www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako odrzavate vasa prijateljstva???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Sve1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 18

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u Americi vec 6 godina i imam najbolju drugaricu u Srbiji.Znamo se of '95 cujemo se povremeno telefonom sve je isto ali je nekako cudno kada pricamo jedna drugoj sve to preko telefona nismo se jos nikako videle nije isto ali ipak odrzavamo nase prijateljstvo.

 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mejlom fonom i naravno kad dodjem dole da se pojede i popije.
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uglavnom preko telefona...
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zelidba i daljina pokazuje tvoje prave prijatelje i one koji se samo foliraju. Kao na primer ja sam napravila dosata prijateljstva i probala da ostanem u kontaktu sa skoro svima preko email sms telefonom voice chat na netu its, ali kad se vratis tamo vidis koji su pravi i koji te nece samo iskoristiti. I mozda tada oni prijatelji koji mislis da su ti pravi bas ispadne da bude drugacije ali to je mozda za bolje.
 
randi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

telefonom, putem meila, ili msn mesingera
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem cesto doli..i preko telefona se cujemo cesto i preko poruka
 
srbijadolondona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 36
Mesto: London

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:02 am    Naslov poruke: vrlo lako Na vrh strane Na dno strane

Engleska placa za nas.Nas posao je da zovemo!!!

_________________
A vi , kako te?
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam prijateljicu u njemackoj i redovno se cujemo preko neta a i preko telefona al pod uslovom da ona mene zove
 
marikris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam frend u njemačkoj i dopisujemo se 3 put na dan.
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja imam frendicu u svedskoj i inace se dopisujemo sms-ovima
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cujemo se cesto.a i odem vise puta na duzi period.ako su iskrena prijateljstva ona traju uprkos daljini
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da da ja se cujem non stop sa drugaricom, sve je super :D ! Veliki pozdrav za moju Jelenu :D :D :D
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kako odrzavate vasa prijateljstva??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon