www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko voli nek izvoli! jos ako se plaća! boli glava!

 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas tako. Kad bi mi platila neka malo deblje, ozenio bi je zbog papira bez problema. Podrazumeva se da ce trajati kratko, sigurno ne vise od 5 godina (toliko se cekaju papiri ovde) Wink

_________________
 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: ne bi Na vrh strane Na dno strane

tesko da bi al bi pristao naravno ako mi se svidja djevojka i ako imamo nesto zajednicko

_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 5:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da to nije u redu
 
bandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 2:44 am    Naslov poruke: ja sam za brak zgog papira Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne ja sam za brak zbog papira nije nista lose, i to je neka vrsta pomoci i nema vece sa onim da li ga volis ili ne volis, ja zivim u srbiji i bezveze je nema nama boljih vremena nikada, tako da ako neko hoce da pomogne svom sunarodniku i pruzi mi priliku da se snadje i zaradi za nomalan zivot neka mi se javi, je nemam para da platim koliko ljudi traze za te papire, tako da ako bi neka devojka bila dobra, obecavam joj da cu joj se oduziti cim se snadjem, na to treba gledati kao jedno dobro delo, uciniti nekom uslugu i pruziti u priliu da zivi normalno.
moj e mail je bandzi@gromnet.net

_________________
trazim devojku
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takav brak nikad ne uspjeva. To je brak iz interesa ne iz ljubavi. Piši propalo. Very Happy
 
bandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: hehehe Na vrh strane Na dno strane

ma to niste razumeli nista kada se kaze brak zbog papira to znaci da bi se dvoje uzeli i prosli zakonske propise da bi jedna osoba dobila mogucnost da zivi u normalnoj zemlji ne ocekuje se od tog braka da dvoje spavaju zajedno, da zive zajedno i sve normalno kao u braku, zato se kaze brak zbog papira ima svoju svrhu i uvek uspe ako hoces, to je samo formalnost, nece ti se neko useliti u kucu i ziveti i ti ga izdzavati ako se udas za njega zbog papira, ti samo potpises da ste muz i zena, i on neka se snalazi kako zna i ume, tj. pomognes nekome sta znas mozda i uspe da snadje i oduzi ti se jednog dana, ili ti mozda nekada zatreba pomoc od njega, u svakom slucaju lepo je da znas da imas nekoga kome si nesto ucinio i da ako ti nesto zatreba na koga mozes racunati kada te ispale navodno prjatelji (koji su tu samo kada im ti trebas) kojih svi imamo puno, a rodbina je tek posebna prica.
Ja mislim da treba pruziti priliku mladom decku kao sto sam ja da se snadje u belom svetu. DEVOJKE POMAGAJTE

_________________
trazim devojku
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIkaddddddd!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko se radi za dobre pare, u svako doba dana. Zasto da ne Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ti to ne bi bilo odvratno? : Rolling Eyes

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vilenjakinja je napisao/la sledeće:
Takav brak nikad ne uspjeva. To je brak iz interesa ne iz ljubavi. Piši propalo. Very Happy


Pa taj brak i jeste iz interesa. Wink
Sta znam, ima slucajeva ovde gde se dvoje dogovore za neku sumu novca i ne vidim tu nista lose jer smatram to kao pomoc. Ali da sad neki nas se ozeni nekom strankinjom iskljucivo(ne voli je i sl.) zbog papira a jos ako je ona pala na to pa misli da je on iz ljubavi- nisam za!
A kao sto rekoh, ako se oboje dogovore, onda da.
 
Stojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da to uopste nije lose. Mozda se i posreci pa se to dvoje na kraju i zaljube jedno u drugo Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 10 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon