www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, za neko ko zivi u Srbiji i nema drugog izbora onda je sasvim opravdan brak zbog papira. Platis osobi koliko trazi, dobijes papire i time poboljsas svoju buducnost i od svojih deca.


_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 6:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
za neko ko zivi u Srbiji i nema drugog izbora onda je sasvim opravdan brak zbog papira. Platis osobi koliko trazi, dobijes papire i time poboljsas svoju buducnost

Slazem se sa ovim ^, ima svakakvih slucajeva i ljudi rade ono sto im odgovara bilo to za bolju buducnost ili iz nekog drugog razloga, nekad iz moranja nekad svojevoljno.
Ipak mislim da se zene/udaju iz ljubavi i za one koje hoce, zele i vole, bez interesa i pogleda na finansiski status.
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekome je to jedina sansa za bolji zivot i ja to ne osudjujem. skalapanje posla kao i svakog drugog u takvim slucajevima. samo, znam da se to mnogima obilo od glavu, pa su sve sto su stekli izgubili, nazalost.
ko ne plati na mostu, platice na cupriji!

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
ssemovsk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jun 2007
Poruke: 20
Mesto: Makedoniju

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne se slazem sa brak zbog papire, nikad ne bi uradila to
 
visnjik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 23 Nov 2008
Poruke: 3

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to vise i nije aktuelno bar u Njemackoj, jer danas ljudi rade za sve manje novca u inozemstvu,tako da se to vise i ne isplati,pored svih tih rizika koji prate takvo sklapanje braka
 
aleksa014
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Sep 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pff ozenio bih se odmah Smile ukoliko ima neka devojka evo me na raspolaganju sam.. ma i ljubav ako treba sve je tu Smile lol Smile

pre 4, 5 godina sam trebao i iskomplikuje se nesto i od svega nista.. ima vremena svega 25 imam Wink
 
NUSKMP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 36
Mesto: Moskva

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upravo trenutna žrtva toga,jer se držimnekih svojih principa.
Naime,kada sam se upiznao sa devojkom,mlađom 17 godina od mene,imao sam najviše roblema d aje ubedim da ja sa njom nisam samo zbog papira. I tada sam joj obećao,a toga se držim od današenjeg dana,da nikada neću tražiti Ruske papire,a naročito ne kroz nju.Meni je to zaista odvaratno,a česta je pojaava u Rusiji.
Međutim,kada se to radi uz novac,mislim da je ok.I jedna i druga strana imaju svoj interes i to je to.

_________________
Neka svako umre ko mrzi Partizan
 
batin
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 542
Mesto: La Serena

chile.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 20, 2009 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Pa brate to je samo "Brak zbog papira" & Naravno da se slazem sa tim! Mnogi govore Nebih nikada, nema sanse bla bla blaaaaaaaa.... pa svi bi to govorili da im je lepo dole, da nemaju nikakvih problema & da im Chale & Keva guraju lovu u bu... ! Ali kada imas breg problema i nikako da izadjes iz sr... onda razmisljas malo drugacije, dali da ostanes dole i radis ceo zivot kao budala za 10€ ili da palis preko, radis za 150€ & pokusas da sredis zivot!! Pametan covek ce izabrati vecu "Cifru" Exclamation

_________________
...Srce radi za Slavu...
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2009 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RS vam je zivi primer gde se zene gaje da bi se udale preko, momci kad treba da se zene svi pohitaju ovamo i kupi zene i vode ih u inostranstvo. Ja sam zivi svedok toga. POZ
 
batin
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 542
Mesto: La Serena

chile.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 15, 2009 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ Bratija, pa da li bi ti radio za 250KM, vozio 30god stari auto koji se kvari svaki 2 dan i ceo zvot slusao "Bice bolje, samo jos malo bla bla bla" o.O?? Tada ne postoji "Patriotizam, Volim svoju zemlju " i ostale gluposti, tada covek samo sebe laze a "istina je surova i uvek boli" Kada se ukaze prilika da se pali preko onda normalan covek to i uzme, naravno neki zbog sebe a neki zbog "Svoje buduce porodice" jer je mnogo malo nas imalo savrcen zivot, tako da i te "Devojke zele da ostvare neki normalan zivot" Pa brate, da sam i ja "Ta" Devoka koja je odrasla u Sr... i ja bih se udao za nekog lika preko, pa nije on "Godzilla" ako je preko!! Neznam kakav si ti imao zivot & kakav sada imas ali ja sam imao mnooogo los Sad( Sada imam 25god & ono sto sam ja prosao mnogi to nece proci za ceo zivot !!! Hey i naravno kome je lepo dole njemu ce uvek biti lepo, ali meni i mnogima nije bilo...... jer nezelim da moja deca imaju onakav zivot kakav sam ja imao, i veruj mi hmmmm.... nisam jedini koji ovako razmislja.
Confused

_________________
...Srce radi za Slavu...
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko voli neka izvoli Laughing .
Ja ne bih i necu i tschus

Dobro je znati sta zelis u zivotu a sta ne.Danas su jednostavno materijalne stvari vrednije od nekih po meni bitnijih stvari. Nije sve u parama Rolling Eyes .
Tako ako je na primjer momak dijasporac, nekima curama je to veliki plus a ostalo postaje manje bitno Shocked, a sve je vise i momaka takvih Razz Laughing
 
EuRoBeBiDoLL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 1

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 29, 2010 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebi nikad to uradila, ali danas nemozes nikome vjerovati dali te voli kao zenu ili ti laze samo da dobije papire.....zato trazi sebi partnera koji vec ima papire Wink)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon