www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Negujete li vrat i dekolte...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrat zahteva vašu punu pažnju i negu. Ne dozvolite sebi da ga zanemarite ma koliko godina imale. Specijalne kreme za vrat nanose se na vrat i dekolte ujutro i uveče; kremu prvo treba rasporediti na vrat i dekolte kružnim pokretima jagodica prstiju, a zatim je nežno umasirati u kožu, počevši od dekoltea, pa naviše. Kad birate kremu za vrat, treba znati da je koži, s godinama, osim što gubi elastičnost, sve više potrebna i vlažnost. Zato je neophodna krema koja će vašoj koži vratiti izgubljenu vlažnost - u tu svrhu pogodna je hijaluronska kiselina. Biljna ulja u ovim kremama omekšaće vam kožu, a askorbinska kiselina (znate je i kao vitamin C) sa kristalima kalcijuma onemogućiće isparavanje vode iz najdubljih slojeva kože.


_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek kada mazem lice kremu svucem i po vratu i dekolteu....
 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakom dijelu svog tela poklanjam mnogo pažnje,ali naravno tu su ipak grudi i dekolte,pošto volim da nosim odjeću za itrazititm dekolteom , tako i ponajviše predajem pažnje u njegovanju grudi , vrata i lica....
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sto je toliko tesko da kad vec mazem lice, da namazem vrat i dekolte? To ne iziskuje neznamkoliko vremena, a vredi ..... neizmerno mnogo
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da negujem dekolte i vrat... mazem se kremicama i uljima.. idem u solarijum da bi dobila lepu boju i mogu vam reci da izgleda jako dobro... nikad nisam imala bubuljice na dekolteu,da li zbog krema ili zato sto mi je koza takva to zaista ne znam... ali sam zahvalna sto mogu da nosim sve a da se ne brinem za bubuljice.. Wink

_________________
Happy & Married
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obaveznu kad mazem lice i ostalo odradim
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nesto posebno,ali obavezno koristim losion za celo telo.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da...Uvek radim piling i onda hidrantnu kremu....

_________________
Aleksa
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nega vrata i dekoltea je potrebna u bilo koje godisnje doba, ali recimo mozda sada vise nego ikada.Lepo vreme je vec stiglo(konacno) Rolling Eyes mnogo se vise znojimo nego zimi, i narocito devojke sa dugom kosom u predelu pocetka koce, pa se znoj vrlo cesto neprimetno sliva niz vrat i ostavlja tragove koje mi mozda cak i ne vidimo golim okom.Tu su onda i parfemi koje ja recimo stavljam obavezno iza uha u predelu pocetka kose i onda naravno poneka kap sklizne, sve to moze ostaviti i prikupiti prljavstinu koja se mora redovno otklanjati...pre svega radi licne higijene a onda i radi lepseg izgleda samog vrata, koji vrlo cesto devojke ume da bude vrlo koristan i interesantan deo tela Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne baš. nemam problematičnu kožu pa mi nije ni potrebna neka posebna njega.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako puno vodim racuna o svom telu jer sam jako opsednuta raznim kremicama...
Plasim se pomisli da bi jednog dana vrat mogao da mi bude smezuran i mlitav (naravno, to je prirodno i to ce doci kad-tad ali bar zelim da sprecim da ne bude potpuno "izguzvan")...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek kada stavljam kremu na lice mazem i vrat. Znam mnogo cure koje ga zaboravljaju, mada mi nije jasno zasto. Dekolte mazem dove kremom za telo i to je to.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Negujete li vrat i dekolte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon