www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
bjdarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2011
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2011 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na žalost ali u pravu si u potpunosti! Nema se para i neće ih ni biti! A ovi sa vlasti o tome kao da ne razmišljaju!

 
maradona1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Sep 2011
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2011 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To kad tad puca,veoma riskantno i ne bih nikome preporucio....
 
bjdarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2011
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2011 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, slažem se u potpunosti! To mora da pukne jer nije na prirodnim osnovama!


Jugović je napisao/la sledeće:
U danasnje vreme se sve cesce cuje kako se neko venca samo za papire da bih imao mogucnost da ode u beli svet!

Ja kad odem na odmor, se cure vise zanimaju da li imam borovak Very Happy nego za moj zivot i ne bi im smetalo da nastave svoj zivot u inostranstvu sa nekom osobom koju i ne poznaju. A i sve cesce se to pojavljuje kod muske populacije...

Dakle: Da li bi pristali na brak zbog papira?? Ako da, zasto i kakve motivacije imate za to??

PS: Poruke tipa: "Nisam za brak zbog papira", ili "nisam", ce biti obrisani! Wink


Ma ja bih se oženio i to ne zbog papira! Samo da je normalna i da odem odavde.
 
DomaciGermany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Maj 2013
Poruke: 42

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 15, 2013 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na pocetku bijese iz papira, a docnije ljubav se rodila Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
DomaciGermany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Maj 2013
Poruke: 42

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 22, 2014 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li je ko primijetio, ali sve su cesci slucajevi u Njemackoj, da se muskarac ozeni sa muskarcem radi papira Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon