www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex na javnom mestu!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi dobro da dva lika nisu stala pored zbuna, izvadila ... i pochela da drkaju Embarassed


_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 2:37 pm    Naslov poruke: Re: Sex na javnom mestu! Na vrh strane Na dno strane

rosel je napisao/la sledeće:
da li ste imali sex na javnom mestu, i kakav je dozivljaj! Shocked


Da, i o5 ću Very Happy Sve što je u bilo kom smislu rizično ili zabranjeno, naravno da pali Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
SLaTKa MaLa =*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2009
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daaa.. Pa, bilo je svuda, ali je najzanimljivije bilo kada sam bila u Monte Karlu, sa jednim strava tipom.. U jednom kazinu.. Na stolu za bilijar.. Pa, bilo je ludo i nezaboravno.. Osecaj je neverovatan.. Embarassed
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 01, 2010 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seks na javnom mestu je najuzbudljiviji

Nema ništa uzbudljivije od toga da vodite ljubav na mestima na kojima neko može da vas zatekne. Oživite seksualne fantazije i prepustite se strasti.

Sofija Kapablanka, autorka knjige "101 trik u seksu" tvrdi da će vođenje ljubavi na neuobičajenim mestima i te kako začiniti vaš ljubavni život. Isprobajte, videćete da će vam prijati, piše "Blic Žena".

Uzbudljiva "vožnja"
Možda nije najudobnije mesto na svetu, ali ko bar jednom nije vodio ljubav u kolima?

Bilo kako bilo, automobil je često, iako neudoban, sjajno rešenje za sve "hitne situacije". Seks u njemu je uzbudljiviji i strastveniji zato što sjedinjuje čari susreta na brzinu, kada nemate vremena ni da se pošteno skinete, s romantikom lepe zvezdane noći.

Za parove u godinama ovo može biti veoma zanimljiva igra pre svega zato što će ih podsetiti na mladost.

U prirodi je najlepše
Jedna od najčešćih seksualnih fantazija većine žena jeste vođenje ljubavi s partnerom na pustoj plaži, noću, na mesečini. Međutim, ova predivna slika može da se pokvari činjenicom da će hiljade zrnaca peska ući u najskrivenije delove vašeg tela. Da vam se to ne bi desilo, ponesite ćebence ili peškir. Ne zaboravite ni bocu vina kako biste mogli da nazdravite pod zvezdanim nebom i da se prepustite uživanju.

Znajte da plaža nije jedino mesto na kome možete da se zabavite. Ne zaboravite polja, šume, obale reka, parkove, brdašca… Međutim, ako ne želite da vas otkrije porodica koja je tu došla na piknik, preporučljivije je da na ova mesta odete noću, kada farovi automobila mogu da vam najave nečiji dolazak.

Na javnim mestima
Lift je jedno od najčešćih javnih mesta na kome ljudi vode ljubav. Ovde je brzina u prvom planu, zbog čega se sve svodi na poljupce, milovanja, dodire ili oralni seks.

U restoranu ili u diskoteci takođe može da bude veoma zanimljivo. Sledite partnera do toaleta, uvucite se unutra da vas niko ne vidi i poklonite mu nešto što neće zaboraviti do kraja večeri.

Bioskopi su takođe zanimljivi, naročito na projekcijama koje posećuje malo ljudi, jer se tada oralni seks može praktikovati relativno bezbedno.

Toaleti u avionima su popularni isto kao i skriveni uglovi vozova. Do problema dolazi samo ako žena nije dovoljno uzbuđena, pa joj brza i nagla penetracija izaziva bol.

(MONDO)
 
pavlito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Dec 2008
Poruke: 26
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 01, 2010 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jesam imao i to vise puta, npr. dzogirao sam sa "drugaricom" po shumi i stazi na kojoj dzogiraju jos mnogi, i kao stali smo da odmorimo i ja reko sto ne bi mi malo zasli u shumu jos koji metar i eto ti... ako se to uzme kao javno mesto da su ljudi prolazili i neki su chak i videli i prosli nas... ili npr. Beer fest prosle godine u wc-u gde je ogroman red izlazimo ja i jos jedna devojka koju sam tamo upoznao posle sexa i svi bulje u nas... kao navodno nisu se itd Smile ali osecaj je nezamenljiv bas iz razloga sto je javno i deluje zabranjeno... Smile

_________________
Cuvam noc od budnih...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 01, 2010 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste tako,ali treba da ispadne spontano,da mi se to desi..
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 19, 2010 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrijeme je za seks na javnom mjestu!


"Proljeće je a u meni nemir...", riječi su pjesme poznate nam svima. Iskoristite proljetni nemir i priuštite sebi i svom partneru nezaboravno iskustvo, poseksajte se na javnom mjestu!

Na radnom mjestu

To vrlo neprofesionalno ponašanje moglo bi vas čak stajati i radnog mjesta. Ako je strah veći od uzbuđenja, radije se nemojte upuštati u seks na radnom mjestu. U slučaju da je želja veća, samo si hrabro priuštite divlju avanturu, s kojoj ćete sigurno začiniti dugotrajni dan. Pazite samo da prostor bude samo vama na raspolaganju i da pri seksu ne budete previše glasni.

Garderoba

Bila to garderoba u dvorani za vježbanje ili ona u trgovini. Ako s partnerom redovito idete na fitness, možete nakon znojnog razgibavanja vaša vruća tijela ohladiti pod zajedničkim tušem u garderobi. Pazite samo da vas tko ne bi iznenadio. Pravi adrenalin ćete osjetiti ako si priuštite neki diskretan erotski doživljaj u garderobi neke trgovine s odjećom, koja ima dovoljno velike kabine. Pazite da kabina bude potpuno zatvorena uz pod, jer bi u suprotnom slučaju netko mogao sudeći po položaju vaših nogu i hlača oko gležnjeva zaključiti što se događa.

U parku

U proljetnim i ljetnim danima možete si u večernjim satima priuštiti i nestašno sjedenje na klupicama u parku. Drage dame, prije izlaska obucite suknju i sjednite partneru u parku u krilo. Vrlo diskretno mu otkopčajte hlače i namjestite se tako, da vaša suknja pokriva sve što se događa. Nježno i gotovo neprimjetno se ljuljajte. Uživajte u prisutnosti prolaznika, koji uz vašu pažljivost da se ne razotkrijete neće niti slutiti što se događa u njihovoj neposrednoj blizini.

U bazenu

I na kupalištima seks može proticati vrlo diskretno ako ste dovoljno pažljivi i neupadljivi. Žena neka se nasloni na rub bazena, a sve što partner mora napraviti je da makne kupaći kostim. Isto to možete ljeti raditi u moru.

U kinu

Kada je dvorana prilično prazna i ljudi su od vas dovoljno udaljeni, možete se malo poigrati i u kinodvorani tijekom predstave. Dok drugi gledatelji budu zaposleni gledanjem filma, možete se zagrijati prvo nježnim milovanjem i masiranjem penisa odnosno vagine. Naravno radite to u zadnjem redu i vrlo udaljeni od ostalih jer bi vas u protivnom netko mogao opaziti i prirediti vam dobru količinu neugodnosti. Nestašni parovi će si priuštiti oralni seks, a oni najodvažniji će se usuditi i još više. Uživajte u nezaboravnoj avanturici, a iza sebe s mjesta zločina odstranite svaki trag.

U vozu

U seks u vozu se upustite samo u slučaju da postoje kupei u kojima se mogu navući zavjese. Vjerojatno vam je poznat slučaj žene koja bi se uzbudila od trešnje javnih prijevoznih sredstava tijekom vožnje. Ili slučajevi žena koje obožavaju seks na stroju za pranje rublja jer na njemu osjećaju ugodno vibriranje na stražnjici. Slično vibriranje će vam pružiti i voz. Izaberite dalju destinaciju i tijekom vožnje ju začinite hrabrim seksom, ali pazite da vas ne zaskoči kondukter ili omete neki znatiželjni putnik.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ja da niko zna sta ja radim i s kim ja to radim.
ko nema gdje...sta mu ja mogu...neka se fura da mu je dobro.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
lucigreen90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2011
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2011 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lift.... definitivno preporucujem. iako imam zelju u parku, usred bijela dana....
 
rosel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2011 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo gde ,sa pravom osobom....sve je mmmm
 
terorajzer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Nov 2008
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2012 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogren plaža Laughing

Park u Tivtu Razz

Tramvaj u BG-u Laughing

Leto je zakon Cool Cool
 
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2012 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, super je.

_________________
.
Outre D'Etre
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex na javnom mestu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon