www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brushalteri
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Brushalteri Na vrh strane Na dno strane

volite li da nosite markirane ili obicne bruseve?koristite li umetke ili mozda bruseve sa umetnutim silikonima? Very Happy


_________________
can't stop my spinning head
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 2:27 am    Naslov poruke: Re: Brushalteri Na vrh strane Na dno strane

slalaz je napisao/la sledeće:
volite li da nosite markirane ili obicne bruseve?koristite li umetke ili mozda bruseve sa umetnutim silikonima? Very Happy

ja nosim samo markirane jer mi je ipak vazno da ono shto mi je najblize kozi bude kvalitetno....................
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Markirane s umecima
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lisca -ako li je to markirano...
ne nosim umetke...mislim da je to xtra skrnavo ono skine te dechko i skonta da je sve vreme trljao jastuke unutra Razz

imam male grudi, lepo mi stoje i ponosna sam na njih Razz

_________________
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim Victoria Secret i neke modele La Perla i Chantelle..... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Candy Coskica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Dec 2006
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Markirane!Woman's Secret,6xty 8ght,Skinny!Ne nosim umetke to mi je fuuuj,a i ne trebaju mi!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo od Victorie Secret jer imaju najudobnije brushaltere pritom prelepog dizajna uvijek, nikad se ne razočaram. Umetke možda stavim po jedan ali nikako da se to vidi preterano Rolling Eyes , ne volim kad žensko ne ume lijepo svoje grudi pokazati.Moje također nisu velike, nisu ni male, neka sredina ali moram paziti na njih koristeći kvalitetno rublje .Neću kasnije kao baba da ...nema veze Mr. Green
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Markirano jer ipak zelim da mi je najblize kozi kvalitetno i da valja... La Perla Victoria Secret Intimissimi i Lisca..

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim Laughing ih osim za rodjendane mojih prijatelja a i onda je to nesto komotno sa puno boja i blesavim motivima... eto ima prednosti i u tome imati male grudi...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad su donji ves i cipele u pitanju, tad ne pitam za cenu. Dovoljno je samo da mi se svidi i da kad probam ne osecam ga na sebi i odmah ga kupujem, koje god marke da je.
Uglavnom, ako imaju umetke, odmah ih povadim.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim samo liscine, najbolji su mi..

_________________
~Duo de la muerte~
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom nosim markirane Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Brushalteri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon