www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
president
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim internet jos od 97e, bavim se kompjuterima od 89e, i nema sta nisam probao pa i taj NOD. Prvo konfiguracija mu nije bas user friendly, ali to nas ne interesuje toliko.
Kaspersky Internet Security paket, je sigurno najbolja zastita za vas PC.

edit: linkovanje zabranjeno


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

president je napisao/la sledeće:
Koristim internet jos od 97e, bavim se kompjuterima od 89e, i nema sta nisam probao pa i taj NOD. Prvo konfiguracija mu nije bas user friendly, ali to nas ne interesuje toliko.
Kaspersky Internet Security paket, je sigurno najbolja zastita za vas PC.




Ne znam da li si koristio novi NOD32 i video njegov korisnicki interfejs ... odlican je. Sto se KIS-a tiche - njegov firewall je katastrofa... znachi blokira mi internet pristup kad pokusas konekciju na IRC server zbog velike kolicine paketa koju ti IRC server posalje ... KIS-ov fw istripuje da je DDOS napad u toku... katastrofa...

AV KIS-a nije nishta posebno, pritom on ne skenira pakete u dolasku nego saceka da se upisu konachno na HDD pa onda izvrsi skeniranje ili pri startovanju tog fajla... NOD32 radi real-time skeniranje i zbog toga je po meni mnogo bolji.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam NOD
full name:ESET Smart Security,Business Edition
a s njim u paru mi radi i Spyware Doctor.
Mogu vam reci da su odlicni.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno i kasperski i nod su dobri...ali kasperski ima manu iako to ne primecujete mnogo usporava rad kompa ne vazno kakav je komp...imam komp koji ne bi da se hvalim ali nije dobro kakvu konfiguraciju ima i moj prijatelj koji je ekspert za kompove predlozio mi da skinem kasperski i stavim nod i ima razlike...nod je malo bolji ali dovoljno da su svi poceli da ga koriste...a najbolje bi bilo da kupite cd antivirusa nego da ih skidate preko neta...zzz


Poslednja prepravka: rema10 datum Čet Jul 03, 2008 6:53 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nod je ne prevazidjen da ne nabrajam zasto... ima mnogo da se oduzi ovaj post ako nabrajam zasto je najbolji... cim ga italijanska vlada koristi...

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
webmaestroo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Jul 2008
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristio sam razne anti viruse, ali:
avg - jeste da je free ali ima mnogo propusta (spyware...)
nod - ma ajde svaki cas nesto skida, uploaduje, vuce memorije....
nortin - !!!!auuuuuuuu -------------..

rekao mi je ortak za adriahost i ja odem kod njih i kupim original F-Secure !!!Vise me ne boli glava. Surfujem kako i gde hocu!!!

kod njih je trenutno popust.

Najbolji su!

Pozz svima


edit: linkovanje i reklamiranje zabranjeno!!!!! Wink
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je kada nemas AV vec sam znas gde ides i sta radis na netu a uz to znas sa kim delis fajlove...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
srdjanh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Avg 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a meni pored nod32 uslo 7 trojanaca, pa vidim da je najbolji............
 
srbomil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 82

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 20, 2008 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD je dobar nema šta ali sam zbog njega morao da reprogramira računar
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sta se sve danas naziva trojancima .....

Vrlo je bitno da li je to nesto ZAISTA trojanac ili ga jedan AV tako detektuje zbog onoga shto on eventualno treba da uradi (A vi to recimo i zelite).
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 5:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji antivirus ne postoji Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
srbomil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 82

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 6:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se da najbomi antivirus ne postoji
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon