www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno je da je osvojio nagradu za najbolji antivrusni sistem...ali...nista ne moze da te spasi ako puno 'svrljas'..

vidis.. ja nemam nijedan antivirus na lapu,cak i firewall mi je skoro stalno ugasen jer igram neke igre online koje zahtijevaju to i mogu da ti kazem da nemam problema..
sve mi radi u najboljem redu... znaci nije do antivirusa nego do korisnika Wink



_________________

--_make love not war_--
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nije bilo jednostavnije uraditi Add Exception za odredjeni port/portove koje zahteva igrica i nastaviti? Smile
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LOL je sve sto imam da kazem povodom ovoga...kakav bre anti - virus, ime ovakvih (i njemu ) slicnih programa treba da bude "maybe virus finder". Od pravih virusa ne postoji zastita, a od ovih sa kojima se obicni smrtnici srecu, jednio Kaspersky ima 99% ucinak Very Happy

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 30, 2009 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim vas nemojte da lupetate gluposti fore 'Moj tata je jaci od tvog', NOD je najbolji.....

Obrazlozite vase misljenje zasto je po vama najbolji.

Od sada ce svi kratki komentari koji nemaju nikakvu svrhu biti brisani Exclamation

Korisnici koji se cude gde im je poruka neka se jave meni na PP.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 30, 2009 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CoYoTe je napisao/la sledeće:
LOL je sve sto imam da kazem povodom ovoga...kakav bre anti - virus, ime ovakvih (i njemu ) slicnih programa treba da bude "maybe virus finder". Od pravih virusa ne postoji zastita, a od ovih sa kojima se obicni smrtnici srecu, jednio Kaspersky ima 99% ucinak Very Happy


Ne postoje pravi i pogresni virusi - postoje samo oni cije su definicije u bazi i oni cije nisu. Mada i to je prevazidjeno - heuristika je postala standard!

Nikada besplatni nece biti kvalitetni kao oni koji se placaju iz prostog razloga sto svaki proizvodjac krece sa free varijantom, stice korisnike, poboljsava proizvod a kada uvidi da je dostigao potreban nivo, ili ostavi free verziju ali zapocne i onu koja se placa (i njoj posvecuje daleko vise resursa i vremena jer od nje zivi) ili potpuno prekine rad na free verziji i jednostavno svako sledece unapredjivanje je u paketu koji se placa.

Svaki AV program se vodi osnovnim algoritmima kojima prepoznaje da li je nesto virus ili ne - tako da uglavnom i jeste (laicki receno) nabadanje jeste nije...

Apstrakcija problema dovodi do "losijeg" virusa jer zbog kolicine masina koje zelis da zarazis moras da se odreknes kvaliteta (specijalnih propusta za odredjen problem) dok kod kvalitetnijih virusa polje delovanja je suzeno te je dozvoljeno koristiti pojedinosti koje poseduje odredjena masina/problem.

I na kraju - 90% ljudi se jako retko susrece sa virusima - a tih istih 90% ljudi gotovo i da nema AntiMaleware i AntiSpyware zastitu!

Ne moze se ovako odokativno razgovarati o problemu kojim se bave velike softverske kuce tipa Kaspersky, Eset, Microsoft ... Zapravno smesno je razgovarati o tome koji AV je bolji oslanjajuci se iskljucivo na neke testove koje su sprovodili casopisi/kompanije iz prostog razloga sto je lobiranje cudo i svaka velika softverska kuca ce dati sve od sebe da bude pohvaljena u datom testiranju i da se njen proizvod pokaze kao najbolji.

Uopste kada se govori o zastiti racunara na globalnoj mrezi - jedan od argumenata koje najcesce cujem je "Nisam imao ni jedan virus - nista nije nasao" a ovo samo po sebi zvuci smesno.

Ako vec diskutujemo o AV i uopste zastiti racunara od malicioznih softvera onda se barem potrudite da date odgovarajuce argumente za/protiv! Ne postoji savrsen AV kao sto ne postoji ni apsolutna zastita (pardon - postoji - iskljucite racunar iz struje i ostavite ga u orman ... 100% nece pokupiti virus...).
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim AVG i zadovoljan sam.
 
staaaz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2010
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak sam ja za NOD32 i Avast ! po meni su ta dva najbolja zastita...
 
Vires
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 13 Maj 2010
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 13, 2010 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu"

Ne postoji najbolji antivirus na svetu.... samo postoje neki malo bolji i losiji... Nije dzabe Kasperski skoro izjavio da su izgubili bitku sa pisacima kodova (virusa) jer non stop izlaze novi virusi koje antivirusi i ne detektuju tako da nikad nismo sigurni ma kakvu god zastitu imali... Zato batalite windows i predjite na Linux Cool
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2011 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha haal stze se popalili kao hepo kockice nek svako koristi onaj koji njemu odgovara ja sam zadovoljan i sa nodom hahaha
 
dejanode
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2011
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2011 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji anti-virus program na svetu=

Ne Postoji.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne Postoji.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne Postoji.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2011 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj antivirus nikad necu vise koristiti....komp mi je cudno radio dok sam njega imala. Sad imam avast i extra mi radi.
 
lenku
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2009
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2011 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PC Tools Internet Security,spada u sam vrh ispod je link i provere AV-programa
http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/level.php?num=1 Arrow

_________________
Proći će sve, ali duša obraz i ono što je dobro ostaje zauvek
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> NOD32 – Najbolji AntiVirus na svetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon