www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crvena Zvezda ili Partizan.....???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Za koga navijate?
Crvena Zvezda
62%
 62%  [ 382 ]
Partizan
30%
 30%  [ 190 ]
Neki drugi klub
7%
 7%  [ 44 ]
Ukupno glasova : 616

Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2004 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZVEZDA JE ZIVOT, SVE OSTALO SU SITNICE !!!!

Citat:
:p: :a: :r: :t: :i: :z: :a: :n:

:f: Surprised: :r:

:e: :v: :e: :r:

:hypnodisk:

Daljina, partizan for ever a ispod crveno belo se vrti, vidis da je ta crveno-bela boja prosto neodoljiva hahahaha Wink



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2004 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I mi konja za trku imamo!Ojha!

Mr. Green

Zvezda bre!


Poslednja prepravka: SrebrnaTresnjica011 datum Sub Okt 16, 2004 9:14 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2004 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa normalno-zvezda
 
Nancy
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 267

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2004 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:p: :a: :r: :t: :i: :z: :a: :n:


Poslednja prepravka: Nancy datum Sub Okt 16, 2004 11:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2004 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"samo jedan klub
samo jedan grad
samo Partizan
samo Beograd"

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pod uticajem ćaleta opredelih se za zvezdu, na čemu sam mu posebno bio zahvalan posle utakmice sa Bajernom na Marakani u proleće 1991. Ono kad je baja Augentaler dao autogol za plasman u finale Kupa Evropskih šampiona(malo podsećanje za grobare)
 
zesci
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 329
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvezda je najjaca

_________________
najsladje je zabranjeno voce.. Wink
 
helenka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 08 Avg 2004
Poruke: 1139
Mesto: L.A.

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti hvala ti crno bela ljubavi ...
ma nisam se ja sama opredelila,opredeljenje je došlo rođenjem Mr. Green tako ti je to bilo kod nas kad se neko rodi,moj ujak nam je odmah kačio zastavice na krevetac,a tata zabadao značke na pelene...prva ploča koju ti puste bio je mali singlić VOLIM PARTIZAN CRNO BELE BOJE...a kad se malo osvestiš pred prvi derbi vidiš da bela kola koja su te došlepala iz porodilišta imaju zebrine šare ... i opredeljenje ti je servirano,nema šta da misliš Mr. Green kasnije su svi ti događaji bili zatrpani vremenom kje je proticalo i odnosilo nas do nekih drugih opredeljenja,ali kada je došlo vreme ponovnog osvešćenja ugledah momka koj je široko raširio ruke a na njegovom grudima mesto ordena iz proteklih ratova stajala je crno-bela zastava Shocked tada mi je bilo jasno da je opredeljenje ispravno Very Happy Embarassedi sada eto mene kako još strasnije i sa više motiva razvijam već stečenu (ako ne urođenu) ljubav prema bojama juga 8)
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu da pišem za koga sam se opredelila...
....ja bih da odpevam... Laughing

Partizane jedini
mi za tebe živimo
samo tebe volimo
i tebi se divimo
a kda dođu nevolje
i kad dođe tuga
uvek će te bodriti
grobari sa juga.... Wink

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Anci28
Veštica
Veštica



Godine: 48

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 127

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 27, 2004 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P A R T I Z A N

Za Zvezdu se navija,
a PARTIZAN se VOLI.

_________________
Anci
 
blesav_skroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 33

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sebe navijam a Partizan volim Smile Rolling Eyes

_________________
sve su da vas pobijem...hehehe
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu šta mnogo da se priča, samo je jedna

CRVENA ZVEZDA




_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Crvena Zvezda ili Partizan.....??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  sledeća
Strana 2 od 59

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon