www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

'Jugoslovenski klub'???
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 9:27 am    Naslov poruke: 'Jugoslovenski klub'??? Na vrh strane Na dno strane

Dragi dijasporci,

da li kod vas imaju nasi klubovi?? Tj. klub jugoslovena itd.

Gde se ljudi nadju, popiju neko pice, caskaju, gledaju zajedno vesti, organizuju neke feste, itd.!

Kod nas ovde imaju vise takvih klubova, gde se ljudi napr. nadju da gledaju tekme nasih reprezentacija.

Da li ide u takve klubove? Retko ili redovno? Jel organizujete nesto?? Kako vam se svidja uopste ta ideja??? S ozbirom da se svi vide a i da onda kruze svakojake price o vama! Very Happy


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Izraelu nemas sa kim da organizujes sta, ovde je malo nasih ljudi. Ovde gde sam ja nema nasih uopste, sem jos jednog Novosadjanina koji je tu ozenjen, ima porodicu i sretnemo se ponekad na bazenu ili u radnji. Confused Ima jedan grad kod TLV gde ima bas dosta nasih, da li imaju neki klub ili nesto slicno - ne znam.

_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je kao da si me pitao da li postoji Jugoslovenska Crkva Laughing Wink

Ne, toga ovde kod nas nema, nije bilo, niti ce biti. Mi Srbi imamo svoje klubove, hrvati imaju svoje, a ovi treci su nekako nakrpili jedan klub.

E sada ako dolaze neki pevaci kao sto je Zdravko Colic, Lepa Brena i ostali neutralni pevaci, onda ti oni naprave koncert na neutralnom mestu, pa tu traje bratstvo i jedinstvo par sati Mr. Green

Jedan nas klub ovde organizuje svake godine prvi vikend u Avgustu je srpski festival, tu se okupe svi Srbi iz AU, ne bas bukvalno SVI, ali oni koji mogu da dodju iz drugih krajeva oni dodju

Mada, nase organizacije su ti sacuvaj boze, propast.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sanela p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u nemackoj ima krsa nasih klubova i bas kad sam bila kod keve posetila sam jedan u gros botvaru [u blizini stutgarta] i upoznala sam cak i neke grke kojima se svidja nasa muzika i redovno posecuju taj klub. Smile

_________________
ljubav se radja iz znatizelje a traje iz navike
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ima klub u rotterdamu vise se zove srpski klub nego jugoslovenski klub. al dobro...
bio sam jednom ne svidja mi se.
dolaze ljudi tamo sa svojim djecama i stari igraju karte, pricaju .. zezaju se a dok njihovi sinovi kceri se valjaju iza gardarobe to je stvarno zalosno ... ne volim to da vidim i zato ne idem tamo...bljak.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam pojma, a i da znam dali ima
ne bi isao tamo, jer to mi je nekako
za starije osobe. A sjecam se prije kao djete
je me tata vodio tamo, i ured uvjek je bila
neka svadza ili cak i tuca, nas mentalitet.
 
sijalica_bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 5

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nezalazim u nase klubove u svajcarskoj ... mnogo su neslozni i ovi stariji sve bolje znaju i pametniji su a nisu ni osnovnu skolu zavrsili tako da nemam puno volje da se sanjima raspravljam ...

_________________
SAMO JE JEDNA SIJ@LICA
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji u mom gradu jedan Jugoslovenski klub jos od prije rata - a vecina ljudi ga zove Srpski.
Odmah uz tu zgradu je Hrvatski klub.
bila sam u oba kluba.
Ono sto je interesantno, tamo gdje je jaca festa svi se spoje na tom mjestu.
Prosle godine je u Srpskom klubu za 8.mart bila super zabava, a kada su se ljudi napili
pozdravljali su jedni druge uz narucivanje pjesama.
Na primjer Srbin (u svom i na svom ) uzme mikrofon i pozdravlja sve prisutne Hrvate....
nije bilo ni tuce ni provokacija...onako...kao nekad...
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima nekih klubova, sastaju se mladi i pricaju kako da nauce omladinu sto su rodjenu u SAD malo vise o nasoj kulturi, uce jezik, historiju.....Ja samo nemam vremena da odem

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema bas da je Jugoslovenski klub,ali ima jedan kafe gdje vecinom dolaze ljudi iz ex YU tako da dosta cesto idem tamo,a i upoznao sam mnogo nasih ljudi ovdje....
 
nina7777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 18
Mesto: Phoenix, Arizona

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde u Phoenix Arizona nasa zajdenica je relativno velika. Mi se obicno okupljamo oko crkve a ima ih dve.
Sve u svemu ovde ti je ko veliko selo. Svi se znaju a i ako ti nekog ne znaj veruj mi da oni tebe znaju i uz kaficu pretresaju kaku si kucu uzeo, koja kola vozis, kolka ti je satnica.

(edit by CharmedS
Ispravila sam ti post )
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi imamo kao fudbalski klub koji je trenutno na "aparatima."

kluba nemamo jer smo veoma"slozna braca" - ne mozemo da se dogovorimo ni koji je dan u sedmici - zalosno ali istinito
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> 'Jugoslovenski klub'??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon