www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 9:32 am    Naslov poruke: NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu Na vrh strane Na dno strane

Jedinstvena tehnologija ugrađena u NOD32 antivirusni program, rezultuje u najbržem pronalaženju virusa na svetu. Činjenici da je NOD32 najbolji antivirusni softver na svetu idu u prilog mnogobrojne nagrade koje je pokupio.

Virus Bulletin je svetski priznat kao najbolja nezavisna kompanija koja se bavi ispitivanjem antivirus softvera. Zahvaljujući visokom stepenu profesionalnosti ove prestižne međunarodne organizacije, VB100 nagrada ima veliki uticaj u svetu virusa i u njihovom pronalaženju i uklanjanju. NOD32 je do sada osvojio VB100 nagradu 27 puta (više od bilo kojeg antivirusnog programa na svetu! ), uključujući nedostižno pronalaženje i uklanjanje virusa u svih 5 kategorija.

NOD 32 je izuzetan antivirusni program. Sve zaražene datoteke u svim kategorijama su otkrivene. Zbog brzine pronalaženja i uklanjanja virusa, ne preostaje nam ništa drugo nego čestitati!

Bez propusta i s izvanrednom brzinom skeniranja, jer ono što je očigledno i neupućenima, bespotrebno je komentarisati.

Već više od 6 godina NOD32 je jedini antivirusni sistem na svetu koji nije propustio ni jedan "In The Wild" virus na prestižnom testiranju međunarodnog časopisa Virus Bulletin. Od 25 testiranih produkata na Windows XP platformi, NOD32 je jedan od tri koji su postigli 'clean sweep' detekciju (100% u svim kategorijama) virusa u svim testiranim kolekcijama bez ijednog 'false' alarma u skeniranju na pristup i na zahtjev. Kao i obično, brzina skeniranja izvršnih datoteka je bila 3,8 puta veća od prvog sledećeg produkta i 21 puta veće od drugoplasiranog produkta sa 100%-tnom detekcijom.

Ukupna brzina skeniranja mu je najbolja među 14 konkurenata. Ovaj test je, kao i mnogi prethodni, potvrdio ono što je Virus Bulletin rekao o NOD32: “It is almost a truism in the antivirus world that you must choose between fast scanning speed and good virus detection. NOD32 bucks that idea by effectively coupling the two.”

Uz još jedan 'clean sweep' u svim kategorijama virusa, NOD32 je zadržao svoju šampionsku titulu jedinog antivirusnog programa na svetu koji nije nikada propustio detekciju niti jednog 'In The Wild' virusa na testiranjima Virus Bulletina!

Strahovita brzina skeniranja NOD32 od 9.270 kB/s (što je više od dvostruke brzine drugoplasiranog konkurentskog proizvoda sa 100%-tnom detekcijom) pobija opšte prihvaćenu paradigmu da proizvod može imati ili brzinu ili izvrsnu detekciju; NOD32 daje oboje uz minimalni utrošak sistemskih resursa.

Zahvaljujući svojoj naprednoj heurističkoj tehnologiji NOD32 je u stanju s visokim stepenom pouzdanosti otkrivati još nepoznate i stoga neanalizirane viruse bez potrebe nadogradnje baze virusnih definicija. Ovo jedinstveno svojstvo omogućuje korisniku vrhunsku zaštitu računara od virusa koji mogu nenadano napasti u budućnosti.[/quote]

Eset Software, vodeći proizvođač zaštitnih internet rešenja objavio je da je NOD32 postao prvi antivirusni softver za Windows 2003 koji je dobio prestižni Checkmark certifikat na Nivou 1, 2 i Trojanaca koji dodjeljuje SC Magazine’s West Coast Labs.

„Checkmark certifikat za NOD32 za Windows 2003 u kategorijama Nivoa 1,2 i Trojanaca je vrhunsko obeležje kompanije čija je filozofija biti u vrhu AV programa," rekao je Thomas, direktor u West Coast Labsu, pri objavi rezultata.
“West Coast Labs’ certifikat predstavlja istinski test sposobnosti antivirusa u detekciji virusa, crva i trojanaca. Eset ima to zadovoljstvo da i nadalje osigurava svom stalno rastućem broju klienata vrhunsku kvalitetnu detekciju i na WIndows 2003 platformi,” reče Miroslav Trnka, Esetov tehnički direktor.

O Checkmark-u:
Checkmark osigurava ;ist i nedvosmislen dokaz dostignuća relevantnih standarda za korisnike računarskih sigurnosnih rešenja. Checkmark standard je stvaran i od proizvođača prihvaćen test. Korisnici mogu vrlo lako utvrditi da li neki proizvođači s pravom ističu Checkmark certifikat logo na svojim proizvodima direktnim kontaktiranjem West Coast Labsa, ili posetom Checkmark web stranicama, www.check-mark.com. [/quote]

Ovo su samo neki članci objavljeni o AV programu NOD32 i njegovim dostignućima. Uz pomenute, NOD32 je nosilac ICSA Labs certifikata. Takođe, ovaj AV program je nosilac bezbroj laskavih titula AV godine i AV meseca na mnogobrojnim domaćim i stranim web sajtovima koje se bave ovom tematikom...

Dakle, nedvosmisleno, NOD32 je najbolji antivirusni program na svetu!


 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahha tesko da je najbolji, cenim da je kaspersky bolji!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sad vec zavisi od osobe do osobe... tesko je to odrediti koji je najbolji za nekoga...

_________________
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beba2006 je napisao/la sledeće:
hahha tesko da je najbolji, cenim da je kaspersky bolji!

nemoj da pricas na prazno. kao sto vidis ja sam ti dao dovoljno argumenata za tako nesto i to je misljenje cele svetske javnosti. ako se ne slazes daj ovde sta imas o kasperskom i onda cemo to uzeti u razmatranje. kasperski ne moze ni da prismrdi NODU32 i ima bar 5x manje priznanja... Confused
 
dejanxp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky ima par bugova sto se tice virusa. Svi su me izdali osim NOD32. I kaspersky,Norton, avast!,...
 
goran86_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky po meni guuussiii!! A nod je ok, ali i on (kod mene barem) nije uspeo da obrise par virusa, a trenutno koristim Avast i kod njega mi se svidja boot-time scan...
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i NOD ima boot-time scan. A sto se tice toga da nije uspeo da ti obrise par virusa obrati se Esetu pa da vidis sta ce oni da ti kazu za to.

Nije mi samo jasno da li NOD nije uspeo da ti obrise ili nije uspeo da detektuje pomenute viruse.

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
badmaster_Rulz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 6

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD32 i F-Secure su najbolji!!!
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD32 ili Avast!

Samo ta dva mi nikad nisu pronasli virus.
 
gagarin99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 64
Mesto: N.Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristio sam NOD32 od 09.2004. do 09.2005. god. kad se velika vecina kompjuterasa palila na Kaspersky i druge. Jeste odlican, ali je daleko od najboljeg.
Sta znaci najbolji !? Pa borba izmedju tvoraca virusa i stvaralaca anti-virusa je svakodnevna i nepresusna.
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaspersy je najbolji anti-virus tj trenutno ga nema preko njega...
imam ga vec 1 godinu i radi fenomenalno uz ad aware prava kombinacija...
pricam o licenciranom programu Kaspersky a ne verzijama skinutim sa neta i krekovanim...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristila sam AVG i bila ubedjena da je bolji od ovih koje sam koristila ranije,a to je bio Kaspersky, i jedan pre njega,ali sam mu zaboravila ime. 8)
Ali,sada sam sigurna da je NOD najbolji,imam ga vec neko vreme, i pronasao je viruse koje su mi predjasnji anti-virus programi ostavili,i uopste ih nisu ni pronasli prilikom skeniranja,niti kasnije u toku rada. Tako da... NOD je stvarno najbolji!!! Exclamation

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon