www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pešić trener SiCG????
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Pešić trener SiCG???? Na vrh strane Na dno strane

Zar mora opet Pešić da nam vraća slavu i da nauči igrače kako se brane boje svoje zemlje????????????

Edit by Belphegore
Prepravio sam ti naslov Wink


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je tako najbolje.Jedino smo sa njim osvajali medalje i voleo bih da se on vrati.Kako mu uspeva ne znamo i necemo ni da pitamo samo neka nam donese jos neku medalju Smile

_________________
Master
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzaba nam i Obradovic i Pesic, kad nam se igraci mlate po svlacionici. Nasim igracima se bas nesto ne igra. Dokazali su to i ljetos, a i u Svedsku.
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da Pesic ima drugaciji stav preme igracima! Obradovic se vise postavio sa njima drugarski,dok Pesic je sa svima na distanci i ima autoritet!
To je jedina razlika izmedju ova dva trenera! A za dalje ce mo videti!
Rezultati ce pokazati!
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je Pesic preuzeo plave sad mogu jos i da se nadam medalji sa Obradovicem to nije to ocigledno. Napred plavi do zlata u Kini .
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obradovic je fenomenalan trener. Osvojio je i on dosta medalja za nas. Igracima se bas nesto i ne igra. Pokazali su to na dva zadnja prvenstva.
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu si upravu ali šta vredi kad nema autoritet prema igračima jako su se opustili dovoljno kad pogledaš pripreme za evropsko prvenstvo pa takve pripreme ima jedna prosečna ekipa a kamoli državna reprezentacija a još je bila domaćin.Pešić će tu morati dobro da sasuče rukave da vrati kolektivni duh igračima a onda sve po redu,a ne da dolaze na pripreme kako im se oće.Nadam se da će uspeti inače odošmo u beznađe,i teško da bi se naša košarka mogla vratiti gde im je mesto.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesic ce morat da se potrudi i to pravo. Skoro procitah u "vesti". Neznam ko je to tacno izjavio, ne sjecam se, Divac ili neki drugi nas kosarkas: Imamo trenera, ali nema ko da igra. To je bila izjava.
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste Divac je to izjavio,nemaju igrači motiva,i imaju jaku sezonu po inostranim klubovima.Videćemo vreme će pokazati svoje,nadam se da će u japanu pokazati svoje pravo lice.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je Svetislav Pesic pravi covek za reprezentaciju. Secam se da je i on tada imao probleme sa igracima 2001. godine kad smo osvojili zlato u Indianapolisu, ali on je to na svoj nacin resio. Stavio je Vladu Radmanovica na klupu i nije mu dao da ucestvuje vise.

Zeljko Obradovic je bio suvise dobar sa igracima, tj. bio im je vise drug nego autoritet i zato se sve ono desilo. Umesto da smiri strasti nekim 'zvezdama' kao sto su Marko Jaric i Igor Rakocevic, on ih javno spusta do dna. Ne sme da bude cile-mile nego mora da se postuje rec trenera. I ne razumem kako mu je neko drugi rekao da su mu igracili skitali do 5-6 ujutru kad su bili u Grckoj, umesto da je on to sam saznao. Pa takvim igracima lepo das sut-karton i dovidjenja brate.

Pesic ne gleda ko je sta... da li neko igra za Detroit (ako uopste igra jel tako Darko Milicic???) ili za New Jersey (jel tako Nenad Krstic???) ili za neki domaci klub, nego gleda ko je uopste motivisan da obuce plavi dres. Nekada su to Divac, Danilovic, Djordjevic, Bodiroga, Paspalj, Savic i drugi sa ponosom uradili a sad bi svako samo zeleo da pokaze da igra u NBA, da se hvali koliko miliona dolara ima na kontu, sa koliko cure je spavao, itd. Umisljeni klinci koji misle da su Bog i svasta. Pa cak ni LeBron James se ne ponasa kao neke nase 'zvezde'!

Pesic ima da ih dotera u red i iskreno se nadam da ce da prihvati ulogu kao selektor. Da vratimo stari uspeh ali sa novim igracima.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadajmo se da oce. Jer ipak smo mi najbolja nacija sto se tice kosarke. Ali ako kiksnu ovaj put onda smo ga posteno nagrabusli.
 
tombo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 19 Jun 2005
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je Pesic prava stvar za nas basket! Samo sa njim cemo postici nesto i vratiti se na put stare slave!

_________________
Ja sam u sustini varioc,znaci varim i te stvari Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Pešić trener SiCG???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon