www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pravila koja bi muskarci zeleli da ih zene znaju
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:40 am    Naslov poruke: Pravila koja bi muskarci zeleli da ih zene znaju Na vrh strane Na dno strane


1. Ako mislis da si debela, onda to zaista jesi. Nemoj mene to da pitas.Odbijam da dajem odgovore koji su tako ocigledni.
2. Nauci da koristis dasku na WC solji. Ako je podignuta, moras je spustiti pre nego sto sednes na nju.
3. Ne sisaj kosu. Nikada! Duga kosa je uvek mnogo privlacnija nego kratka. Jedan od najvecih strahova svakog muskarca koji razmislja o vencanju je taj sto se udata zena sisa non-stop, a dotle se on vec zasitio.
4. Rodjendan, Dan zaljubljenih i godisnjica nisu izazovi da se vidi da li ponovo umem da ti kupim najprikladniji i najoriginalniji poklon do tada.
5. Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zelela da cujes.
6. Ponekad zaista ne mislim na tebe. Pomiri se sa tim.
7. Ne pitaj me za misljenje o necemu, ukoliko nisi spremna da razgovaras o pupcanoj vrpci, sklapanju i rasklapanju puske i dzinovskim kamionima.
8. Nedelja = sport. To ti je kao pun mesec ili promena godisnjih doba. Ti tu nista ne mozes promeniti.
9. Soping nema veze sa sportom i nikada, ali stvarno nikada ne dovodi u vezu te dve stvari.
10. Kada treba da idemo negde zajedno, apsolutno bilo sta da obuces ja sasvim u redu. Zaista!!
11. Imas dovoljno odece.
12. Imas previse cipela.
13. Plac je ucena.
14. Tvoj bivsi decko je idiot.
15. Trazi ono sto zelis. Da budemo nacisto sa ovim: lukavi nagovestaji ne pale. Odlucni nagovestaji ne pale. Ni najocigledniji nagovestaji ne pale. Samo reci!
16. Ne, ja nemam pojma koji je danas dan. I nikada necu znati. Godisnjice obelezi u kalendaru!
17. Jeste, pisati stojeci je zaista teze. Rizikujem da promasim ponekad.
18. Vecina muskaraca ima tri para cipela. Zasto i pomisljas da ti ja mogu pomoci u izboru od 30 pari, koje bi najbolje stajale uz tvoju novu haljinu?
19. "DA" i "NE" su savrseno najprihvatljiviji i najjednostavniji odgovori na skoro svako pitanje.
20. Iznesi mi samo onaj problem za koji zelis pomoc u resavanju. Samo ti tu mogu pomoci. Za svaku vrsta sazaljenja i saosecanja imas svoje drugarice.
21. Glavobolja koja traje 17 meseci je zaista problem. Poseti lekara.
22. Ne pravi me budalom. Radije cu biti nesposoban, nego obmanut.
23. Ni u tvom, a ni u mom interesu nije da se zajedno pojavimo u kvizu. Sasvim je nebitno u kom kvizu.
24. Bilo sta sto smo rekli u proteklih 6 meseci je apsolutno neprihvatljivo kao argument. Svi komentari postaju nevazeci i izbrisani vec nakon 7 dana.
25. Ako odbijas da se obuces kao Esmeralda ili Kristina, ne ocekuj da se ja ponasam kao Hoze Armando ili Viktor Manuel.
26. Ako nesto sto sam rekao moze da se protumaci i "ovako" i "onako", a "ovako" te rastuzuje ili ljuti, znaj da sam mislio "onako".
27. Ne zabranjuj mi da flertujem, jer cu ja to ionako raditi - to mi je u genima.
28. Ne trljaj lampu, ako ne zelis da iz nje izadje genije.
29. Mozes me zamoliti da uradim nesto ILI mi reci kako bi ti volela da to bude uradjeno...OBOJE NIKAKO!
30. Kada god je to moguce, reci mi sta god imas da mi kazes dok traju reklame.
31. Kristoferu Kolumbu nisu trebala uputstva, a ne trebaju ni meni.
32. Zene koje nose "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice automatski gube pravo da se zale na poglede upucene njihovim velikim grudima.
33. Trebalo bi da jos vise zena nosi "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice. Mi muskarci volimo da buljimo u velike grudi.
34. Veza nikada nece izgledati kao u prva dva meseca zabavljanja.
35. SVI muskarci vide i raspoznaju samo 16 boja, bas kao i default settings u Windowsu. Kajsija je vocka, a ne boja.
36. I bundeva je vocka.
37. Koga svrbi, taj se i cese!
38. Pivo je muskarcima interesantno isto koliko i zenama tasne.
39. Muskarac ne cita misli, niti ce to ikada znati. Ali taj nedostatak umeca citanja misli nije nikakav dokaz da muskarac manje vodi racuna o zeni nego sto bi trebalo.
40. Kada muskarac pita zenu sta nije u redu, a ona mu kaze:"Ma, nista", on ce se i ponasati kao da je sve u redu. On zna da ona laze, ali to svakako nije vredno maltretiranja.
41. Ako me pozove bivsa devojka, moja blic fantazija ce biti seks sa njom. Ali, to ne treba tebe da zabrinjava - ta moja fantazija ukljucuje nju i tebe ZAJEDNO!



_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahahahahaha... e sad mi je sve jasno... Laughing Laughing Laughing

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green


lepo recheno, a ?

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma znaju zene, samo se prave da ne znaju Smile
 
lukic06
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 10
Mesto: Kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heeeeee pa lepo
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahaha super fora Smile
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
25. Ako odbijas da se obuces kao Esmeralda ili Kristina, ne ocekuj da se ja ponasam kao Hoze Armando ili Viktor Manuel.



Ovo je najgroznije! Jooooj uzas Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Super je sve, od 1 do 41 Laughing

_________________


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:lolj:
Nasmejah se slako za sve od 1-40, ali

Citat:
41. Ako me pozove bivsa devojka, moja blic fantazija ce biti seks sa njom. Ali, to ne treba tebe da zabrinjava - ta moja fantazija ukljucuje nju i tebe ZAJEDNO!


Kuku lele Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zar je ovo bas moralo na spisak Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
plavsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Okt 2005
Poruke: 25
Mesto: Alexinac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 4:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo je bilo potrebno.Da im malo vratimo za onu Temu "MALO" Zenskog Sovinizma....
Ali priznajem bilo je i dobrih fora.. Very Happy
Ali ove su bolje.. Very Happy Very Happy

_________________
If U Take A Look In MY Eyes U See I'll Be A Gangsta Till I Die That California Chronic Got ME So High Game Tell Them Where U From Nigga WESTSIDE....
Game ft. 50 Cent Westside Story
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 6:46 am    Naslov poruke: Re: Pravila koja bi muskarci zeleli da ih zene znaju Na vrh strane Na dno strane

34. Veza nikada nece izgledati kao u prva dva meseca zabavljanja.
===============================================
ovo je jedino sto mi se BAS nesvidja!!! Crying or Very sad

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha...Lepo napisano.

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh sad cu ovo poslati svim bivsim, sadasnjim i buducim curama! ! ! Exclamation Exclamation Exclamation Gdje mi je ono dugmence PRINT ? ? ? Question Question Question

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Pravila koja bi muskarci zeleli da ih zene znaju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon