www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moka Slavnic SELEKTOR SRB
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da le treba zameniti sakotu?
da
50%
 50%  [ 1 ]
ne
50%
 50%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 2

Autor Poruka
ribaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: Basel

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Moka Slavnic SELEKTOR SRB Na vrh strane Na dno strane

sta mislite dali ce ovo ici na bolje i na gore i sta mislite o ovoj odluci naseg saveza???


_________________
ZIVI BILI PA VIDELI
 
totti1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 40

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da nije problem u selektoru problem je sto medju igracima nema vise one motivacije i inata koji smo posedovali posle sankcija kad smo hteli da dokazemo celom svetu da smo najbolji Sad
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo sam vec napisao na drugoj temi. Ne znam koliko je dobra ideja da ekipu vodi covek koji je bio deo strucnog staba na prethodnom neuspehu. Bio je sastavni deo ekipe koja je dovela do najveceg blama u istoriji nase kosarke. Pozitivna stvar je sto je u dobrim odnosima sa Stojakovicem, kog je trenirao u Grckoj.
Ono sto meni nije jasno je cinjenaica da niko i ne spominje Vlada Djurovica, jednog od najboljih i najtrofejnijih trenera koje smo ikada imali. Covek ima i znanje i autoritet, i cini mi se da bi veoma uspesno mogao da vodi plave. Da li neko u savezu ima nesto protiv njega? Nije se bas u prijateljskim odnosima rastao sa Covicem kada je otisao iz FMP-a (tada Reflex-a).
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ni ja nisam bas neki optimista u vezi ovog novog selektora.Ne znam uopste kako ovaj covek radi u Zvezdi, ali mislim da cemo sa njim da prodjemo kao sa Vujosevicem na SP u Svedskoj.

_________________
Master
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neka mu je sa srecom - trebace mu Wink

sistem je totalno u raspadu i bice jako tesko stvoriti bolju atmosferu koja nam je jako potrebna. Igraca imamo dovoljno ali tima nemamo jos od 2002
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da tesko da ce stimati ista,jer Sakota nece imati neki autoritet nad njima,tako da ako igraci sami ne odluce da oce da se bore, i da se slazu,i da igraju kao tim,ako to urade pokazace ono sto mi svi znamo,odrzace svima lekciju!samo igraci su tvorci onoga sto ce biti!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam baš da li će ići na bolje.... nešto se sve plašim da ćemo sad biti još gori nego prošli put. Šakota možda jeste dobar trener ali kao što reče @Vlado kosarkas, nije neki autoritet igračima, što je nama preko potrebno. Mada, videćemo šta će biti, možda bude i bolje, to niko sa sigurnošću ne može da tvrdi.

_________________
 
stefanbar111
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 711
Mesto: Somwhere in space....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hej još nije sigurno da će šakota biti trener ali je vrlo izvjesno mislim da ima jako težak zadatak i vjerujem da bi mogao da sakupi mladu ekipu koja bi imala motiv i želju za pobjedom a ne ove mrcine što su se onako ponizili na EP
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šakota prihvatio ponudu!

Trener KK Crvena zvezda Dragan Šakota prihvatio je ponudu čelnika Košarkaškog saveza SCG i predlog Stručnog saveta da postane novi selektor.

Šakota se u sredu sastao sa vodećim ljudima našeg saveza i održao obećanje da će brzo odgovoriti na ponudu saopštenu dan ranije.

Očekuje se da će predsednik KSSCG Goran Knežević do kraja nedelje i zvanično razgovarati sa vodećim ljudima KK Crvena zvezda, kako bi i od njih dobio saglasnost.

Očekuje se da će Upravni odbor KSSCG zasedati najkasnije u ponedeljak ili utorak, kada bi naš najbolji tim konačno trebalo da dobije selektora posle dvomesečne potrage.

_________________
I C E M A N
 
predoliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je Sakota odlican izbor ali pitanje je da li ce imati podrsku saveza i da li ce uspeti da bude autoritet kosarkasima.(kao Pesic-banana slucaj) Pitanje je da li ce uspeti da smiri strasti na relaciji Jaric--Rakocevic? Evil or Very Mad Pozitivno je to sto se skoro sigurno u tim vraca Stojakovic.
Po meni svakako je bolji izbor od Moke!
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da on isto nece nista moci da uradi..
Mislim da je samo Pesic mogao da nas izvuce...
 
Nowiman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: Kent,Ohio

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadamo se bolje!!! kolko vidim u zvezdi je nesto uradio ... ima mnogo dobrih igraca kod nas i ne vidim zasto ne bi uspeo da poboljsa nasu igru.

_________________
Milos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Moka Slavnic SELEKTOR SRB Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon