www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacka Bundesliga
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Bosanac1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 01 Maj 2004
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Nemacka Bundesliga Na vrh strane Na dno strane

Prati li ko njemacku bundesligu i ako DA za koji ste tim i kako vam se dopada ovogodisnji sampionat u Njemackoj Question Ko ce da osvoji titulu?

Ja sam za Werder Bremen


 
Ligi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 5
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bayern definitivno nema konkurenciju u Njemačkoj. Ostali timovi su preslabi

_________________
Oman
 
carevics
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Milioneri" su najbolji.... za njih navijam u Nemachkoj od kad znam za sebe...

_________________
Mi pamtimo Bari a vi Fljamurtari!!!

ZVEZDA FOREVER!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:08 am    Naslov poruke: Shalke Na vrh strane Na dno strane

Bajern ima sjajne igrace i dosta veliki fond igraca koji u svakom momentu mogu da igraju, ali volio bi da Shalke osvoji titulu. Mozda Bajern sad malo posustane u prvenstvu, jer im slede dve jako teske utakmice sa Chelzijem i tu je sansa Shalkea da se odvoji. A zadnje kolo ako bude odlucivalo, to ce biti onda sjajna tekma. Schalke:Bajern...strasno...Mislim da je ove godine jako kvalitetna Bundes liga
 
balcancouple
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 55
Mesto: Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam pratio vise i cesce Bundes Ligu. Sada malo spada moje interesovanje za to. Simpatisao sam ranije Hertu iz Berlina, jer samo kao klinja ziveo u Berlinu i isao na njihove utakmice. Sada navijam uglavnom za njihove timove u kojima igra neki nas igrac, zato ove godine navijam za Schalke 04, zbog Mladena Krstajica.

_________________
Upoznavanje novih ljudi, lepo zezanje i puno razonode
 
miki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navijam za 1860 Minhen. Posto oni trenutno igraju u drugoj ligi imam u prvoj simpatije za Salke. Inace me veoma interesuje ko ce ispast iz prve lige. Hteo bi da ode Bohum u drugu ligu posto je njihov trener veoma arogantno nastupao posle dobre zadnje sezone.
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VFB stuttgart, zato sto tamo igaju 3. nasih igraca, a zato sto su bremen j.....
 
Dulox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volio bi da Schalke 04 osvoji Bundesligu, a navijam za HSV.
 
edo1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: germany

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navijam za Eintracht Frankfurt. Iz razloga regionalne blizine. U prvoj ligi se nadam da ce biti ovako interesantno kao do sada. Bayern opet ima protivnika u borbi za titulu. Ali ni jedna ekipa nije uspjela da se dvije-tri godine za redom takmici sa njima. Zato su oni uvijek favoriti. Ali izgleda da ce opet ove godine biti veoma tesko, a za nas navijace veoma neizvjesno i interesantno
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi ce biti Schalke 04 zato jer u svojim redovima ima igraca koji je i Werderu doneo titulu prosle godine!!! To je neprikosnoveni dirigent svake odbrane Mladen Krstajic!!!
 
Bosanac1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 01 Maj 2004
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja prtim Bundesligu.I kazem da ce bayen osvojiti titulu.el schalke je imo sansu da pobijegnu od njiha.A moj bremen ce osvjiti 3 mijesto nadam se.
 
dule63
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cenim da je bajern jedna veoma dobra ekipa ali nisam ljubitelj njihovog fudbala mislim nemackog a i mislim da je salke04 moj favorit Laughing Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemacka Bundesliga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon