nije dobro...Ali sad sam malo manje tolerantna nego ranije... Rolling Eyes
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu jesam tolerantna ( mnogo mogu da precutim, "progledam kroz prste", dopustim detetu da mi "skace po glavi") alisamo do odredjene granice. A sto se tice konkretno gej populacije i sektasa, prema njima nisam tolerantna. Jako osudjujem njihov izbor, jer smatram da nije uopste priprodan, a sve sto ne podleze zakonima prirode - meni je mucno i izaziva osecaj sazaljenja. Rolling Eyes

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
Romeo_i_Julija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 500

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste vrlina koju ne poseduje svako

_________________
:453: Sefe,koji ti je vrag?
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija jeste vrlina ali ponekada može biti i mana. Sve ima svoju granicu pa i tolerancija. Dopuštati nekome da vas neprestano gazi da biste vi poštivali toleranciju je zločin prema samome sebi.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
stojmen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da sam tolerantan covek, ali sam veliki protivnik narkomana, pedofila, pedera itd... Kako da budem tolerantan prema coveku koji ce mozda sutra pokusati da moje dete uvuce u sve te gluposti?
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Koliko tolerancije imate za druge ???

Da li postujete druge ljude dovoljno i ono iza cega oni stoje ili sta oni rade???
Napr. gej-populaciju, sektase, itd. Molim vas da sad ne raspravljate o homosexualcima i sektasima nego samo o tome da li tolerisite nesto sto je po vama cudno, neobicno ili skroz novo???


Imam toleranciju prema svima..... Svako radi ono sto misli da mu odgovara.... Postujem svakog, da li je neko gej,lezbo,sektas.... to je njihovo pravo i ja to postujem.... Nista mi ne smeta,pa i oni su ljudi,samo sto vole drugacije stvari od nas....

_________________
Happy & Married
 
Jan Dark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerancija prema drugima da, ali do izvesne granice. Treba postovati druge, kao i njihovo misljenje i zelje. Ako to preraste u bezobrazluk i bahatost treba odgovoriti adekvatno.
Sto se tice homosexsualaca, to je svaciji izbor, ali cemu parade, zasto onda ne paradiraju secerasi, ljudi na dijalizi, slepi....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Tolerancija = vrlina ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon