www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne dolazi u obzir....samo to da napisem....

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi, sto da ne!
Ne mora da se zivi sa tom osobom! Ti joj/mu placas redovno i nemas nikakve druge obaveze prema toj osobi.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to vidim kao jednu dobru avanturu u zivotu Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
izvorinka11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 5:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brak,zbog papira,tja ak taj patner ima puno para i treba da krepa svaki dan,dalo bi se razmislit Laughing
 
Stojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna da li ja mogu da se vencam sa americkim drzavljaninom u Srbiji pa onda otputujem sa njim u Ameriku i cekam zeleni karton? Ili vencanje mora da se obavi u Americi?
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveca glupost danasnjice .. dosta brakova danas se obavljaju samo radi papira i bez ljubavi a onda kad dodje do neke polemike onda se taj brak rasturi i jedino sto se izgubi u tome je vreme .. dakle .. cista glupost .. ne znam to je licno moje misljenje i kao neko ko zivi u inostranstvu znam licno da ne bih nikad ozenio osobu samo radi papira jer to licno ne bih bilo fer prema njoj a ni prema meni ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene licno sam naslov "Brak zbog papira" asocira na dogovor iz obostranih interesa. E sad, neko ce reci koji je to interes onoga tamo, ali ovisi, svako ima svoju pricu. Ali najbitnije u svemu je da se dogovor ispostuje. A ono "brak zbog papira" i "brak iz ljubavi" su dva razlicita pojma, ovdje govorimo o braku zbog papira i ja sam to doslovce tako shvatila. Zato sam za, jer sve druge opcije da bi se dobilli papiri su bolnije, zahtevaju mnogo novca i puno vremena, osim naravno ako te ne povuce majka, brat, sestra. Ova je varijanta najbolja. Samo ti fali sreca da u kombinaciji uleti covek, a ne idijot.
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma strasno, nemam reci za takve osobe, ne treba raditi tako nesto ako vam je samo zbog papira i niceg vise. Brak je zajednica dvoje ljudi koji treba da se vole i da se postuju i da budu zajedno a ne bilo kakva papirologija zbog odlaska u drugu bolju zemlju!!! Mislim da nije fer uraditi tako nesto!

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stojka je napisao/la sledeće:
Da li neko zna da li ja mogu da se vencam sa americkim drzavljaninom u Srbiji pa onda otputujem sa njim u Ameriku i cekam zeleni karton? Ili vencanje mora da se obavi u Americi?


Ne moraš za to ići u USA. Može se obaviti u drugim zemljama.

Ja sam svoju Amerikanku oženio u Hong Kongu i bilo je OK. No kod nas NIJE bio brak iz papira neg iz ljubavi Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da je glavna motivacija pare, zbog para se pristaje na brak kao i na sve drugo u potrazi za boljim zivotom svi gledaju da se snadju kao i ja
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ja to vidim kao jednu dobru avanturu u zivotu Wink



i da dodam, ne bih to sa svakim bas Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Mala-23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 29
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je odluka za brak najvazni stepen koji se uradi u zivotu i ne treba biti zbog papira vec za ljubav. Jer ja jako verujem - i meni se cini kao da je to greh pred bogom. Tako da za brak u mojim ocima je i potrebno da se venca u crkvi.

ako neko misli da mu je to potrebno i da ima dogovor tu izmedju obe i slazu se da je samo zbog papira - onda je ok. Al ako neko laze osobu i kaze da je voli onda nije ok. Zar je neko zasluzio tako nesto da dozivi? Imam drugaricu koju se to dogodilo i tek posle 3 godini je pimetila jer je tako dobro glumijo. Samo sto je cekao da moze da se razvede. To nije u redu i mislim da ce se to kazniti. I muskarce nisu siugrno vise jel ima toliko "sponzoruse" koje lazu u glume samo da bih dosli. Nije mi jasno kako ne ih grize savet i kako jos su ponosno na to.

Nikad u zivotu nece neko pronaci srecu i ako zivi u inostranstvo - jer ce mu uvjek nesto faliti. Brak iz ljubavi - Da , Brak za papire definitivno NE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 11 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon