www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najnovije pretnje od virusa
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  

Da li često imate problema sa virusima?
Da
37%
 37%  [ 21 ]
Ne
62%
 62%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 56

Autor Poruka
stanecar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam problema sa virusima barem za sad Smile.Kaspersky radi svoj posao

 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima leka , dibestin... nemacka medicina je najbolja.

ljudi, braco, sestre, drugovi...
predjite na linux i necete imati tih problema.

_________________
 
ministarka35
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 8
Mesto: istocno sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:37 am    Naslov poruke: poz Na vrh strane Na dno strane

a sta je linux?

_________________
nekliktji loooda
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

linux je vrsta dzema od jabuka...posebna vrsta Wink

nemam problema sa virusima...bar ni jedan od anti vir programa nista ne nalazi u kompu...ali me zato zeza sve ostalo...
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam problema sa virusima. Koristim NOD32 i SpyBot, a surfujem Operom i ne pamtim kad sma zakacio neki virus.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andol je bas dobar protiv virusa.
 
Andreja92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ga nasao u sistem32 sta da radim/da li da ga brisem?koristim windows xp?
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andreja92 je napisao/la sledeće:
ja sam ga nasao u sistem32 sta da radim/da li da ga brisem?koristim windows xp?


A sta si to nasla?
Daj malo u detalju. Ime virusa, koji antivirus koristis...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Software-ska kuca Symantec upozorava na sigurnosnu rupu u multimedijalnom softweru Flash Player.
Kriminalci uveliko koriste tu slabu tachku da bi korisncima interneta "shtetne" programe ubacili u rachunar - rekoshe u softverskoj kuci.
Proizvodjach Flash Player-a "Adobe" se izjasnio takodje: "Greshka se analizira. Jedan sigurnosni update (zakrpa) josh ne postoji."
Flash Player se koriti za prikazivanje videa i animacija, a instaliran je na mnogim rachunarima koji se "nakacheni" na internet.

Savet: ne koristite Flash Player

Ako korisnici inficirani Flash fajl u swf-formatu pokrenu, u tom trenutku taj isti fajl automatski "skida" sa kineskih servera "shtetne" programe. Recimo trojance, botove...Do sada je, po rechima Symanteca, vishe hiljada stranica hakovano. "Nemachki sajtovi nisu hakovani, za sada", rekao je Daniel Bachfeld - eksperta IT-Security magazina "c't". "Infekcija je, dapache, svakog trenutka moguca.", naglashava.

Dok taj sigurnosni propust ne bude zakrpljen, trebali bi surferi posebno oprezni da budu.
Bachfeld savetuje Firefox-korisnicima dodatne programe (Add-ons) kao shto je Flashblock ili NoScript da koriste. Ti dodatni programi (Add-ons) sprechavaju da u sajtovima "integrisani" flash elementi budu downloadovani tj. pokrenuti. Korisnici bi, uprkos, mogli ruchno da pokrenu te fajlove tj. animacije, ako smatraju da je izvor tih fajlova kojem mogu da veruju. Pochetnici sa Internet Explorerom kao Browserom bi trebali da deinstaliraju Flash, preporuchuje Bachfeld.

Izvor: (tagesschau.de)

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....pazite samo gde idite koje stranice sta skidate jer se svugde moze naci virus i ne stiskajte na glupe slike koje vam izlaze......- znate svi na sta mislim Exclamation Laughing
 
webmaestroo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Jul 2008
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako odes u adriahost.com i kupis koji hoces (originalni) windows ili anti virus -kaspersky ili f-secure. ima da te sluzi koliko hoces. Skidas sa neta nadogradje i surfijes koliko ti je volja.

Ja koristim f-secure i ne razmisljam...
 
crash121
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 22, 2009 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzin viruse i one koji ih prvae bez razloga

_________________
umrecu s osmehom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Najnovije pretnje od virusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon