www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost malo je njih koji ce priznati da su papiri u pitanju, tako da na.ebes u neznanju
ali eto ja nemam nista protiv toga ako je dogovor u pitanju
ljubav bude i prodje ali postovanje ostaje


 
randi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: ne Na vrh strane Na dno strane

nebih, i mislim da to nije dobo ni za jednu stranu. obje strane su svjesne da je interes u pitanju, a gdje je onda ljubav....
 
coka657
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: Geteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to nebih uradila ,ali sa druge strane mogu da razumem ljude ako im je to jedina sansa da pobegnu iz bede (ako se nalaze u njoj) i da stvore sebi nesto. Foliranje i zavlacenje je totalno bezveze ali ako je dogovor zasto da ne.
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih možda i pristala kad bi mogao namirtit financijski moje željice...
pa ko voli nek izvoli...
 
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 4:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam mnogo ljudi koji su u braku zbog papira. Licno ne mislim da je tu ista lose jer ljudi se snalaze kako umeju i znaju, pa ako je to jedini nacin -nisam protiv takvih.Mnogima to je upalilo,a mnogi se opeknu na tome. Ja nemam potrebu za tako necim ali da imam iskreno ne znam da li bih mogla da se zenim sa nekim samo zato sto mi trbaju papiri...?

_________________
Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, više i sami ne razumijete šta ste ga pitali.
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i dalje ne shvatam te ljude koji hoce u beli svet po svaku cenu. Evo recimo ja znam iz pouzdanih izvora da je ovde u Svajcarskoj cena 15 000 eura.... pa sada ti plati 15 000 eura i idi u beli svet, zivi sa nekakvim neznancem...
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam cuo za nekoliko brakova iz svog okruzenja da su sklopljeni samo zbog papira. ali me to ne interesuje toliko. svakom svoje.
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brak samo zbog papira nije niti bi ikada bila opcija. Neke stvari su previse svete da bi se olako gazile nogama. Da sam htjeo mogao sam ostati u Njemackoj ali nije to bilo vrijedno prodati samoga sebe i svoje principe.
 
.Layla.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 12

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to podrzavam, takav brak je cist posao, znaci radi papira, i to te ne obavezuje da moras da budes ''u ljubavi'' s tom osobom. To radi dosta ljudi, i upravu je vec neko ko je pomenuo da se ljudi snalaze kako znaju. Ako se nadje normalna osoba, sa kojom moze fino da se dogovori, pa to je super. Sve je u normalnom dogovoru. Svako sebi uredi takav zivot koliko moze, prilagodi svojim zeljama. Pa ne moze niko da vas primora da radite ono sto ne zelite. Ne razumem sta znaci prodati sebe? Nije to prodaja sebe,nego kupovina papira.
Sta ustvari znaci taj papir? Nista. Osim sto moras da zivis s tom osobom. I nista drugo.
Evo primera, kako biste reagovali da se neko uda za homoseksualca radi papira? Zive kao dva prijatelja,ali svako ima svoj zivot.

Ne znam zasto bi tako nesto pobudjivalo takve vase komentare, kao da je zlocin takvo vencanje! Svasta. Nikome to ne ide na stetu. Samo je pitanje srece naleteti na NORMALNU osobu,sa kojom se moze dogovoriti, koja ce vam biti prijatelj ukoliko nema ljubavi.
Naravno ne podrzavam brak za potpunog neznanca kog nikad u zivotu ranije niste videli i ne znate ko je i sta je. To je glupo. Ali pronaci osobu koju neko poznaje i koja je spremna uciniti vam tu uslugu, ustvari za odredjenu naknadu...
Ja ne smatram da je to pravi brak osim ukoliko se radi zaista o nekom sa kim ste dugo u vezi i koga volite. U suprotnom, nije to brak iz ljubavi nego radi papira i gotovo. Prema tome njegov smisao i nije tradicionalno znacenje braka, to je provizoarni brak.
pozdrav svima
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sto se tice takvog braka ja ga samo odobravam ako covjek ne moze da dugo dobije papire, ali inace da se ozenis samo iz interesa i papira to ne odobravam!
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih zbog pokusaja boljeg zivota

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da se ljudi nece naljutiti ali 90% brakova je iz interesa pa sta bio ovo bilo nesto posebno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon