www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
nemanista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 6

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na ovom svijetu ljudi su na sve spremni da bi se izvadili iz bjede pa i na taj brak zbog papira i ja prvi bi pristao na to zalosno je ali je tako Crying or Very sad

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ovde bas dosta primera, tih "brakova"! Neke podrzavam, neke stvarno ne mogu. "Brakovi" koji se sklapaju zbog papira, podrzavam samo u slucjau, da i druga osoba zna da je samo to razlog! Znaci, niko nikoga ne obmanjuje, ne laze, ne vara. To je jednostavno dogovor dve strane, obe upoznate sa posledicama, razlozima..... Takve brakove, skroz i 100% podrzavam i ne vidim razloga sto ne bih! E sad, znam neke devojke, koje su se udale zbog papira, izigravale "ljubav", prolazile kroz sve i svasta (ali u bukvalnom smislu reci, cak i do prebijanja, javnog varanja, ponizavanj pred svima......jer su cutale za sve zivo-morale su, a oni (njihovi "muzevi" videli da mogu-pa sto ne bi radili svasta)! Wink To, ne da ne mogu da razumem, nego ne moze do mozga uopste da mi dopre!!! Kako neko ima malu cenu! Neznam, jednostavno po mom misljenju, te osobe imaju teeeeezak psihicki poremecaj, kad tako sebe mogu da srozaju-svesno! Meni je njih, u isto vreme zao, gade mi se, brukaju mi zenski rod........ Odvratno, zalosno, nisko, jadno, bedno! Ponavljam se: ono gde je takav "aranzirani brak" (kako ga popularno zovu) dogovoren-skidam kapu i apsolutno ne vidim razloga zasto to ne uraditi! Ovo drugo, ne mogu da nadjem toliko pogrdnih reci i reci gadjenja, kojima bih mogla da opisem svoje misljenje o njima! Rolling Eyes

_________________


 
Brandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 106
Mesto: Novi Sad :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li bih ja usla u takav brak ne znam!
Ako bih imala dobar razlog mozda i bih.
U svakom slucaju ne osudjujem ljude koji to radi, zato sto znam kako je ziveti ovde i shvatam svakoga ko zeli da ode, pa ako je to jedini nacin, samo napred!!!
 
dule savic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 26
Mesto: Ffm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nisam za tu soluciju ali ako neko uradi tako nesto;zasto da ne?!
Dosla su takva vremena da su ljudi prosto primorani na tako nesto...
 
pingonbh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mada sam bio u pozicij da to uradim , srecom nisam.
ozenio sam se sa curom koja kao ni ja nije tad imala sredjen status. sad oboje imamo.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicu..moze li par pitanja?? Na koji nacin mislis zbog papira?? Npr zbog zarade ili da bi doveo nekog svog bliznjeg??
Ako je zbog zarade ne bih, jer nisam bas za to. na neki nacin bi to bile fine pare, ali ipak ne bih.
A da je potrebno nekom svom da dodje ovamo rado bih prihvatio da to uradim.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno sam protiv takvog braka,
ali znam za slucaj iz komsiluka,
prvo se on ozenio a zatim je udao i svoju zenu
i sada zive svi zajedno kao jedna velika porodica... Wink
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima toga koliko hosete a razlozi su sto ako dobijete papire mozete lakse naci posao i sve ostalo bez papira ste niko i nista u stranoj zelmji .
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam... mislim ne bi trebalo da se to radi ... ali eto puno ipak to rade da pobjegnu iz zemlje svoje za 'bolji zivot' tako kazu.
nikad ne mozes reci za 100 posto dal ta osoba dosla za tebe u tvojoj zemlji ili zbog zemlje / papire....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to zaslosno cuti.....to je strasno..na sta su nasi jadni ljudi na sve spremni.

To je prodaja.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam decka koj je teo da se zeni zbog ljubavi, cura bila u Austriju . A njeni Roditelji su otisli kod roditelja od drugara i mu rekli da za 8000 € nemaju nista protiv da se oni dvoje uzmu.(a cura to nije znala).

_________________
I C E M A N
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sklapanje laznog braka radi pomoci nekome da dobije Holandsko drzavljanstvo nije tako kaznjivo kako smo mislili.
Ukoliko pomognes nekome sklapanjem "fol" braka, pa budes otkriven, kaznjava se novcanom kaznom izmedju 70 i 37O eura.
Ukoliko te ne otkriju da na ovaj nacin varas drzavu, i ti iz vlastitog pokajanja prijavis, amnestiraju te, jer si se sam prijavio u zelji da ispravis svoju gresku. Ovo mi lici kao kad imas pistolj pa ti ga nadju, kazne te, a ako se sam prijavis na amnestiju samo ti ga oduzmu bez kazne.
Osoba koja koristi tvoju uslugu sklapanja laznog braka mora napustiti Holandiju jer joj se oduzima na takav nacin dobiveno drzavljanstvo i trenutacni izgon iz zemalja EU. Bez novcane kazne ili kazne zatvora.
U tom slucaju obzirom da brak nije ni konzumiran, razvod nema nikakvu vaznost isto kao ni takvo sklapanje braka. Nego ponistenje koje samim tim povlaci sve sto se dobije kroz lazni brak. U maticnim knjigama ne postoje vise podaci o tome da si vjencavan ili razveden. Kao da nista nije ni bilo...
Holandskom drzavljaninu koji je strancu ucinio uslugu sklapanja laznog braka, ne oduzima se drzavljanstvo. On je napravio samo prekrsaj koji ce mu se oprostiti ili blago kazniti.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon