www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex na javnom mestu!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
visiometas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam sex na javnom mestu i to u citaonici fakulteta, a mozete zamisliti kako moze biti ,svi cute i gledaju a ona vristi li vristi

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izazov je u wc-u kafića ili disko kluba... Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Al su se zato "rokali" u centru Kraljeva kod Milutina Smile


Da, da, komshija, pa ja sam potpuno zaboravila na to, c, c, c,...Mada, oboje su bili maximalno odradjeni, a, shto je najgore, narod se skupio da pogleda, razgleda, zagleda, gleda, i tako Exclamation Za one koji ne znaju, Milutin je nash spomenik u centru grada od miloshte Smile

A shto se mojeg mishljenja na ovu temu tiche, javno mesto moze samo da potpali vatru Very Happy Za sad 8) , izdvojila bih: u kolima ispred moje zgrade, pored garaza 05 pored moje zgrade Smile (ala je komshijama zabavno Razz ), u ulazu zgrada, u parku,...Volela bih: wc kafica/diskoteke, plaza, uglavnom na otvorenom...mmm...a leto je tek pochelo 8) Kad malo bolje razmislim, i moja/njegova soba bi mogla o chas posla da postane javno mesto, roditelji su u prostoriji pored, vrlo chesto jaaako budni... Rolling Eyes Ali, to je upravo ono shto mami...riskantnost... Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada imao, ali mislim da bi bilo jako zabavno!!!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam jos uvek ali to je po meni sasvim ok Very Happy
 
ravel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 19
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 2:53 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

da...kafic,sprat prazan...bilo je odlicno...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Re: Sex na javnom mestu! Na vrh strane Na dno strane

rosel je napisao/la sledeće:
da li ste imali sex na javnom mestu, i kakav je dozivljaj! Shocked


ma jesam , a ko nije. Ali nema do kreveta
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam,ali imam ogromnu zelju,pa ako neka devojka hoce da mi tu zelju ispuni neka se javi
 
rope9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam u liftu i par puta na ulici, svidja mi se. Voleo bih probati negde u vodi, bilo u bazenu ili u moru. Wink

_________________
a šta da radim...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rope9 je napisao/la sledeće:
Imao sam u liftu i par puta na ulici, svidja mi se. Voleo bih probati negde u vodi, bilo u bazenu ili u moru. Wink


U moru mi je bilo najgore dosad, peklo je za poludit
 
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sami osjećaj saznanja da neko može naići i vidjeti te je mrak, podiže adrenalin,
učinio na par javnih mjesta,
wc na stadionu, park, u kinu...

_________________
BBB SU ZAKON
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Нисам никада,али волео бих да пробам!
Читам ове постове и смејем се,значи за не поверовати је колико овде ликова лаже! Laughing

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex na javnom mestu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon